PDA

View Full Version : Препоръчайте нещо против акне



absoliutniq
10-25-2007, 19:03
Препоръчайте лосион или нещо такова против акне. Преди да ми кажете да отказвам сладкото - сладко не съм и опитвал от 2 месеца...

LuCiFersAngeL
10-25-2007, 19:08
ACNE OUT! :wink:
http://www.biotrade-bg.com/img/gallery/brandthumb_1.jpg

Sweet__baby
10-25-2007, 19:11
Силицилов спирт от 1% и разтворен в него Хлорнитромицин на прах!

zvezdichkaaa
10-25-2007, 19:34
ACNE OUT! :wink:
http://www.biotrade-bg.com/img/gallery/brandthumb_1.jpg

Да,определено http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/liebe/d098.gif

desidala
10-25-2007, 19:55
Абе, аз разреждам 4 ампулки хлорнитромицин в едно шишенце салицилов спирт. Действа.

^sladyranka`
10-25-2007, 20:51
To zavisi v kakav stadii ti e akneto .Ako ne e prekaleno mn i ne e problemno moje6 da otide6 v nqkoq apteka i da si vzeme6 ne6to,oba4e ako ti e problem ot mn vreme,opitval si kakvo li ne, po-dobre otidi na lekar!Ina4e znam 4e OXY produktite pomagat

sladku_bebzi
10-26-2007, 05:21
В никакъв случей не използвай салицилов спирт.Аз използвах 3 шишенца и сега лицето ми е по-сухо от всякога, бели се, просто е на нищо и сега кво ли не използвам за да се оправи!

Sweet__baby
10-26-2007, 06:03
В никакъв случей не използвай салицилов спирт.Аз използвах 3 шишенца и сега лицето ми е по-сухо от всякога, бели се, просто е на нищо и сега кво ли не използвам за да се оправи! Зависи по колко пъти на ден си се мазала и дали си използвала и други лосиони за лице...... :wink:

cherinka
10-26-2007, 06:26
Спермолин.
Приема се през устата или с външен масаж на лицето. :-)
Научно доказано, че помага при бедствени ситуации против акне и се спрвя с борбата против тез гадни гнойно-беловъхрени подутини. :-)

kakadu
10-26-2007, 06:49
Акне аут или Скинорен. Колкото до сладкото, няма доказателства да причинява пъпчасване. Разбира се, най-добре е да отидеш при дерматолог. :-)

tItEufFf
10-26-2007, 07:52
В никакъв случей не използвай салицилов спирт.Аз използвах 3 шишенца и сега лицето ми е по-сухо от всякога, бели се, просто е на нищо и сега кво ли не използвам за да се оправи!

Ако си се мазала по цялото лице, естествено, че ще стане така :?
:arrow: Аз за пъпки използвам чист спирт...но се мажа само по пъпките 2 пъти дневно :)

KaTinCeTy
10-26-2007, 08:32
Винаги съм го препоръчвала, ще го препоръчам и сега-"Скинорен". :wink:

donkihot
10-26-2007, 10:40
za siliciloviq spirt shte vi kaja,4e naistina izsushava kojata,oba4e mnogo deistva i osven tova ne moje da izpolzvash spirt [nezavisimo kakyv ] i da ne izpolzvash nqkakyv ovlajnitel.prosto tva e...normalno da ti se izssushi kojata ako ne se grijesh za neq,zatova az prepory4vam silicilov ili lavandulov spirt,no est izpolzvaite nqkakyv ovlajnitel za kojata,moga da vi prepory4a na djonsyn clean&clear ima edin ovlajnitel

Hoptrop
09-03-2018, 13:58
Аз лично имах много пъпки,пробвах зинерит и само той помогна.За вас незнам дали ще помогне на всеки кожата е различна,но и проблема може да е вътрешен може и външен преди това пробвах много кремове акне аут и нищо не помогна.Сега много време го използвах и мисля да пробвам със силициловия спирт и хлорнитромицина.Успех!

dexofen
09-03-2018, 16:49
Аз лично имах много пъпки,пробвах зинерит и само той помогна.За вас незнам дали ще помогне на всеки кожата е различна,но и проблема може да е вътрешен може и външен преди това пробвах много кремове акне аут и нищо не помогна.Сега много време го използвах и мисля да пробвам със силициловия спирт и хлорнитромицина.Успех!

Не е много добра идея да се мацате безразборно с какъвто антибиотик ви падне под ръка, защото в един прекрасен момент P. acnes ще развие резистентност и ще трябва да се борите по-по дълги и скъпи начини.

Грозния
09-03-2018, 19:26
Абе [...], вие имате ли календари и познавате ли ги :? ?!

gabriella22
09-06-2018, 19:53
Правилната грижа е много важна. Като козметичен консултант ти препоръчвам следното: Крем за лице - спрямо типа кожа, която имаш, всяка сутрин и вечер, аз лично съм доволна от продуктите на La Roche Posay, но преди да я закупиш най-добре се консултирай с дерматолог. Acne Out е приятен вариант, зависи много вече какъв стадий е твоето акне. Просто сутрин и вечер задължително нанасяй някакъв крем, поне докато не разбереш какви други продукти да използваш. Използвай качествени продукти за акне, просто продукти от типа avon, oriflame, не биха ти свършили голяма работа. Mixa, Bilka, Acne Out, La roche posay, може би и крем "Здраве" :) Успех!

dexofen
09-06-2018, 20:25
Къде е La Roche Posay, къде е Acne Out и къде е крем Здраве...
Аз не смятам, че крем здраве е подходящ за акнеична кожа, тъй като е много, много, много тежък като формула.