PDA

View Full Version : Домашни маски за боядисана коса



LuCiFersAngeL
10-26-2007, 19:29
Наскоро се боядисах и сега искам да си направя някаква домашна маска да си подхраня косицата. Та искам да попитам всички домашни маски ли са подходящи за боядисана коса, защото не искам цвета ми да се измие и избледнее. И още нещо, вярно ли е това, че оцета отмивал цвета? Тенкс предварително! :-$

fiama
10-26-2007, 20:54
Точно за оцета не мога да ти кажа, чувала съм само, че маските с кисело мляко не са подходящи за боядисвана коса, защото отмиват цвета. Иначе останалите имат същото действие, както и на небоядисана.

LuCiFersAngeL
10-27-2007, 09:03
Аз мляко не слагам, ама преди си правих една маска с мед, зехтин, стимулант на Икаров и оцет (за да се разтвори и разреди меда). Тази маска мяна да повлияе на цвета нали? :-k

radito
10-27-2007, 09:32
На мене лично домашните маски изобщо не ми харесват, нещо не ми влияят добре на косата незнам защо :neutral: вече козметиката е толкова напреднала, има толкова добри маски за коса. Аз лично предпочитам да си купя някоя от тях, отколкото да се мажа с тея глупости, дет ми правят косата гадна

LuCiFersAngeL
10-27-2007, 12:37
На мене лично домашните маски изобщо не ми харесват, нещо не ми влияят добре на косата незнам защо :neutral: вече козметиката е толкова напреднала, има толкова добри маски за коса. Аз лично предпочитам да си купя някоя от тях, отколкото да се мажа с тея глупости, дет ми правят косата гадна
Моята коса не става гадна от маските, но ме е страх цвета и да не стане гаден от тях. 8-[