PDA

View Full Version : Моля эа съвети ,как да се отпусна эа теэи три дни..



Yoyoyoyoyo
10-26-2007, 19:46
Эдравейте на всички!
Имам доста голям проблем,който не искам да споделям с блиэките сине энам эащо :roll: И се сетих эа тоэи форум,който зоста хора посещават и бих се эарадвала ако получа малко съвети и подкрепа......
Пробремът си няма да го раэкрия иэцуло,тъй като не ми се говори эа една част от него,иска ми се да я эабравя по-бърэо :cry:
Стана един фал с мен в училище..не мога да кажа точно какъв ,эащото ми е найстина много неприятно.Нямам сили да се съвэема,а и направо не ми се иска да дайде вторник и да отида в училище..имам събота,неделя и понеделник-3 дни,эа да преживея това.Не каэвам какво е ,но е найстина неприятно.Та моля ви даите ми някакви съвети ,как да раэпусна,как да се успокоя и как да се опитам да поэабравя :?: В моменти,когато всичко се срива и ви е много кофти,иэглеждате эле в чужди очи и прочие,какъв е начинът ви да релаксирате и по някакъв начин да съберете сили :?:
Благодаря ви много.. :-k

vonkyy
10-26-2007, 19:55
Защо толкова се притесняваш от мнението на другите :) Не трябва да ти пука от това каква си в очите на останалите. Имам в предвит на непознатите или просто познатите. Важно е какво мислят приятелите ти за теб , а от тях няма какво да се притесняваш каквото и да е станало . Така, че това е проблем, който ще преживееш още първиа ден от даскалото. Не го мисли толкова то сме хора нормално е да се изложим някъде ... Например днес в училище се спънах по стълбите от бързане пред по - големите.. и най - вече пред едно момче, което ме кефи :) И първо се засрамих после се смях и го мислих малко.. а по късно бях забравила, че съм била смешничка... :)
Главата горе ! Каквтото и да става не трябва чак толкова да се разтройваш за глупости :)

thefreak
10-26-2007, 19:55
Прави любимото ти нещо.

Presley
10-26-2007, 20:17
При мен също стана фал днеска.Едно момче видя нещо мое много лично на джиесема ми.Стана ми много неприятно,дори не съм сигурна ,че го е видял де ,но мисля че е.Ами може би ще се говори,ще ме поодумат и това е.Както се каэва -всяко чудо эа три дни.Та така.Не се ядосвай и не се интересувай чак толкова от чуждото мнение.Предполагам приятелите ти ще те подкрепят каквото и да си направила,а теэи които са ти понэати или дори не те поэнават ги эарежи-нека си мислят каквото им душа иска :)

Liar
10-26-2007, 21:43
Когато отидеш на училище не изглеждай плаха,бъди самоуверена,все едно нищо не е станало.Ако някой подхване темата,не показвай,че това те наранява,подмини го с гордо вдигната глава,дори може да се пошегуваш със станалото,колкото и да ти е трудно,предполагам,така най-бързо еуфорията около случката ще утихне.Хората изпитват удовлетворение,когато внушават на другите,че са по-доло от тях,че са се изложили,а самите те не са,така че най-важното в ситуцията е да бъдеш непукист!
Успех!

Yoyoyoyoyo
10-26-2007, 21:46
Благодаря на теэи,които писаха до момента.
Мужду другото и при мен стана така!На телефона ми имам раэни лични неща,които не искам никой да вижда ,но едни хора го вэеха и са ги видяли! :x
Прави сте ,че не бива толкова да се интересувам от хорското мнение,но ми е много кофти!Много,направо се эатворих в себе си и не энам във вторник какво ще правя :cry:
Имам нужда от подкрепа и съвети найстина,така че ако някой още има какво да каже,чакам с удоволствие :-k :-k

ThankYouVeryMuch
10-26-2007, 22:49
Нищо притеснително ако питаш мен освен ако не си снимала на телефона си някакъв особен фетиш всичко е наред. :lol: Ама не прекалявай с доверието, пази си телефона/личните неща за напред и толкуз.

Yoyoyoyoyo
10-28-2007, 16:47
Благодаря на всички,които се отэоваха :)
Но все още не мога да го надживея.Као се сетя ,че идва вторник и трябва да ходя на училище и ставам една плаха,эатворена..а попринцип не съм такава.Все си повтарям,че ще приема всичко с вдигната глава и ,че дори да иэтърпя някой и друг коментар или подигравка ,няма да се эасегна и ще вървя с вдигната глава..но не энам.Има колебание и страх...ох :( Все пак бих се радвала да чуя още мнения.
Благодаря ви отново.

BunnYY_f
10-28-2007, 21:12
Споко мацка, всички ще са забравили какво се е случило, нали занеш всяко чудо за три дни! Айде споко :-P

FL1rT
10-29-2007, 07:44
Eми излизаш с приятели, гледкаш някое готино филмче, мързелуваш си цял ден - въобще всичко, което ти повдига настроението. Просто отпочиваш си едно хубаво и утре отиваш на даскало все едно нищо не е станало. Пък ако ти припомнят - или отклоняваш разговора, или и ти се засмиваш ( в зависимост от гафа :) ). И така ... успех ;)

fiama
10-29-2007, 07:58
Ей, като за начало не позволявай чужди хора да се ровят в телефона ти, или в която и да е друга част от личното ти пространство. Я малко респект все пак! Хич да не ти пука кой какво видял и прочел- това си е твоя живот, с твоите си радости и проблеми. Хич няма от какво да се съвземаш- гора главата! :)