PDA

View Full Version : Най-лудото ви запознанство :)



nestle
10-26-2007, 19:59
Тук може да разкажете за най-лудото си и щуро запознанство с човек от противоположния пол :)

Ето моите :-P :
1.Веднъж с една моя приятелка на име Йоанна ходихме да търсим ено момче от нашия клас в тях.Обаче знаехме само в кой блок е и нищо повече aaa и предполагахме само в кой вход е.И почнахме от него вход да званим по етажите и да тарсим " Мишо" ( така се казваше нашият съученик). И от единия апартамен ни отвори един батко беше висок сас долнище на анцунг ама як янцунг :-D нагоре беше гол със страхотно тяло направооо :smt007 на вратът си имаше сребърен ланец и беше сас ребърни обици абе много голям сладур и така питахме го къде да намерим Мишо той ни каза, а аз на следващия ден се върнах до тях с ена друга моя приятелка и се запознахме с него и в последствие аз трагнах с него и даже 2 пъти ходихме :P

2.Един път си вървим с Тина ( най добрата ми фр ) по центъра и видяхме един сладур и го спряхме запознахме се и тя след тфа тръгна с него :-D

3.Наското пък пак със Тина бяхме на един конкурс да гледаме Мис и Мистър и до нас седеше някакво момче и Тина много си го хареса и вика " тос е много як ама мн голям ми изглейда на 25-26 някаде " и аз и викам че сигурно е на 21 не му давам повече и кат го питахме наистина беше на 21 :grin: след това се обзаложихме и как се казва аз казах димитър тя николай и тя позна хаха къф късмет :) и така се запознахме с него той ни бъзика след това айде сега за нещо друго няма ли да се обзаложите :D :D :D

Хайде сега сте вие наред :-P

DevilWish
10-26-2007, 20:15
Mi az nqqm interesni zapoznanstva, no ako nqkoi mi haresa ni6to ne me spira da ida i da mu kaja "az sym Elena ,a ti" ;)

Josefinne
10-26-2007, 20:20
На един лагер аз отидох в стаята на мои приятели, но нещо ми беше сдухано и само си стоях и слушах другите какво си приказват. След известно време в стаята влезе момчето от съседната стая , поогледа се, позаговори се с останалите. Видя ме и мен и ме пита защо съм се сдухала, а пък аз му отговорих, че съм изморена. А той нещо каза, че лъжа и, че ми е сдухано . Признах си. А той каза ' Ааа имаш нужда от една психо-терапия, аз съм психоаналитик, я ела в моят кабинет, ще ти направя една гратис!" На мен ми стана супер интересно , отидохме в другата стая и той ми направи някакво психотестче, после ми го разясни и така се залафихме :)

MaLkO_bIjU
10-26-2007, 20:45
бях в едно игрище с една моя приятелка.беше ни тъпо а срещу нас играеха футбол едни мом4ета.единия ми хареса и се провикнах еи мом4е имаш мн хубави крака...и така се запознахме след това ходих с него 2 месеца :)

AliceSw
10-26-2007, 20:46
на морето, некви пичове си вървят и пеят любима моя песен, и бъркаха тескста и аз почнах да ги поправям...и така после пиехме през вечер на един плаж [-o<

бях се запознала с някъв пич от някакакъв магазин, за да го питам къде в селцето (курорта) мога да си намеря качествен коз

и тн...

liesse
10-26-2007, 20:50
интересна темичка..
С най-добрата ми приятелка излязохме една вечер, стана ни студено,гушнахме се и си вървим и говорим,а на среща ни 3 момчета-стоят и ни гледат като цапнати с мокър парцал :D и едва ли не с изплезени езици :P ( нз какво им става на тея момчета като видят 2 прегърнати момичета )И ни викат - здравейте,момичета,може ли да се запознаем....може..що не...та запознахме се..и после ни попитаха дали може да се целунем..и ние ги зарязахме :-D

И една съвсем прясна случка от вчера.Раздавам брошурки за изборите,вървя си аз - добър ден,заповядайте и така на всички,гледам момче на около 20 години..давам му и на него,а той ми вика - I cannot read it!I'm from Romania!What's this for?и аз като едно добро дете :twisted: му обясних,след това се запознахме,разбрах защо е в Русе и още мн неща.Но....едва ли някога ще го видя пак.

GregoryHouse
10-26-2007, 20:52
Тук може да разкажете за най-лудото си и щуро запознанство с човек от противоположния пол :)

Ето моите :-P :
1.Веднъж с една моя приятелка на име Йоанна ходихме да търсим ено момче от нашия клас в тях.Обаче знаехме само в кой блок е и нищо повече aaa и предполагахме само в кой вход е.И почнахме от него вход да званим по етажите и да тарсим " Мишо" ( така се казваше нашият съученик). И от единия апартамен ни отвори един батко беше висок сас долнище на анцунг ама як янцунг :-D нагоре беше гол със страхотно тяло направооо :smt007 на вратът си имаше сребърен ланец и беше сас ребърни обици абе много голям сладур и така питахме го къде да намерим Мишо той ни каза, а аз на следващия ден се върнах до тях с ена друга моя приятелка и се запознахме с него и в последствие аз трагнах с него и даже 2 пъти ходихме :P

2.Един път си вървим с Тина ( най добрата ми фр ) по центъра и видяхме един сладур и го спряхме запознахме се и тя след тфа тръгна с него :-D

3.Наското пък пак със Тина бяхме на един конкурс да гледаме Мис и Мистър и до нас седеше някакво момче и Тина много си го хареса и вика " тос е много як ама мн голям ми изглейда на 25-26 някаде " и аз и викам че сигурно е на 21 не му давам повече и кат го питахме наистина беше на 21 :grin: след това се обзаложихме и как се казва аз казах димитър тя николай и тя позна хаха къф късмет :) и така се запознахме с него той ни бъзика след това айде сега за нещо друго няма ли да се обзаложите :D :D :D

Хайде сега сте вие наред :-P


Мммм браво избираш си гаджетата по външния вид...това говори добре за теб...мога да се..ъъ...обзаложа.че не си ходила особено успешно с нито един от тях.

miloto_girl_4e
10-26-2007, 20:53
Хм... аз некви супер интересни запознанства нямам..
Спомня си като бях по-мъничка и бях на лагер и вътре в станцията имаше нещо като магазинче и един пич отиде, но беше затворено, навън валеше и жената нямаше как да си отиде, та се върна е отвори магазинчето, аз отидох до стаята на пича(естествено му бях хвърлила око :oops: ) и му казах, че вече е отворено, той не ми повярва, провери и след това ме покани в стаята му с моята аверка да играем белот и така.. две години по-късно тръгнах с него :D :-D Другоо.. нямам.. повечето ми запознанства са от интернет, покрай приятели, даскало, курсове и т.н :)

blahblahblah
10-26-2007, 20:55
Твърде срамежлив съм да правя такива запознанства... #-o

GregoryHouse
10-26-2007, 20:58
бях в едно игрище с една моя приятелка.беше ни тъпо а срещу нас играеха футбол едни мом4ета.единия ми хареса и се провикнах еи мом4е имаш мн хубави крака...и така се запознахме след това ходих с него 2 месеца :)


Не това просто ме изкърти !!! Днешната младеж се е деформирала напълно...Ако някоя ми извика така най мноу да отнесе псувня...аз да не съм манекенка че ще ми вика имаш хубави крака...кажи мноу добре играеш бе....мамайкоооооо не ми се мисли кфи ще са вашите деца...нещо от рода на филма Идеокрация....

DivoTo_KoTe
10-26-2007, 21:37
М сещам се за една ама тя беше отдавна.
Бях си харесала едно момче казваше се Найден и един комшия постоянно ме питаше кое е това тайнствено момче за което все говоря и ме попита на коя буква завършва именцето и аз казах Н и той си помисли,че е един негов приятел ( мариян).И веднъж се разхождаме с един приятел и някой ми вика,беше моя комшия и ме запозна с неговия приятел (мариян) и аз взех,че найстина си го харесах и така.
Абе общо взето детска му работа.

devil_feel_f
10-26-2007, 22:22
Най-шантавото ми запознанство беше на екскурзията с класа ми миналата зима.Бяхме в едни бунгала и с една съученичка отидохме в бунгалото,където се състоеше купона.Като влязох,едно момче изскочи срещу мене и ме попита дали искам грейпфрут,а аз казах,че не искам и той ми каза,че и той не иска,но са му го дали да го държи.След това ме попита как се казвам и така се запознахме.Той 100% беше пиян!!! :D

gangstata
10-27-2007, 00:14
mm predi godini(3-4)bqhme na ekskyrziq.bqhme v edin mn hybav hotel i hoihme na diskoteka ,oba4e klasniq burzo ni izrita i se ka4ihme po staite.momi4etata ot susednata staq re6ili se porazhodqt iz etajite i gi vidqli edni mom4eta doly ot diskotekata i trugnali po tqh...em doidoha na na6iq etaj i kat vidqli 4e vratata ni e otvorena se nabytali...est klasniq gi izgoni oba4e te si vlqzoha prez balkona - o6te gi mrazq gi tiq trimkata

napalm
10-27-2007, 00:40
the post has been killed

Tedi_sheep
10-27-2007, 07:53
И такааа...
Лятото бях във вихъра си.
1.Отивах на работа бях в градския и се запознах с един дето ме гледаше доста настоятелно, но от тогава не съм го виждала.
2.А пък във служебния автобус с моята колежка/приятелка/съученичка се запознахме със всички интересни момчета!
3.В хотела където работех се бях влюбила в един чужденец, беше исландец.Беше на почивка или със сестра си/или му беше прятелката :cry: Ама той беше голяма фога и той си ме хареса!Оше в първите дни му видях паспорта и научих как се казва.Но веднъж след работа го издебнах до фитнеса и отидох при него.Там си говорихме доста и се запознахме официално, а колко яко беше!И цялата тази афера вървеше паралелно с другата ми връзка.А приятелят ми беше и мой колега в хотела, е представете си колко интересно е било :-P
Това лято се запознах почти с всички по много интересен начин, но просто нямам време за такива исторйй. 8-[

Samotno_Angel4e
10-27-2007, 08:31
интересна темичка..
С най-добрата ми приятелка излязохме една вечер, стана ни студено,гушнахме се и си вървим и говорим,а на среща ни 3 момчета-стоят и ни гледат като цапнати с мокър парцал :D и едва ли не с изплезени езици :P ( нз какво им става на тея момчета като видят 2 прегърнати момичета )И ни викат - здравейте,момичета,може ли да се запознаем....може..що не...та запознахме се..и после ни попитаха дали може да се целунем..и ние ги зарязахме :-D

И една съвсем прясна случка от вчера.Раздавам брошурки за изборите,вървя си аз - добър ден,заповядайте и така на всички,гледам момче на около 20 години..давам му и на него,а той ми вика - I cannot read it!I'm from Romania!What's this for?и аз като едно добро дете :twisted: му обясних,след това се запознахме,разбрах защо е в Русе и още мн неща.Но....едва ли някога ще го видя пак.

Moje li da te pitam ot de si nameri taq rabota da razdava6 bro6urki??? I az iskam...6a mi kaje6 li kade...Pls 8-[ 8-[ 8-[

salama
10-27-2007, 09:46
Значи ще разкажа мойта идиотщина.Начи с мн момчета сме в едно кафе и виждаме 1 момиче апак сички сме и виждали снимките във флирта.И какво почнахме да спорим колко и е голямо дупето.Какво се захванахме за тва 30 минути неспряхме да спорорим за тва... и накрая един фр най-големия идиот вика неможеш да отидеш при нея и да кажеш извинявай може ли да ти вида задника,защото се хванахме на бас с едни приятели и аз викам стига ве тва е бротално... продалжихме да спориме..момичето влезе в тоалетната и аз неиздаржах отидох до тоалетната при нея кат най-големия идиот викам извинявай може ли да се обарнеш,защото се хванахме на бас колко ти е голямо дупето.. и тя вика нз ко да кажа и аз викам ще стане барзо и тя се обарна... :smt007 :smt007 :smt007 бях прав дупето... после се запознах с момичето и ходихме 4 месеца тва ми беше най-лудото запознаване :neutral: :neutral:

iskamTe_vednaga
10-27-2007, 10:07
Спрях един и го целунах 4 дена по - късно ходехме

hatercrew
10-27-2007, 14:05
ahh ami az mnogo si bqh haresala edno mom4e ama mnogo i toi govo6e s nqkvi dr i az est s moq kysmet ne gi poznavah a nie s moite fr igraehme street i kakvo da napraq kak da se zapoznaem mene mnogo me be6e stram i tyi de izhakah go s topkata v glavata ama mnogo qko go centrirah :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: posle hodihme 3 -4 meseca :D :D :D :D :D :D

danI_boY
10-27-2007, 22:57
В Слънчев бряг миналата год. с един френд бяхме отишли в хотела кадето работеше майка ми. И стоя си стоим ние в басейна и играхме с една топка и зад него едно супер красиво момиче - руса със сини очи и една мноо здрава обица на пъпа .... Тай де и както си говореше с нейната приятелка аз я нацелих с топката по главата. И така отидох при нея извинявах и се обаче тя се оказа че е англичанка и лошото беше че на следващия ден си трагваше.В крайна смтка се разбрахме и мноо се харесахме ама само 1 ден обаче никога няма да я забравя :smt007 .

f0rbid
10-28-2007, 00:18
МмМм..един ден се връщахме с един френд от центъра с автобуса..след една две спирки се качиха две момичета които мн говориха,ние не ги слушахме де...но двете ни гледаха мн странно!!!После едната ми вика : "Интересно ли ти е да слушаш разговора ни?" и аз :"М да" (макар че изобщо не знаех за какво говорят)..После се запознахме сменихме скайпове и така ... :grin:

DivoTo_KoTe
10-28-2007, 00:32
s edin priqtel :D:D:D:D


ае да те помоля да си намалиш аватара :-)

DivoTo_KoTe
10-28-2007, 00:42
avatara e maluk :D:D:D:D i da ne si na gradus 4e mi pi6e6 i celuvka?????!?!?!


хахаха не съм спокойно

DivoTo_KoTe
10-28-2007, 01:08
verno? :D Ne znaeh .... ama molq da ne me obi4at 4algarite i emotata :D:D:D 6toto sa kofti LD


еее шанс,губиш.Не съм емо,но слушам чалга. :-|

vikipf
10-28-2007, 09:18
Оо много интересни запознанства съм имала.. Но ето вмомента се сещам за едно...
Седя си на билетния на НДК с една моя приятелка и гаджето и.. Те двамата се "мляскат", а аз се оглеждм свенливо наляво-надясно.. И тогава видях една двойка и едно момче... Веднага реших, че слуша хардкор... :-| И не спрях да го зяпам.. Беше толкова "странен", гледаше толкова безчувствено, че наистина много ми стана интересен... Но те си тръгнаха.. А аз останах да ги гледам.. По едно време ги видях как минават пред билетния.. Показах тва момче на мойта приятелка и тя каза, че бил емо.. Аз се обзаложих, че ще и докажа, че не е.. Махнах му.. Той се спря... Усмихна се с една странна усмивка и ми махна.. Извиках му да ме изчака и го питах дали е емо.. Оказа се, че слуша каквото слушам аз и хардкор... Алекс се казва... И наистина после разбрах, че е мнгоо готин човек.. :)

Josefinne
10-28-2007, 09:29
На един лагер аз отидох в стаята на мои приятели, но нещо ми беше сдухано и само си стоях и слушах другите какво си приказват. След известно време в стаята влезе момчето от съседната стая , поогледа се, позаговори се с останалите. Видя ме и мен и ме пита защо съм се сдухала, а пък аз му отговорих, че съм изморена. А той нещо каза, че лъжа и, че ми е сдухано . Признах си. А той каза ' Ааа имаш нужда от една психо-терапия, аз съм психоаналитик, я ела в моят кабинет, ще ти направя една гратис!" На мен ми стана супер интересно , отидохме в другата стая и той ми направи някакво психотестче, после ми го разясни и така се залафихме :) Щеше да е по-интересно ,ако ти беше направил друго :lol:
Всичко с времето си :) Оказа се мн яко човече :smt003

midnight_lady
10-28-2007, 09:39
1. /тва беше преди година и половина/ Две мои приятелки бяха отишли до дома на едно момче да го търсят, знаеха блока, но не входа и етажа... и звънят те по звънците и: "Мишо?" /така се казваше тва момче/ И звънят те и отваря /ще го кажа точно както го описа приятелката ми/ "едно много сладко момче, само с долнище от кръста на горе голо, с дистанционно в ръка, леко сънено, с един ланец на врата..." :) и само дет тва не е Мишо :D и намерили по-късно Мишо и приятелката ми казала: "хайде да се върнем да се запознаем с онова момче" ама никой не искал. И тя като ми каза и викам: "аре да отиваме да се запознаем" :P :D и тя естествено беше съгласна... /то за тва и ми го разказа, щото знаеше, че веднаха ще се навия, квато съм шматка :D и тей... отидохме и звъним на вратата и се надяваме той да ни отвори... и пак: "Мишо?" :-D и той "абе няма Мишо тука!" и после се запознахме, излязохме на кафе... после той си хареса приятелката ми, и ние и двете си го бяхме харесали, ама после те тръгнаха и такива... ама тва вече подробности :-D

2. Може би всеки се е запознавал така нз :-D та... варвим си с една приятелка по центъра и аз се зазяпвам в ено супер сладко момче :P , ама и тои се беше загледал в мен :oops: , разминахме се аз се обърнах и той се беше обърнал :) и викам на приятелката ми: " Аре да се върнем да се запозная с тоя :oops: :-D " и тя: "ам хубу..." върнахме се ние, въряхме доста зад тях докато посабера смелост да отида да се запозная с него :oops: :-D ама накрая се запознахме, после излизахме заедно, ходихме известно време и така...
:P :D
3. /това беше преди няколко седмици/ Ходихме да гледаме "Мис и Мистър Visages" в една дискотека и стоим ние гледаме... по едно време гледам някакъв сладур стои до мен :) и казах на приятелката ми: "виж го тоя къв е сладък, колко години му даваш? :-s " и тя: "аммм 21- 22" и аз "ааа не бе повече 24-25 ей ся ше го питам :-D " и му казах: "С приятелката ми се обзаложихме на колко си години, тя мисли че си на 21-22 а пък аз 24-25, ще кажеш ли на колко си, че да видим коя спечели баса :-D " еее оказа се че е на 22 после стоим си ние... и той нито пита аз на колко съм, нито как се казвам и питам приятелката ми: "Как мислиш че се казва :-s " и тя: "амм Димитър" и аз и викам: " Ам аз мисля нещо с Н - Николай примерно" и го питам: "Ами как се казваш, че и за т'ва се хванахме на бас :-D " и той: "Николай" :-P и се оказа че съм познала ама на късмет :grin: после му зех телефонния му номер... и се оказа, че момчето цяла нощ мислело: "абе кое е това сладкото момиче, дето вчера ме заговори" :oops: и на другия ден ми писа sms и някви такива... :D ама накрая аз го одрязах щото ми стана безразличен ама тва е друга тема
:-D :D :-D

ПП: По няква случайност ни съвпадат със създателката на темата :grin: ама то щото аз съм Тина, пък тя приятелката :grin:

Fery
10-28-2007, 09:40
бях изленала навън с една фр,отидохме на едно игрише кадето момчетата играят футбол,седнахме,пушихме и тогава дойде супер якия сладур 12 кл дойде при мен и ми предложи да отидем в неговия вход отидохме и така се запознахме :D :D хах след всичко което праихме чак тогава разбрах как се казва и в момента ходя с него хаха мн съм горда.......