PDA

View Full Version : ДСБ ПОДКРЕПЯ (х)ОМО!!!



Valentin123
10-26-2007, 18:21
Красимир Каракачанов: Георги Джаров е най-злостният антибългарин в село Кремен



24 октомври 2007 | 11:54 | Агенция "Фокус"



София. Лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов определи кандидата за кмет, издигнат от ДСБ в село Кремен, община Банско, Георги Джаров, като “най-злостният антибългарин в село Кремен”. “Това е човек, който от години разнася знамето със звездата на Вергина из селото и говори, че българите са татари... Това е човек, който преди няколко години се наложи да го респектираме с традиционните за ВМРО начини, защото беше влязъл в селската кръчма и беше казал “Който е българин – татарин, да напуска”. Това каза пред Агенция “Фокус” Красимир Каракачанов. По думите му - фактът, че един такъв злостен антибългарин е издигнат от ДСБ показва, че тази партия въобще не се интересува от определени принципи във воденето на своята политика. И е готова за пет – шест гласа да даде възможност на един подобен антибългарин, който е председател на ОМО “Илинден” в село Кремен, да се кандидатира за кмет от името на ДСБ. “Не мога да разбера – за каква силна България ще ми говори тогава Иван Костов, след като издига подобни антибългари”, коментира Каракачанов.
На въпрос дали е възможно от ДСБ да не са запознати какъв е човекът, когото издигат, Каракачанов заяви: “Аз съм сигурен, че лично Иван Костов сто процента не знае кой е този. Но местната му структура в Банско е много добре наясно – кой е този Георги Джаров. Той е известен в цялата община като местният лидер на ОМО “Илинден”.
На въпрос защо въпреки, че ОМО не е регистрирана партия, и македонските вестници излизат днес със заглавия “ОМО “Илинден” ПИРИН ще участва в местните избори в България, Красимир Каракачанов коментира, че те участват в местните избори по този начин – като се издигат от различни партии, в случая ДСБ, които са готови да загърбят българския национален интерес, само и само да спечелят някой и друг глас. “В това отношение не трябва да се прави никакъв компромис. Но това, което се случва, едва ли е изненада, защото точно когато Иван Костов беше председател на СДС, точно в листата на СДС за общински съветници в Сандански и Гоце Делчев се намираха подобни типове от ОМО “Илинден”. И в Сандански, и в Гоце Делчев от листата на СДС бяха избирани такива хора за общински съветници. Това беше на местните избори през 1999 година, когато ОМО “Илинден” имаха двама общински съветници – по един в Сандански и Гоце Делчев. Явно това е стратегията им – да се набутват в разни партии, за да бъдат избирани”, коментира Красимир Каракачанов.

ДОЛУ ПРЕДАТЕЛИТЕ ОТ ДСБ!
МАКЕДОНИЯ Е БЪЛГАРСКА!

Valentin123
10-26-2007, 18:23
Боклуци има навсякъде!Но не това е темата!

loyal_88
10-26-2007, 18:34
хОМО не ги ли обявиха за противоконституционни?

Valentin123
10-26-2007, 18:35
хОМО не ги ли обявиха за противоконституционни?
Да,но има антибългарски организации като БХК,който ги защитават! :evil: Изглежда ,това им е тактиката-да внедряват свой хора в други партии!

NSDAP
10-26-2007, 18:38
Ако регистрират тая антибългарска партия....Да се готвят за гражданска война...

serenity3
10-26-2007, 18:48
A be kak si prestavqte taq partiq da vleze v parlamenta? 1-nikoi nqma da gi pusne i 2-ako vlqzat 6te nastane takuv bunt 4e... :? 8-[ :|

special_girl_SS
10-26-2007, 19:46
Без думи...
Жал ми е за България...
Скоро и гърците сигурно ще сформират антибългарска партия (ако все още не са)...
От всякъде ни нападат, а ние все още се правим на толерантни...

InitialD
10-27-2007, 23:17
Без думи...
Жал ми е за България...
Скоро и гърците сигурно ще сформират антибългарска партия (ако все още не са)...
От всякъде ни нападат, а ние все още се правим на толерантни...

Както казах и преди...твърде много демокрация води до анархия!

Бърнард Монтгомъри
10-27-2007, 23:18
Без думи...
Жал ми е за България...
Скоро и гърците сигурно ще сформират антибългарска партия (ако все още не са)...
От всякъде ни нападат, а ние все още се правим на толерантни...

Както казах и преди...твърде много демокрация води до анархия!
Не и ако контролът е по-здрав.
Долу ОМО!

loyal_88
10-27-2007, 23:30
хОМО не ги ли обявиха за противоконституционни?
Да,но има антибългарски организации като БХК,който ги защитават! :evil: Изглежда ,това им е тактиката-да внедряват свой хора в други партии! Хах че то и БХК е незаконна организация, но нас не ни питат.
@ Бърнард Монтгомъри: Брат, я кажи как точно си представяш здрав контрол при демократично управление? Та нали именно плод на тая демокрация са ДПС, ХОМО, БХК, разните педалски организации, шалом и тн и тн? По-здравия контрол би означавал, че вече страната ни не е демократична...
Със здраве

InitialD
10-27-2007, 23:31
хОМО не ги ли обявиха за противоконституционни?
Да,но има антибългарски организации като БХК,който ги защитават! :evil: Изглежда ,това им е тактиката-да внедряват свой хора в други партии! Хах че то и БХК е незаконна организация, но нас не ни питат.
@ Бърнард Монтгомъри: Брат, я кажи как точно си представяш здрав контрол при демократично управление? Та нали именно плод на тая демокрация са ДПС, ХОМО, БХК, разните педалски организации, шалом и тн и тн? По-здравия контрол би означавал, че вече страната ни не е демократична...
Със здраве

Брато..искам да се омъжа за теб! Не бе майтап!
Най-после някой да им го каже!!!
Почит и слава братко!

loyal_88
10-27-2007, 23:58
Хах ми радвам се че и ти мислиш като мене. Само че кажеш ли че не си демократ, веднага те обявяват за антихуманист, съдист, педофил, зоофил, психопат и тн... И на практика се стига до парадокс - уж супер либералната демокрация е насочена срещу всеки, с различни убеждения.

NSDAP
10-28-2007, 00:27
Бърнард,да ти Е Б А майката тъпа,ненормално копеле........Ти си пълен неудачник.......

Neo-Communist Power
10-28-2007, 00:57
В една модерна социалистическа република такива неща са забранени :-x

InitialD
10-28-2007, 01:03
В една модерна социалистическа република такива неща са забранени :-x

ХА!Странно мислех си че Сталин и Георги Димитров са създали "Македония" и така нареченият "македонски етнос"!?
Мислех си и че Б(*П е създало ДП(*...олелел как съм могъл така да се заблуждавам!?Тц тц тц :lol:

Neo-Communist Power
10-28-2007, 01:05
В една модерна социалистическа република такива неща са забранени :-x

ХА!Странно мислех си че Сталин и Георги Димитров са създали "Македония" и така нареченият "македонски етнос"!?
Мислех си и че Б(*П е създало ДП(*...олелел как съм могъл така да се заблуждавам!?Тц тц тц :lol:Имаш ограничен капиталистически акъл :P

InitialD
10-28-2007, 01:09
В една модерна социалистическа република такива неща са забранени :-x

ХА!Странно мислех си че Сталин и Георги Димитров са създали "Македония" и така нареченият "македонски етнос"!?
Мислех си и че Б(*П е създало ДП(*...олелел как съм могъл така да се заблуждавам!?Тц тц тц :lol:Имаш ограничен капиталистически акъл :P
Този ти коментар показва че изобщо ама изобщо не знаеше за какво става дума!А най-малкото ме познаваш и знаеш какво ми е мисленето! #-o

Neo-Communist Power
10-28-2007, 01:13
В една модерна социалистическа република такива неща са забранени :-x

ХА!Странно мислех си че Сталин и Георги Димитров са създали "Македония" и така нареченият "македонски етнос"!?
Мислех си и че Б(*П е създало ДП(*...олелел как съм могъл така да се заблуждавам!?Тц тц тц :lol:Имаш ограничен капиталистически акъл :P
Този ти коментар показва че изобщо ама изобщо не знаеше за какво става дума!А най-малкото ме познаваш и знаеш какво ми е мисленето! #-o :booooomb:

loyal_88
10-28-2007, 01:13
Neo-Communist Power, евалата. Аз си мислех, че в едно изречение не може да се съберат думите "социалистическа" и "модерна". Знам ли и аз защо... може би защото червената идеология толкова се страхува от капитала и национализма, че се пази от всичко некомунистическо. Така де, да вземем за пример Северна Корея. Там 1 месец ядат това, което тук наричаме "закуска". Но не не, още по-хубав пример - България. Между 1944 - 1989 тук са се карали 5 марки коли. Заради интернацонализма видиш ли. Е да де, ама аз не искам да карам жигула или москвич, а БМВ, Ауди и Ровър. По същия начин седят нещата и във всички останали области. И точно заради тоя "толкова напредничев и модерен" комунизъм, сега сме няколко стотингодини назад от Европа и света.

NSDAP
10-28-2007, 01:18
Едва ли е чувал и за "социалната: икономика на Третия Райх :?

InitialD
10-28-2007, 01:22
Едва ли е чувал и за "социалната: икономика на Третия Райх :?
Той тоя много говори ама сигурно не е хващал мотика през живота си..а нали това е идеологията на комунизма..всички бачкат-всички взимат по равно?!!?

Хоркошо
10-28-2007, 01:27
...
Пич,или квато-и-да-е-фешънска-титла ,моля те спри да коментираш.Не разбираш доста неща,седни си на 3те букви,изчети няколко книжки,може и в wiki да погледнеш,някой от нещата там са много точно разяснени.

Драги скинари,псувайте го.Не ме интересува.Когато може да ви обори по някакъв начин освен със заучен лаф написан с червено,тогава ще прегледам по щателно постовете му.

NSDAP
10-28-2007, 01:28
Едва ли е чувал и за "социалната: икономика на Третия Райх :?
Той тоя много говори ама сигурно не е хващал мотика през живота си..а нали това е идеологията на комунизма..всички бачкат-всички взимат по равно?!!?
Освен ония ХОМО-ГЕНЕРАЛИ от ЦК-то :D Те са "герои против фашизма" :cry:

loyal_88
10-28-2007, 01:29
...
Пич,или квато-и-да-е-фешънска-титла ,моля те спри да коментираш.Не разбираш доста неща,седни си на 3те букви,изчети няколко книжки,може и в wiki да погледнеш,някой от нещата там са много точно разяснени.

Драги скинари,псувайте го.Не ме интересува.Когато може да ви обори по някакъв начин освен със заучен лаф написан с червено,тогава ще прегледам по щателно постовете му. Шо бе, забавен е :grin:

Хоркошо
10-28-2007, 01:34
...
Пич,или квато-и-да-е-фешънска-титла ,моля те спри да коментираш.Не разбираш доста неща,седни си на 3те букви,изчети няколко книжки,може и в wiki да погледнеш,някой от нещата там са много точно разяснени.

Драги скинари,псувайте го.Не ме интересува.Когато може да ви обори по някакъв начин освен със заучен лаф написан с червено,тогава ще прегледам по щателно постовете му. Шо бе, забавен е :grin:
Забавен или не,подобни индивиди нямат работа в сериозни дискусии.Мразя да се дискриминирам някой заради възрастта му,но тук...

п.п.Виждам - доста сте тук ССовците :roll: :D ,аз съм тръгнал срещу вас със скромните си познания...е,явно ще се мре,ама няма да е без бой.

NSDAP
10-28-2007, 01:35
^^ Тебе не те бройме за човек :D

InitialD
10-28-2007, 01:38
Аз не съм нацист...а Християннационалист..пък и до сега не съм чул и един свестен пост от комуняга..хайде изненадай ме!

loyal_88
10-28-2007, 01:51
Драги скинари,псувайте го. Скинарите нещо ми убягват... :shock: Я поразясни какво е това "скинар"?