PDA

View Full Version : Не знам какво ми става...



sunsilk
10-25-2007, 15:07
problema e sledniq imam si priqtel ot 1 god i 7 meseca no poslednite 1-2 meseca se karahme i sabirahme otnovo i otnovo i az prez tozi period kogato bqhme skarani imah nqkolko pyti seksualna vryzka s edno mom4e koeto me prevlii46e ot mnogo vreme.Sega sam otnovo s priqtelq mi no kogato vidq tova mom4e cqlata se raztrepervam,radvam se,stava mi super qko,se gledam da moga da go vidq da se zagovorim i t.n. kogato vidq pr-mi ne izpitvam takova vylnenie.Vъпросат ми е за6то ли е така?Моjе да каjеtе 4е заради интимните ни отношения....но незнам понеже и преди да имаме интимни отношения отново изпитвах това вълнение когато го видя.4e vyprosat mi e kakvo mislite za6to e taka da ne bi da sam vlubena?apak ne mi haresva osobeno sladur e de amaa nzzzz nemoga si go obqsnq

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

H8_mE
10-25-2007, 15:11
Ami momi4e vlubeno si v tova mom4e!Qvno tvoito ti e omruznalo i trusi6 ne6to ,ot koeto se nujdae6!Ne6to,koeto priqtelqt ti ve4e ne moje da ti dava!Vlubena si da,pone az taka si go obqsnqvam!

SlAdKoTy zLo
10-25-2007, 15:11
emi vlubena si v drugoto mom4e i neizpitva6 ni6to kam gadjeto si pone taka mislq az :smt017

lIgLaAa
10-25-2007, 15:12
vij godina i7 meseca si e mn vreme moje prosty da ti e omruznam priqtelq ti a i 6tom ste se razdelqli na4i e imalu pri4ina nz no az bih poslu6ala surcety si :wink: :D

vikipf
10-25-2007, 15:14
Сексуално привличане ако питате мен... ;) А и сиг ти е писнало 1год. и 7 месеца да си с едно момче... Щом вече не го обичаш за какво си с гаджето си? Айде зарязвай го иии си живей живота... :P

N0_feAR
10-25-2007, 15:20
Първо да та питам....защо си почнала да пишеш на латиница, след това на кирилица и после пак на латиница?? :smt017
А съвета ми е да си изясниш сама на себе си чувствата....още ли обичаша гаджето си или вече ти е омръзнал защото от доста време сте заедно?....сигурна ли си, че влечението ти към второто момче е нещо повече от сексуално или можеби не??? Когато си отговориш на тези въпроси сама ще можеш да си разрешиш проблема.

Radeto_
10-25-2007, 15:25
Определено не е влюбена - една е да го харесва, съвсем друго да е влюбена.Ако беше влюбена нямаше да пита някви непознати кво чувства - нима ние може да знаем по-добре от нея самата.Не си влюбена - привличане може да има - но любов определено НЕ.

mon4eto
10-25-2007, 15:48
MI skapa az si mislq 4e ima6 4uvstva kam tova mom4e i ne izpitva6 ni6to kam gadjeto si :roll:

sasha_90
10-25-2007, 15:51
Защо все още си с приятеля си , след като вече не го харесваш?По- скоро с увлечена по другото момче,с което сте имали сексуални контакти.

HePeAJIeH
10-25-2007, 18:03
Тръгни с ония ама и с него няма да се задържиш много ](*,) То както е тръгнало....Ти явно не си обичала приятеля си истински-това че 1 година и 8 месеца сте заедно нищо не означава!Не е важно колко време сте заедно-важно е как сте го прекапали :wink: Но щом не изпитваш нищо към приятеля си късайте тръгвай с ония и ще видиш как в най-скоро време ще го заебеш и него #-o

slun4evo
10-25-2007, 18:27
Според мен си влюбена.Щом така се разтреперваш може би имаш доста силни чувства към него.Няма нищо страшно в това да си влюбена.Май в сърцето ти не е гаджето ти, а онова момче.Поговори с момчето, може и то да има чувства, може и той да се разтреперва като те види.И успех, мила, влюбена си. :-D

sunsilk
10-25-2007, 21:15
Тръгни с ония ама и с него няма да се задържиш много ](*,) То както е тръгнало....Ти явно не си обичала приятеля си истински-това че 1 година и 8 месеца сте заедно нищо не означава!Не е важно колко време сте заедно-важно е как сте го прекапали :wink: Но щом не изпитваш нищо към приятеля си късайте тръгвай с ония и ще видиш как в най-скоро време ще го заебеш и него #-o


Kato neznae6 nedei govori taka az iskam savet a ne da mi razviva6 razni filosofii 1-vo adski mnogo sam obi4ala pr-mi! 2-ро za men nqma zna4enie vremeto daje se radvam 4e sam pove4e vreme s nego! i 3-to:Az znam 4e nqma da trygna s tova mom4e i nqmam nikvo namerenie da reja pr-mi zaradi nego to4no

hatercrew
10-28-2007, 11:31
o4evidno si privle4eno ot dr mom4e :-) :-) :-) :-) :-) samo si re6ava6 s koi iska6 da si :-) :-) :-) :-)

sexy_momi4e
10-28-2007, 13:17
ами може да го искаш само защото го нямаш :wink:

Josefinne
10-28-2007, 13:21
Aбе, време ти е да си смениш гаджето, вижда се ;). Нормално е да не изпитваш такова влечение към момче, с което си повече от година и половина, а новото да ти е много по-интересно. Не е задължително да си влюбена в него, просто ти е интересен/. Прецени си с кой ще ти е по-приятно занапред.