PDA

View Full Version : Малко да ви надуя главичките с простотии.. :)



cherinka
10-26-2007, 01:55
Таа.. значи.. онзи ден преживях нещо като зарязване.. :-D И преди малко гаджето на най-добрата ми приятелка, с която ходеха 6 месеца, я заряза.. Ние сме трички.. третата също има проблем с нейния.. от сорта на "зарибяя се с други мацки" и т.н и те май идните дни ще се разделят.. тая седмица ми е доста алкохолизирана.. дай боже всички идни седмици да са така :-D Алкохола не решава проблемите, но поне временно забравяш за тях.. таа.. моето предложение е.. дайте, ши са напиаме секи ден така поне колкото да не си отделяме време за размишления, пък след 2-3-4 годинки ще ходиме на сбирките на анонимните алкохолици, пък до тогава хептен ще сме забравили за проблемите си. Тва е моя план за бъдещето.. ако искате се включете и вие.
Нема се плашите, сички са боклуци. Въпроса е по-малкото зло. .. Няма свестен мъж, просто Няма и НИКОГА няма да има. БОКЛУЦИ СА! Лошото е просто така сме устроени да обичаме и да сме зависими от тях. Никоя лубов не струва! И наистина се обича само един път! Винаги остава в сърцето ти най-голямата ти любов. С който и да си, обичаш тоя, който си обичала истински за цял живот!!!

Не си мислете, че говоря така в момента, само защото примерно не съм споходила с правилното момче и ме е зарязало.. винаги съм си била на това мнение, но явно тази раздяла е дала повод за излияния на чувствата ми :D хаха.

Ся си пийвам кафенце и зъзна от студ и виждам размазано.. клавиатурата леко ми отбягва, но за сега пиша правилно..мисля.. :mrgreen:

СЛушам си чалгье и си мисля за нещата от живота..


!!! Нека да се изясним! - Във форума не може и да става на въпрос за мъже от някои юзъри.. защото МЪЖ се нарича човек, който не е зависим от родителите си, не живее с тях, може да се издържа сам, да носи отговорност за живота си и да разчита само и единствено на себе си!
За това държа да отбележа, че повечето момчета не са стока, и те ще пораснат.

Следващите редове са насочени към момичетата:
Страхотно голяма грешка е, при раздяла да се самообвинявате, че сте сбъркали някъде в подхода си към момчето, че сте сгрешили в нз си кво, че цялата вина е изцяло ваша за раздялата ви, защото това е лЪЖАаааааааааа! Повечето момичета имате навика да си мислите "Ами ако не бях направила така", "Боже, ами ако беше станало еди си как", "Ей ама трябваше да направя тва и тва".. КРАЙ! СТОП! Било каквото било. Живота не е само момчета и секс :D къде забравяте парите аххахах :-)
Айде, спирам, че последните няколко реда са що-годе солидно количество глупост. :roll: :wink: :smt008

wasntme_
10-26-2007, 02:05
xixixixi kato cqlo sam saglasna s tebe :mrgreen:

P.S. A taka vkarai malko feminizam da ima :smt005 :smt016

cherinka
10-26-2007, 02:08
xixixixi kato cqlo sam saglasna s tebe :mrgreen:

P.S. A taka vkarai malko feminizam da ima :smt005 :smt016
Тръпна в очакване някой пишльок да ми каже "Да тейбафлиглата". :mrgreen:

cherinka
10-26-2007, 02:14
Да тейбафлигата!

Задоволена ли си?
Клитора ми настръхна от кеф.

wasntme_
10-26-2007, 02:23
Да тейбафлигата!

Задоволена ли си?
Клитора ми настръхна от кеф.

:smt044 :smt005 :smt044 :smt005 :mrgreen: napravo me zabi v zemqta :smt005

GameMaster
10-26-2007, 06:12
Prava si ..........i s1m s1glasna s tebe :lol: :-D .......ne si struva da vinish sebe si i da mislish 4e greshkata e v tebe ....mom4etata ne struvat =D> :lol:

EternalSilence
10-26-2007, 07:27
прави сте, не струваме, толкова сме зле, че даже и аз съм съгласен - нас за нищо не ни бива освен да ви разваляме настроението, може в това много да ни бива, но все пак НИЕ СМЕ БЕЗПОЛЕЗНИ :grin:

П.П: айде да се напием всички дружно, да полеем нашето разбирателство, водката и вермута са от мен :D

koalka
10-26-2007, 07:59
И ти си зависима все още от вашите...
Всичко става с времето, един човек да бъде независим.

JuS7^YourS
10-26-2007, 11:17
от целия ти пост ми лъха на някакво отчаяние, недей така, вярно че има големи задници сред момчетата, но и сред момичетата ги има, и сред дечицата също. Иначе съм съгласна, че един човек може да бъде наречен мъж тогава, когато сам поема отговорностите си и се издържа сам, не зависи от никого. Но както каза koalka, това идва след известно време, дотогава всички сме на тоя ред :?

SlAdKoTy zLo
10-26-2007, 11:23
saglasna sam s teb :!: vsi4ki mom4eta sa BOKLUCI kolkoto i da ne iskame da vqrvame v tova =;

pampers
10-26-2007, 11:47
пак както обикновено слагате всички момчета под общ знаменател :evil: стига вече.. това че вие попадате на такива не означава че всичко живо от мъжки пол са боклуци... :evil:

Iv4eTy
10-26-2007, 11:54
Може и да си права донякаде, но не си струва заради едно разочарование да си пилееш живота. Ако сега почнеш да пиеш и т.н. както казваш ще дойде време когато ще съжаляваш.

lordex
10-26-2007, 11:59
Ей супер мноо ме дразнят такива теми.Тука повечето мрънкате че искате 'истински мъж',а не мислите че един истински мъж никога не би си мазал косата с кви ли не кремове само за да го харесате вие или да изглжда фешън само заради вас я се замислете колко от приятелите ви са били такива,почти всички нали?Мъж е освен да си сериозен и отговорен и да знаеш какво искаш и да не правиш всичко което искат другите от тебе.А тука ценностите ви за мъж са да ходи на фитнес и мускулите от главата да му отидат в тялото,изключенията като мен са доста рядкост.А вие момичетата тука ми говорите за любов,вие сте толкова повърхности че ми се гади направо,любов според вас е да се облича фешън и вече сте влюбени.Мога да ви кажа че вие сте точно толкова 'тъпи' колкото и момчетата да не казвам че булшинството от тинейджърки обичат да са заобиколени и д абъдат харесвани от адски мн момчета и когато те ви зарежат,ставаме лоши всичките.Замислете се че ако не излизате с празноглави фешънчета няма да сте толкова нещастни.

flowerlina
10-26-2007, 15:04
Съгласна =D>
Сички са такива идиоти :cry: дет за нищо не стават освен засекс :D
Само феминизъм :lol:

ЕPu
10-26-2007, 15:29
преди около месец и мене ме отсвириха супер злобно...и се чувствам горе-долу по същия начин ..

suantito
10-26-2007, 15:41
Ами така става като се си избирате такива мачовце които мозък е непо-голям от грахово зърно, Които седят по цял ден и се контят пред огледалото и така нататък....Алкохола е добро решение проблемът идва когато той свърши.От мен един съвет огледайте се окол вас има толкова нормални момчета дайте им шанс да ви обикнат и ще бъдат ваши цял живот.Айде аз отивам да давя моите проблеми в чаша малцово уйски...

Phenomenon
10-27-2007, 03:17
Ей супер мноо ме дразнят такива теми.Тука повечето мрънкате че искате 'истински мъж',а не мислите че един истински мъж никога не би си мазал косата с кви ли не кремове само за да го харесате вие или да изглжда фешън само заради вас я се замислете колко от приятелите ви са били такива,почти всички нали?Мъж е освен да си сериозен и отговорен и да знаеш какво искаш и да не правиш всичко което искат другите от тебе.А тука ценностите ви за мъж са да ходи на фитнес и мускулите от главата да му отидат в тялото,изключенията като мен са доста рядкост.А вие момичетата тука ми говорите за любов,вие сте толкова повърхности че ми се гади направо,любов според вас е да се облича фешън и вече сте влюбени.Мога да ви кажа че вие сте точно толкова 'тъпи' колкото и момчетата да не казвам че булшинството от тинейджърки обичат да са заобиколени и д абъдат харесвани от адски мн момчета и когато те ви зарежат,ставаме лоши всичките.Замислете се че ако не излизате с празноглави фешънчета няма да сте толкова нещастни.
Единственото нормално мнение в темата ^^
А пък относно феминизма..те такава глупост нема...сега ми се спи,евнтуално тоя следобят ще си получите поста където надълго и нашироко оплювам феминизма.
Амин.


ПП:Ае стига сте ми крали аватара бе мама му стара ^^

bungle
10-27-2007, 07:04
Душаааа, толкова ме израдва, че се смея на глас. Това е най-великият пост четен от мен през последната 1 година. Съгласна съм с теб. :smt006