PDA

View Full Version : дали да му вярвам или не?!



neusan88
10-25-2007, 16:43
здравейте!
значи отдавна ходя с едно момче и сега едно момиче ми казва че е спала с него а дори неможе да ми обесни какво се е случило зашото уж забравила и била много пиана!
докато гаджето ми ми плака и се влачи по пода след мен от входната ми врата до мойта стая с обяснение че няма такова нещо и че всъщност са били на кръчма но после просто дори незнае какво се е случило и че тя изобщо не е била в квартирата че тая е луда...кажете ми дали да му вярвам или не?!
а и забравих да кажа че първо го ядосах като нон стоп го питах истина ли е или не и той каза Да но после както казах дори плака и жестоко съжаляваше...
8-[ [-o< :smt017 :? :(

Sweet__Dream
10-25-2007, 16:49
Dai mu 6ans da ti obqsni nedei da vqrva6 na vsqka duma...Uspeh...(Moje i tq da e go prelustila taka 4e topi nqma nikakva vina [-X ) :smt006 :wink:

assd
10-25-2007, 16:50
вервай му - за 800 дни ще те оправи :lol:

wasntme_
10-25-2007, 16:51
xax emi po princip vinagi sam sre6ty majete... mn sa mi primitivni katy akal amaa tva e dr tema... v toq sly4ai bih kazala da my vqrva6 na 4oveka.. :mrgreen: nali se se6ta6 - zavistlivi k*4ki - bol... ama ddz sega nema li variant da porazpita6 pove4ko dr h0ra v taq kra4ma edva li sa bili samo 2mata...

assd
10-25-2007, 16:55
xax emi po princip vinagi sam sre6ty majete... mn sa mi primitivni katy akal amaa tva e dr tema... v toq sly4ai bih kazala da my vqrva6 na 4oveka.. :mrgreen: nali se se6ta6 - zavistlivi k*4ki - bol... ama ddz sega nema li variant da porazpita6 pove4ko dr h0ra v taq kra4ma edva li sa bili samo 2mata...
ама ти си австралопитек направо, ако мъжете са примитивни.. .с тоя правопис...

neusan88
10-25-2007, 17:04
ами проблема е че тва е станало в плд...в неква кръчма...разпитах я нея...и тя до последно казва че щом му вярвам съм била наивна и че дали се е случило или не да съм била преценила сама...а дори незнае къде точно е квартирата му където уж всичко се е случило...

pepelq6kaaa
10-25-2007, 17:10
vqrvai mu toi te obi4a a tq moje bi go har i iska d avi razdeli :smt018

desidala
10-25-2007, 17:12
Не знам за приятелката ти, но ти предлагам да му дадеш втори шанс, ако наистина го обичаш много. Може тя да го е прелъстила, може тя да те лъже и какво ли още не. Може и да го е направил съзнателно или да е бил пиян, но ако наистина съжалява му дай още един шанс http://cheesebuerger.de/images/midi/konfus/a062.gif

HePeAJIeH
10-25-2007, 17:18
Оная просто те кара да ревнуваш и може би харесва приятеля ти!На 100 % не можем да ти кажем кой от двамата е прав!

ammorr
10-25-2007, 17:23
vqrvai mu shtoto sled kato ne pomni nishto kak tochno tazi chast si q spomnq...moje tq da e iskala da spi s nego toi da q e otblusnal i tq narochno da obrashta neshtata zashtoto ne e stanalo kakto i se e iskalo. oshte poveche kazvash priqtelka??izvinqvai ama edna priqtelka nikoga ne bi legnala s gaadjeto ti ako naistina e priqtelka!!!

wasntme_
10-25-2007, 17:24
xax emi po princip vinagi sam sre6ty majete... mn sa mi primitivni katy akal amaa tva e dr tema... v toq sly4ai bih kazala da my vqrva6 na 4oveka.. :mrgreen: nali se se6ta6 - zavistlivi k*4ki - bol... ama ddz sega nema li variant da porazpita6 pove4ko dr h0ra v taq kra4ma edva li sa bili samo 2mata...
ама ти си австралопитек направо, ако мъжете са примитивни.. .с тоя правопис...

xixixix izpyska6 glavnoto v celiq post... ama dobre hvani se za dymata :mrgreen:

a da i 4oveka s golfa bez li4ni obidi ;-)

neusan88
10-25-2007, 18:00
не съм казала че ми е приятелка - аз дори не съм я виждала на живо!просто и писах и я питах кво има м/у нея и гаджето ми при което ми обесни всичко това...

slun4evo
10-25-2007, 18:05
Ами, мацка, слушай интуицията си.Според теб той такъв ли е или не?Ние не го познаваме и не можем да кажем дали да му вярваш.Прецерни можеш ли да му имаш доверие и до колко го познаваш, но според мен той не лъже. :-D

sexy_momi4e
10-25-2007, 18:07
oh ne znam,trqbva da razpita6 pove4e hora,no 6tom nqma koi...ama vijda mi se stranno to4no tova da ne pomni i sled kato se e razplakal zna4i e vinoven,ina4e za kvo da pla4e ako ne e stanalo ni6to...

DivoTo_KoTe
10-25-2007, 18:37
Виж сега аз ще ти дам съвет,но ти не си длъжна да го правиш.Според мен дай 2-ри шанс на момчето все пак е било пияно тфа до някъде го оправдава.Щом е плакал и те е молил това означава,че найстина му пука за теб.
Айде успех

AFT
10-25-2007, 19:50
oh ne znam,trqbva da razpita6 pove4e hora,no 6tom nqma koi...ama vijda mi se stranno to4no tova da ne pomni i sled kato se e razplakal zna4i e vinoven,ina4e za kvo da pla4e ako ne e stanalo ni6to...


Щот според подписа и' са заедно от почти 2 години и половина и се предполага, че той я обича? Не, че искам да те обидя, всъщност искам да те обидя - много си тъпа!!!! :smt013

По темата: аз съм на страната на момчето, дай му шанс. :wink:

vaniLL
10-25-2007, 21:37
az bih mu povqrvala , sthom ste si zaedno oshte , znachi mi imahs doverie ... i spored men vyrti nqkakvi intrigi , dtugo ne pomni , ama kato si q pitala dali e stanalo neshto vednaga iznikva spomenyt kak q e chukal ... dobre che ... pomisli si , obache za men po-veroqtno e da te lyje onova momiche :---)

sapphirr
10-25-2007, 21:41
на мъж ,който се вла4и по пода може да се вярва

wasntme_
10-26-2007, 00:40
на мъж ,който се вла4и по пода може да се вярва

xixixixixixixixx tooooo4no +1

koalka
10-26-2007, 08:08
Вярвай на него, тази може да си измисля какво ли не...не може да вярваш на всеки срещнат.

tuka6na
10-26-2007, 08:30
А като не лъже защо е толкова непостоянен.И защо,по дяволите изобщо е казал Да... :? Търси трето лице(всидетел).Няма измама докато не те хванат. :D

Josefinne
10-26-2007, 09:10
Замисли се - в най-лошия случай просто са били много пияни и са се забили. Спали са. Той не иска да помни. Не те е зарязал , значи съжалява за постъпката си и си иска теб. Какво от това? Случило се е , гадно, но ако сте заедно от толкова време, можеш да му простиш някоя и друга забежка, която по-вероятно да е била на пияна глава. Аз лично не извинявам пиенето, но съм склонна да простя, ако виждам, че момчето съжалява и няма да се повтори. В твоят случай е така. В най-добрия случай са се напили, може би са се забили, от там нататък тя си измисля. Това е - забрави за случая и не обръщай внимание на тая кучка, която сега е решила пък да ти насажда някакви съмнения. Питай него какъв мотив има тя да го прави. Ако го харесва, той ще знае.

Zoizo
10-26-2007, 09:24
Как може да вярваш на момиче, което не си виждала на живо и си се запознала скоро, а не на приятеля си със когото сте от 2 години заедно. Мене ако след 2 години ми направят такова изпълнение ще се замисля дали има смисъл от връзката ни.

svm1987
10-26-2007, 09:31
I dvamata bili piqni i tq poneje si go e karesala e re6ila da se vazpolzva ot sastoqnieto mu 4e nqma da pomni i da izlaje.Taka si mislq:)

sLaDkA_GrEsHkA
10-26-2007, 10:25
na mene takiva gluposti sa mi govorili nai dobrite mi priqteli i se okaza che ne e vqrno... puk drugoto koeto e predi godina bqhme v gajeto mi i mu se vkl nqkfa neizvestna v skype s celuvka.... togava kato go popitah koq e nqma da zabravq kakvo mi otgovori "ne q znam koq e pogledni me v ochite ne mi li vqrvash" i posle kfo ? nqkfa ot kozlodui deto sa si pisali poveche ot mesec govorili sa si po tela i t.n e est mene prosto pisane ne me burka ama kato vidqh hronologiqta..... kakto i da e ... pravi si izvoda .. prosto trqbva ti da go proverish li4no ne vqrvai na nikoi !

MiMcHeToOo
10-26-2007, 10:49
Вярвай му...

+1

Gold_Angel
10-26-2007, 11:04
да! знам какво ти е! бях в същото положение! оказа се , 4е мом4ето ми НЕ е спал с нея , а тя - тъпата курва - е пуснала тоя слух за да скъсаме... може и при теб да е така... нз.. поразпитай пове4е хора , но ако онази е разказала на вси4ки една и съща измислица няма как да ти кажат истината за жалост :? ти си познаваш приятеля ако можеш да му вярваш...прости му! .... и друго - ако скъсате онази ще му се набута (такива само това 4акат) и ще отстъпиш пред нея , а това не трябва да става ! УСПЕХ , но по - добре му прости и после го дръж изкъсо! :wink:

rihannka
10-26-2007, 11:06
ми нз..ох..спорд мен.вярно ако е направил нещо тва е ужасно..но щом сажелява и е плакал и те е молил наистина се 4увстава виновен и т.н и нз кажи му да ти обясни си4ко..няма не помни..ше си спомни и тогава реши какво да правиш

svm1987
10-26-2007, 12:04
Dori i da e stanalo ve4e e fakt.Nikoi ne moje da popravi minaloto.Ako mu vqrva6 4e darji na teb prodalji da si s nego.A na onaq ku4ka i kaji 4e znae6 istinata i napuk pak 6te si s nego.Sega i na neq da i e gadno 4e ne e uspqla da vi razdeli.No pri sledva6tata izdanka ima6 pravo da mu bie6 6uta:)

Iv4eTy
10-26-2007, 12:07
Еми или той се е позабавлявал и сега крие от теб или тя иска да ви раздели. Немога да ти кажа на кой от двамата да вярваш. Защо не вземеш да попиташ някой от другите,които са били с тях.

stealthyGirl
10-26-2007, 12:16
Вярвай на него! Доста хора преди мен изясниха причините :P

neusan88
10-26-2007, 13:55
значи....точно това и направих - на оная кучка и казах да не се доближава до него (може да хване моя некоя болест и с поглед сигурно) и че достатачно дълго съм била с него тъи че нека да ме смята за наивна аз ще му дам още един шанс... :---) :twisted: :oops: 8) :-) а и на моя му казах че като се видим(тъй като в момента съм в друг град) ще му лепа такива шамари че ще му се доплаче за дето така ме ядосва с неговите глупости...
Благодаря за отговорите на всички!