PDA

View Full Version : Дебелеене след SOS Хапчето!



MapTa
10-26-2007, 14:05
Здравейте!Преди известно време ми се наложи да пия Постинор Дуо и от тогава напълнях значително!Въпроса ми е дали хапчетата имат намеса в това или сама съм си виновна макар,че ям както преди!

Anf3tamin4o
10-26-2007, 14:10
Ми според мене сама си си виновна.Хапчетата нямат нищо общо + това,за 1-ви път чета от Постинор да се напълнява.Те не са с тази цел,напълняване.

MapTa
10-26-2007, 14:25
Аз да си питам :-| щото ми казаха,че от тва се напълнява :razz:

Cherlotte
10-26-2007, 14:38
Ами по принцип е възможно, защото Постинор съдържа хормони, които пък от своя страна влияят и на телесната маса (същото е както с противозачатъчните). Тъй като вече нищо не можеш да направиш просто се постарай да не прекаляваш с храната, движи се и ако е от хапчето, скоро би трябвало да поотслабнеш. ;-)

fiama
10-28-2007, 15:47
Ами някои жени напълняват от противозачатъчни, а всички противозачатъчни са хормонални хапчета, самият Постинор е хормонална бомба. Нищо чудно да е оказал влияние върху теглото ти. С течение на времето, ефектът му трябва да отмине.

Gold_Angel
10-31-2007, 07:59
аз съм чувала че от всички хапчета на хормонална основа се надебелява - така че може и да е от Постинор , обаче не съм сигурна ! :?

DIVINE_TIME
10-31-2007, 08:46
Ами някои жени напълняват от противозачатъчни, а всички противозачатъчни са хормонални хапчета, самият Постинор е хормонална бомба. Нищо чудно да е оказал влияние върху теглото ти. С течение на времето, ефектът му трябва да отмине.


И аз мисля така!