PDA

View Full Version : Да му кажа ли?



miss_fatty
10-25-2007, 19:41
1-во да ви кажа аз съм едно страшно тъпо същество,което незнае какво иска и най-вече какво прави!! :-D

Та по-накратко!Вчера се скарах с гаджето ми!Днес той не ми звънна-нито пък аз на него!Случайно се засекохме на един концерт,но той се направи че не се познаваме!И аз се нервирах мноо,ама си казах "Няма значение"!И понеже бяхме една голяма компанийка с няколко момчета ии аз започнах да се занимавам с едното,което принципно си харесвах!Имаше целувки,прегръдки..трето пето!И на края се осазнах и се обадих на гаджето ми,видяхме се,поговорихме си и се сдобрихме!Ама сега като си представя как се натисках с другото момче,кво правехме,тва онова и некси не мога да го гледам в очите(гаджето ми)!Аз принципно не мога да лъжа,а по този начин го меткам яко!А ако му кажа-тва значи че ще се разсърди яко!Та въпроса ми е да му кажа ли въпреки че знам че може и всичко да приключи,а ако не му кажа аз ще откача тотално! :smt010 :smt010 :smt010

nestle
10-25-2007, 19:46
Lajata vinagi se nakazva, a ako kajesh istinata spored mene neshtata she sa po dobri ot kolkoto da izlajesh shtoto sled vreme toi she razbere ot nqkade i si4ko she stane oshte po gadno za teb.Tei che po dobre badi chesna s mom4eto i my kaji cqlata istina obesni my kak stoqt neshtata toi sigyrny ne e tapak i shte te razbere ako si te obicha ;) i nezabraqi istinata vinagi e po dobra ot lajata ;)

Josefinne
10-25-2007, 19:50
Моят съвет е да не му казваш. Не му намеквай, не го разпитвай как би реагирал. Игнорирай цялата ситуация. Постепенно дори ще забравш, ако наистина искаш. Колкото до другото момче - ако е разбрано и попита какво точно е означавало това между вас - обясни му ситуацията, дано не се разсърди, защото реално с единият си си играла, другият си го метнала. Лошо си постъпила, но ще постъпиш още по-лошо ако му кажеш! Най-вероятно е от два стола - на земята ;)

Radeto_
10-25-2007, 19:55
Поеми отговорност за постъпката си и си признай.Ако наистина те обича ще ти прости.Ако ли не - може да опиташ с другото момче - каза че си го харесваш...

miss_fatty
10-25-2007, 20:06
Поеми отговорност за постъпката си и си признай.Ако наистина те обича ще ти прости.Ако ли не - може да опиташ с другото момче - каза че си го харесваш...

аз тва момче наистина го харесвам,ама гадженцето си го обичкам-все пак не сме ходили толко време и са за нищо... :smt011 :smt011 МНОГО СЪМ ЗЛЕ ЗНАМ!Аз и незнам какво исках да постигна с това!Аз незнам що го наприх при положение че толко мноо си обичкам приятеля ми и мноо държа на него,ама.....АБЕ ТЪПА И ПРОСТА РАБОТА

sapphirr
10-25-2007, 20:16
кажи си истината,от това по-хубаво и по-достойно няма.първо ще спиш спокойно,второ ще знаеш ,4е не го "меткаш"и трето ще ряазбереш дали държи на теб и все пак ще ти прости.

punkrock
10-25-2007, 20:20
Еми признай му всичко, но кажи, че си била много ядосана, дето не ти е обърнал никакво внимание и не си мислела какво правиш.
Следващия път не прави такива глупости :-D

kael
10-25-2007, 20:34
1-во да ви кажа аз съм едно страшно тъпо същество,което незнае какво иска и най-вече какво прави!! :-D

и кой да знае ко не ти ?!? как подяволите може дане знаеш какво искаш .... предполагам че се случва само със супер лигави и малоумни хора....

miss_fatty
10-25-2007, 20:40
1-во да ви кажа аз съм едно страшно тъпо същество,което незнае какво иска и най-вече какво прави!! :-D

и кой да знае ко не ти ?!? как подяволите може дане знаеш какво искаш .... предполагам че се случва само със супер лигави и малоумни хора....

Оооо Благодаря ти!Страшни комплименти ми праиш! :smt017

sapphirr
10-25-2007, 20:48
Оооо Благодаря ти!Страшни комплименти ми праиш! :smt017-какво изобщо се впе4атляваш,4ети другите мнение,все някое ще ти помогне

kael
10-25-2007, 21:09
Оооо Благодаря ти!Страшни комплименти ми праиш! :smt017-какво изобщо се впе4атляваш,4ети другите мнение,все някое ще ти помогнесъжелявам че но мога да и налея малко мозък в главата ... нищо лично може да е мноо свясно дете .... ама такива кометнари " незма ко искам ".... :lol: :lol: :lol: те лудите знаят даже ко искат

tuzaro
10-25-2007, 21:09
начи не стига че ми изневеряваш с гаджето ми и с някав на концерта... ти си за бой вече :smt011

miss_fatty
10-25-2007, 21:13
начи не стига че ми изневеряваш с гаджето ми и с някав на концерта... ти си за бой вече :smt011

Айде без кавги!Това е обществено място :-D :-D Нали знаеш,че си ми слабост? :-D :smt008

tuzaro
10-25-2007, 21:16
начи не стига че ми изневеряваш с гаджето ми и с някав на концерта... ти си за бой вече :smt011

Айде без кавги!Това е обществено място :-D :-D Нали знаеш,че си ми слабост? :-D :smt008както и още някои хора от форума...ше има http://arenabg.com/images/smilies/hump.gif да се здобрим

sapphirr
10-25-2007, 21:16
като 4ета какво е написала оставам с впе4атление,4е нея по-скоро я е яд,за изпълнението и в момент на ярост,отколкото да не знае какво иска.гузна е ...не дезориентирана

jotitu
10-25-2007, 21:25
ами ти си си виновна.. кажи му, но овъртай така, че на края да не излезнеш толковая виновна.. кажи "миличко бях пияна, бях ти се ядосала и после ми казаха, че съмс е целувала с някакво момче, но аз не помня.. много извинявай и т.н." това не е така но само от части.. ако си кажеш истината рискуваш на момента да не му стане нищо но по натам може и да си промени мнението

miss_fatty
10-25-2007, 21:26
като 4ета какво е написала оставам с впе4атление,4е нея по-скоро я е яд,за изпълнението и в момент на ярост,отколкото да не знае какво иска.гузна е ...не дезориентирана

ти май най-добре ме разбра ;-)

sapphirr
10-25-2007, 21:37
като 4ета какво е написала оставам с впе4атление,4е нея по-скоро я е яд,за изпълнението и в момент на ярост,отколкото да не знае какво иска.гузна е ...не дезориентирана

ти май най-добре ме разбра ;-)

:D ...нормално,не о4аквай мъж да те разбере...най-много да ти дигне кръвното

miss_fatty
10-25-2007, 22:07
начи не стига че ми изневеряваш с гаджето ми и с някав на концерта... ти си за бой вече :smt011

Айде без кавги!Това е обществено място :-D :-D Нали знаеш,че си ми слабост? :-D :smt008както и още някои хора от форума...ше има http://arenabg.com/images/smilies/hump.gif да се здобрим

без глупости... :smt017 :P

wasntme_
10-26-2007, 00:36
mm ako si sigyrna 4e nqma da razbere ot drygade - ne my kaai nqma smisal da si trovi6 jivota.. apak 4yvstvoto 4e go laje6 6e ti mineeee... ama vij sa dr problem 6e stane ako nqkoi strani4en my kaje 4e e imalo shemi.. togaaa 6e bade syper kofti tei 4eee nai dobre: postarai se da ne nay4i ot drygade i si mal4i tam :mrgreen: radvaite si se 1 na dryg

GameMaster
10-26-2007, 06:59
Abe .............ne mu kazvai az tay vikam O:) :lol:

sapphirr
10-26-2007, 07:06
Abe .............ne mu kazvai az tay vikam O:) :lol:

и така ще си се лъжоткат,докат ходят!я помисли малко.постави се на нейно място...смятам,4е най-малко съвестта ти щеше да те пре4упи,а в последствие и 4увството на вина

metaxa
10-26-2007, 07:16
Ако приятелите ти не те портят и не си в малък град ако не му кажеш едва ли ще разбере :lol: То си е твой личен избор... Но аз едва ли бих казала пък и по принцип много се заигравам с момчетата :oops: :oops: :oops:

koalka
10-26-2007, 08:06
Гадно е, че го харесваш и него, не толкова, че една целувка и т.н...Не знам какво да те посъветвам, обичкам си гажето ми звучи....не много наистина, но все тая.Забрави това момче, ако наистина искаш да си с гаджето ти.

ivon
10-26-2007, 08:27
Няма какво да му казваш....каквото било било....малко по малко ще забравиш за случилото се....и аз преди бях така всичко си казвах, но със времето разбрах, че е това е грешка...а пък и не е станало кой знае какво все пак вие сте били скарани, а и той защо се е направил, че не те познава...давай смело напред и не го мисли.

Josefinne
10-26-2007, 09:27
Смятай, че ако му кажеш - няма да се почувстваш по-добре. Преди години аз страдах от гузна съвест, бях объркана и донякъде имах нужда от неговата прошка. Разказах му и в крайна сметка нещата само се влошиха и накрая се разделихме. Тия работи : бъди честна рпед него бла-бла, не важат тук, просто си трай, ако не искаш да го загубиш. Грешката е направена, не рпави втора, като му признаваш. Ако научи - кажи,ч е е било в момент на ярост и за теб не означава нищо, затова не си му казала, но е по-добре да не научава ;)

sexy_momi4e
10-26-2007, 11:42
ami vie togava ne ste hodeli,taka 4e si mogla da pravi kakvoto iska6...

Iv4eTy
10-26-2007, 11:48
Еми тъпо е че се е направил,че не те познава приятеля ти, но не е било нужно да правиш такива изцепки. Сега сама трябва да прецениш дали да му кажеш. Помисли си как ще реагира, ако смяташ,че ще се ядоса но ще ти прости му кажи, но ако мислиш че ще скъсате по-добре си замълчи.

pampers
10-26-2007, 11:53
ако го обичаш както твърдиш трябва да няма лъжи м/у вас.. ама като гледам мисля че си въобразяваш че го обичаш не съм виждала човек да обича някого и да ходи в прегръдките на друг... :neutral: :shock:

behind my eyes
10-26-2007, 13:16
найстина по-справедливия вариант е да му кажеш но имаики в предвид какви може да са последствията не мисля че е добра идеята.може да се успокояваш с това че може и той да е направил нещо ии все едно по този начин си си му го върнала :)

behind my eyes
10-26-2007, 13:20
е тя е ходила в прегръдките на друг щото той се е праил на интересен и си я е подминал.аз пък не съм виждала човек дет обича друг човек и нарочно да си го подминава.катоя обича трябва да няма инат по между им.ама тя мацката да си гледа нея си кво ще се чуства гадно че е била с друг,малко е егоистично ама си е така,той да не я подминал [-(

miss_91
10-26-2007, 13:48
като 4ета какво е написала оставам с впе4атление,4е нея по-скоро я е яд,за изпълнението и в момент на ярост,отколкото да не знае какво иска.гузна е ...не дезориентирана
dam i az sum na sy6toto mnenie....am po dobre mu kaji istinata vzeme da ti prosti :smt003