PDA

View Full Version : Нещо ми става,затварям се в себе си... ;[



Freaky_boy
10-25-2007, 22:05
В последно време нещо ми става,преди бях винаги весел,а сега съм много по често тъжен и не на кеф.Преди постоянно ръсех простотии и смешки а сега се затварям в себе си и предпочитам самотата... :( На приятелите ми това не им харесва и на мен също въпреки, че самотата ми е приятна...Моля ви кажете ми как да изляза от дупката в която попадам :(

BaHky
10-25-2007, 22:24
цялата работа е от самия факт ,че прекалено много мислиш как се чустваш.....
излес весели се и не мисли :wink:

serenity3
10-25-2007, 22:54
prostokakvo budi takuv kakuvto si

serenity3
10-25-2007, 22:56
kak stava tova da si ka4va6 mnenieto na nqkoi koito e pisal i pod nego da izrazqva6 svoeto???

izmislenata
10-25-2007, 23:16
kak stava tova da si ka4va6 mnenieto na nqkoi koito e pisal i pod nego da izrazqva6 svoeto???
Това горе вдясно 'цитат' виждаш ли го? Натисни го. И аз направих така,цитирах те и после пиша мнение :lol:
Иначе, не се сдухвай излишно,не му мисли,бъди с приятелите си,не се затваряй,не позволявай на Нищото да те обвзема :-D

MockingBird
10-26-2007, 00:03
Знам за какво говориш повярвай .. не се притеснявай няма лошо да искаш да си малко сам .. да се отделиш от сичко и сички .. спокойно след време ще ти омръзне и ще се завърнеш с гръм и трясък повярвай :)

Mar1na
10-26-2007, 04:54
Влизаш в пубертета. Очаквай пъпки ;-)

kakadu
10-26-2007, 06:43
Споко, и аз съм така, ама не ми пука. Ще мине. За момента наистина имам нужда от това.

SunnyG
10-26-2007, 06:55
Всеки има такива моменти на "депресия",когато иска да остане сам и да релаксира един вид от всичко насабрало му се.Помисли си дали има причина да се чувстваш така,ако има - отстрани проблема,ако не - просто се остави по течението и нещата ще се оправят от само себе си.

UtkaCHeNa_BaBy_
10-26-2007, 11:18
da ti kaja i az bqh taka ne sam izlizala ot vkashti okolo mesec prosto neiskah iskah da si bada sama i si misleh za razni gluposti .. spox pich 6e se oprai6 izlez s priqteli na kuponi tfa unuva i si4ko 6e e OK :smt001

XaMcTePKa
10-27-2007, 16:57
Споко, и аз съм така, ама не ми пука. Ще мине. За момента наистина имам нужда от това.

значи станахме 2-ма такива индивида :)

ражур
10-28-2007, 13:28
оф това,че вече ти е писнало да си вечно весел и си малко по-сериозен не значи нищо
странното е че предпочиташ да си сам ми не ти ли е тъпо така какво правиш като си сам седиш на компютъра?

H8_mE
10-28-2007, 13:43
Moje bi tova e samo momentno ,za6toto ti e pisnalo ot ednoobrazieto ili zaradi vremeto,6toto kato nqma slunce i nastroenieto e takova... !Abe spoko ne trqbva da se pritesnqva6 tolkova!V tazi vuzrast vseki preminava prez razli4ni promeni -fizi4eski,psihi4eski!Taka,4e spored men si e napulno normalno! :wink: ;-)

VinagiSumAz
10-28-2007, 15:40
ще ти мине спокоино - просто период

Seducti0n
10-28-2007, 15:43
От колко време точно се чувстваш така,може би е депресия,породена от нещо преживяно и т.н.В случай,че имаш проблеми,потърси човек,пред когото да ги споделиш,затварянето в себе си е най-лошото нещо,което можеш да направишТревожно е признанието ти,че самотатаа ти харесва... :? Аз лично в нея не откривам нищо,тя е източни само на отрицателни чувства,понякога човек в самотата си е склонен да достигне до десетки погрешни заключения,които нямат нищо общо с реалността.Не бъди самотен,забавлявай се и кажи не на лошото настроение и негативни мисли :!: :wink:

HePeAJIeH
10-28-2007, 16:46
стани емо :D

MaRiQnKa
10-29-2007, 07:43
ММ дам и аз мисля, че влизаш в пубертета :wink: И аз преди годинки имах такъв проблем, то не е точно проблем, ами период който ще свърши, когато ти самия решиш, така че не му мисли. Забавлявай се :grin: :grin: :grin:

Baby_b
10-30-2007, 20:11
Може да си във временен период. Ама щом ти харесва така да се усамотяваш не знам защо се правиш на някои друг. Опитай се да бъдеш себе си приятелите ти и така ще те харесат :) \:D/

gothic_angel
10-31-2007, 04:55
Всеки има такива моменти на "депресия",когато иска да остане сам и да релаксира един вид от всичко насабрало му се.Помисли си дали има причина да се чувстваш така,ако има - отстрани проблема,ако не - просто се остави по течението и нещата ще се оправят от само себе си.

sasha_90
10-31-2007, 06:05
На колко си?Депресиите са характерни за годините на пубертета.

EritYy
10-31-2007, 07:34
Ami takiva sme nie tineidjarite :-| malko 4alnati :-D Ponqkoga sme v depresiq-vsi4ko ni e krivo,no v sledva6tiq moment mojem da letim v oblacite.
Zatova s1dq po sebe si :wink:

Missmarch
05-14-2011, 08:55
Моя проблем е същия, затварям се в себе си заради отхвърлянето от околните... Направи промяна.. било то външен вид или стил... но преди това открии музиката за теб.. която те прави щастлив, която те тонизира :) използвай усмивката си, дори и да е трудно, защото тя може да направи много неща!! Твоята усмивка не само твоя ден ще оправи, ами и на някой друг... :) Усмихни се и ще видиш как и на теб ще ти се усмихнат... :) :) :)

scrooper
05-14-2011, 09:52
Щом преди не си бил такъв, значи това е просто една фаза на развитие. Всеки минава през такава, но внимавай да не протакаш нещата така, че отчуждаването да се превърне в перманентно състояние. В началото наистина може да ти бъде приятно да си "почиваш" от хората. Но ти сам усещаш, че това не върви на добре. Защото, ако продължиш твърде дълго, ще пропуснеш страхотни изживявания и ценен опит, за които ще съжаляваш и ще се чудиш как да си "наваксаш". Повярвай, минала съм през това. Ти обаче можеш да се спасиш, но трябва да се вслушаш в изпатилите. Излизай си, общувай редовно, шегувай се там- ако трябва си внуши, че го искаш, дори и да предпочиташ да си сам. Отделно, разбира се, отделяй време само за себе си. Гледай да го запълваш с неща, които ти повдигат настроението- като спорт, енергична музика и т.н. Ако искаш- ще се оправиш.

StolenBliss
05-14-2011, 11:04
Стара тема ..Бах постоянно ги хващам старите теми, да бях един модератор деа.. :lol: