PDA

View Full Version : Ползвали ли сте Рексона Кристал ..?



SwEeT_PriNceSsS
10-25-2007, 19:35
ползва ли ли сте я .. и доволни ли сте.. наистина ли няма бели следи.. приятно ли мирише.. колко струва..на мен много ми е хвалиха..но не знам :-D да видим и вие какво ще кажете..? #-o :-D :-D :-D :-D

dan4ety
10-25-2007, 19:49
Хубава е, да :) И наистина не остава бели следи. Розовката мирише много приятно. :) Аз само такава ползвам и то все розовата. Много е хубава :)

Kisses_P
10-26-2007, 08:11
Пръснато от близо оставя жестоки бели следи както всеки дездорант със съдържание на талк.Занимавала съм се точно с рексона кристал/няма да давам подробности/ и мога да кажа че пръснато по този начин оставя.За да няма бели следи трябва да пръснете от 15тина см.Мирише приятно и цената му е до 5лв.

LuCiFersAngeL
10-26-2007, 12:07
Пръснато от близо оставя жестоки бели следи както всеки дездорант със съдържание на талк.Занимавала съм се точно с рексона кристал/няма да давам подробности/ и мога да кажа че пръснато по този начин оставя.За да няма бели следи трябва да пръснете от 15тина см.Мирише приятно и цената му е до 5лв. Мхм. И аз съм ползвала, ама наистина трябва да се пръска от далеко. Иначе... дезодорант като дезодорнт. Лично аз предпочитам стиковете :wink:

DisciplineAndOrder
10-27-2007, 15:09
Пръснато от близо оставя жестоки бели следи както всеки дездорант със съдържание на талк.Занимавала съм се точно с рексона кристал/няма да давам подробности/ и мога да кажа че пръснато по този начин оставя.За да няма бели следи трябва да пръснете от 15тина см.Мирише приятно и цената му е до 5лв. Мхм. И аз съм ползвала, ама наистина трябва да се пръска от далеко. Иначе... дезодорант като дезодорнт. Лично аз предпочитам стиковете :wink:

Прави са и двете момичета :P

SwEeT_PriNceSsS
10-27-2007, 16:28
мерси много за отговорите.. купих си я розовата.. мирише много приятно и наистина като се пръска от далече няма бели следи :-P и цената и беше 5лв.
:grin: :grin: :grin: :grin:

mechtaq_za_teb
10-27-2007, 17:40
Ползвала съм,да.Останах много доволна,защото наистина не оставя бели следи,а и мирише свежо.Но за цената не се сещам. :)

mmrammstein
10-27-2007, 17:43
Дам, и аз съм мн доволна. За първи път си я купих скоро, розовата. :)

violet_rain
10-28-2007, 08:56
Аз ползвам вече втори стик и съм доволна,но се е случвало 1-2 пъти да ми остави бели следи :?

[m!s$_k@pr!$]
10-28-2007, 10:22
ами аз ползвам винаги рол-он и не съм фенка на дезедорантите, единствения дезедорант, който съм ползвала и страшно много ме кефи е на Nivea. А иначе тва за Рексоната не мога да ти кажа нищо :-|

celica
10-28-2007, 10:58
Ми да като за Рексона става, ама не е нищо особенно ;-)