PDA

View Full Version : Рожден Ден



mon4eto
10-25-2007, 18:39
Gadjeto mi utre ima rd i iskam da mu izpratq kato sms hubavo pojelanie ...Ako mojete da mi pomognete 6te sam vi mnogo blagodarna 8-[ :-)

P.S ako moje malko po barzo da reagirate za6toto iskam da mu go izpratq to4no v 00.00 :-)

SlAdKoTy zLo
10-25-2007, 18:44
1. Obi4am te!4uva6 li kak tupti moeto syrce?To tupti za teb i iska da ti kaje:Obi4am te!

2. Obi4am te i shte te obi4am!Lubovta mi stava vseki den po-silna.Obi4am te!

3. Sega i zavinagi sym tvoi!Sega i zavinagi AZ i TI!Obi4am te sega i zavinagi!

4. Obi4am te pove4e ot v4era i po-malko ot utre!

5. Iskam da ti dam moqta lubov sega v tozi jivot.Iskam da sym s teb v dobro i losho.

6. Kogato za pyrvi pyt te vidqh se vlubih v teb.Kogato za pyrvi pyt te celunah -neiskah da te pusna.

7. Nikoi ne te obi4a,nikoi ne te jelae,nikoi ne misli za teb kakto az.Obi4am te milo!

8. V glavata mi ima edna misyl i tq e za teb.I tazi misyl kazva "Obi4am te!"

9. Pomirisah Roza.Probodoh se na bodlite i i s kryvta si napisah "Obi4am te!"

10. Pri vseki udyr na syrceto mi mislq za teb.I dokato syrceto mi tupti shte mislq za teb.Obi4am te!

11. Samo s teb sym stastliv.Ti ocvetqvash moqt jivot I za tova iskam da ti otdam jivota si.

12. Lubovta e po-silna ot vremeto.Edin mig s teb me kara da zabravqm samotnite 4asove!


eto izberi si :wink:

m1t3t0
10-25-2007, 19:18
Пожелавам ти цветя и рози и никои да не те тормози,алкохол в допустими дози и секс в различни пози.

Anf3tamin4o
10-25-2007, 19:20
Пожелавам ти много здраве,щастие,късмет и най-вече любов!Нека всяка твоя съкровена мечта стане реалност!!!Помни,че живота е като огледалото и ако ти му се усмихнеш и той ще ти отвърне със същото!Така че винаги бъди все същото усмихнато момче!

bungle
10-25-2007, 19:32
"Път обсипан с рози, алкохол в големи дози и аз във всички пози!" Принципно е " жени във всички пози", нооооо нека сложим теб. :P

Rock & Roll Queen
10-25-2007, 19:35
Измисли си го сама, така сякаш му се губи смисъла. :roll: