PDA

View Full Version : Пиятелката ми иска всички момчета за нея



behind my eyes
10-26-2007, 12:53
имам си приятел от около година и половина.и наистина много го обичам,но от известно време усещам нещо странно.преди дори да се запозная с сегашния ми приятел си харесвах едно момче ии дори бях предприела някакви крачки към него (разхождахме се няколко пъти,пихме кафенце,non-stop си чатехме и ми споделяше всичко),но се появи сегашния ми приятел и всичко приключи.след това една от двете ми най-добри прителки с която седим на един чин започна да ми споделя че и е симпатичен и постоянно ми говореше за него.дори тръгнаха за нколко дни но тя незнам защо се отнесе много гадно към негоии всичко между тях приключи.това беше лятото.а сега може би защото нещата с приятеля ми не вървят започвам отново да изпитвам влечение към него.приятелката ми си има гадже от един два месеца но тя има странния навик всичко който е била с тях дори само да са и били симпатични никой друг да не може да ги приближава(камо ли приятелка).ако нещата със сегашния ми приятел не потръгнат мисля да опитам с него но се с нея какво да правя :neutral:

No_Limit
10-26-2007, 12:56
Най-добре поговори с нея ,обясни и как стоят нещата мисля че ще те разбере . Още не съм видяла мъж с надпис Резерве :-P

serenity3
10-26-2007, 13:28
boi 8-) do smurt!!!

N0_feAR
10-26-2007, 13:42
е чакай пък ти....няма смисъл да говориш с нея за сега, щом си още със сегашния си приятел. Ако евентуално скъсате и смяташ да се насочиш към другото момче тогава можеш да си поговориш с тази твоя приятелка...не ги разбирам такива момичета, к'во общо има това, че преди известно време е ходила с дадено момче и сега никой няма право да го пипа, като имаш на предвид че си има и приятел... това е тъпо. :? Дори и да почне да ти се цупи и тем подобни хич не й обръщай внимание....

Radeto_
10-26-2007, 14:11
ем гадно е така ама се разберете как можете :smt006

sasha_90
10-26-2007, 14:18
Ако ти е истинска приятелка като поговорите ще те разбере.

sladku_bebzi
10-26-2007, 20:03
Ами аз незнам какви са ви отношенията, но ти все пак не изпитваш ли приятелска солидарност към нея?

Presley
10-26-2007, 20:25
Тя няма никакви основания да ти се сърди,ако опиташ с това момче.Все пак вече не са эаедно,а и дори тя има нов приятел.И все пак,эа да не стане някой фал,педи да предприемеш нещо поговори с нея.Олясни и какво става,че не ти върви с гаджето и имаш интерес към онова момче.Пък ако те нападне или тръгне да ти се сърди,сама прецени какво да правиш.Но според мен няма никакви основания да ти се сърди..