PDA

View Full Version : NIVEA STRAIGHT & EASY



_crazy_baby_
10-25-2007, 21:14
nqkoi da e polzval toq shampoan shtoto si go kupih neska shampoana e za izpravqne na kosa i e predzna4en za hora s 4uplivi i kudravi kosi koito iskat da si izpravqt kosata ii tq naistina da stoi izpravena nqkoi da go e polzval mneniq vpe4atleniq ???????

lLady_MooN_RaiN
10-26-2007, 11:31
И аз за първи път го чувам. Но звучи адски добре, защото моята коса никога не иска да седи права...все се начупва. Ще следя темата и ако видя дорби отзиви ще си го купя....

LuCiFersAngeL
10-26-2007, 11:40
Абе то има и шампоани за къдрици ама от тях не се накъдря правата коса. Същото е и с тези за права. Те служат само за оформяне съответно на къдравата или правата коса. Не си мисли, че може да се изправиш само с шампоан ако косата ти изглежда така примерно:
http://www.avalonhair.com/assets/curly.jpg
:smt108

_crazy_baby_
10-26-2007, 12:40
kosata se izpravq s pomo6ta na seshoar taka pi6e na shisheto s seshoar i krygla 4etka samo 4e mnogo po lesno i ne6to kato prosoto si izduhvash kosata s seshoara a ina4e pi6e 4e ima systavki koito predpazvat kosata ot seshoara imam edna fr koqto tq mi go prepory4a i moga da ti kaja 4e ima po kudrava kosa i ot taq na snimkata i kosata i e prava !

ProstoAz
10-26-2007, 12:48
Пф, всеки може да си изправи косата със сешоар и четка и БЕЗ такъв шампоан (изключвам някои наистина доста къдрави и упорити коси).

_crazy_baby_
10-26-2007, 12:49
off otkazvam se da pi6a i da obqsnqvam kakvoto i da bilo zaklu4vaite temata

ProstoAz
10-26-2007, 12:56
Не разбирам защо се ядосваш... просто ти казваме да не очакваш чудеса... :-|

LuCiFersAngeL
10-26-2007, 12:58
off otkazvam se da pi6a i da obqsnqvam kakvoto i da bilo zaklu4vaite temata
Добре де, защо се нервиш? Искаш ни мнението - казваме ти го! Само с шампоан НЕ СТАВА! Плюс това подкрепям ^npocTo^a3^f^ . Сега щом казваш, че шампоана улеснявал изправянето и предпазвал косата - възможно е и ако наистина е така - радвам се, че ти върши работа. Въпреки че според мен ако използваш и балсам ще е още по-добре. :)

vesy_girl
11-04-2007, 08:52
Аз си взех цялата серия - шампоан, балсам и балсам за след къпане за заглаждане и по-добър ефект и няма никакъв ефект!!!!!!!!!!!!! Казвам ви го от опит, защото си мислех, че ще оставя поне за малко пресата и ще се мажа всеки път с това, за да ми стои права косата, но нищо не се получава, даже бих казала, че ми се накъдри повече от това мазилото за след къпане :(

peteto89
11-04-2007, 09:49
И аз за първи път го чувам. Но звучи адски добре, защото моята коса никога не иска да седи права...все се начупва. Ще следя темата и ако видя дорби отзиви ще си го купя.... i az i az