PDA

View Full Version : Изгаряне



fuckyourselff
10-26-2007, 17:37
Вчера без да исках се изгорих леко по лицето с маша..сега седи като белег..Чудя се как да го премахна...Съвети някви?
А другия ми проблем е ,че след малко излизам ... ще ходя на дискотека,но не мога да изляза с този белег..и се чудя дали ако използвам фон дьо тен ще навреди нещо на белега :/

SlAdKoTy zLo
10-26-2007, 17:40
и аз съм имала такова нещо ,но от преса :( ще ти мине до няколко дни :wink: а фон дьо тена няма да ти навреди нали затова е направен да закрива нежеланите белези и т.н :wink:

fiama
10-26-2007, 20:56
Мажи мястото с хидратиращо кремче, ще изчезне за няколко дена, ако става дума за малък белег. Фон дьо тенът не вярвам да навреди особено на засегнатото място.

Dark_Angel_F
10-27-2007, 12:38
Намажи мястото със някакъв медикамент за изгаряне ( аккъвто и да е и тези за изгарян от слънце вършат работа ) и не ти пречи отогря да слошиж фон дьо тен .

mon4eto
10-27-2007, 15:51
и аз съм имала такова нещо ,но от преса :( ще ти мине до няколко дни :wink: а фон дьо тена няма да ти навреди нали затова е направен да закрива нежеланите белези и т.н :wink:
;-)

KaTinCeTy
10-27-2007, 16:56
Има един крем, който е много ефикасен при изгаряния и премахване на белези. Казва се "Витасин". На мен ми е помагал, но гадното е че е много мазен и мирише гадничко, затова аз си го мажех със салфетка. :wink:

gothic_angel
10-27-2007, 18:20
и аз съм имала такова нещо ,но от преса :( ще ти мине до няколко дни :wink: а фон дьо тена няма да ти навреди нали затова е направен да закрива нежеланите белези и т.н :wink:

flowerlina
10-27-2007, 19:33
Мажи го с някакво кремче,кремчетата винаги помагат в такива ситуации ;-)

SwEeT_PriNceSsS
10-27-2007, 19:58
Има един крем, който е много ефикасен при изгаряния и премахване на белези. Казва се "Витасин". На мен ми е помагал, но гадното е че е много мазен и мирише гадничко, затова аз си го мажех със салфетка. :wink:
и аз съм доволна от този крем :) :) :)