PDA

View Full Version : Най-добър приятел..



niGGa
10-26-2007, 20:29
Ще ви помоля за съвет във ситуацията..
Накратко :
С едно момиче сме много добри приятели. Тя казва че съм й най-добрият приятел.. Обаче аз чувствам много повече от приятелство.. Днес й казах.. незнам как събрах сили, но го направих.. казах й как стоят нещата при мен, тя каза че ме възприема само като приятел и че не може да ми обещае дали ще стане нещо.. помолих я поне да останем приятели.. ако някой има подходящ съвет за ситуацията.. ще му бъда много благодарен..
Мерси.

koalka
10-26-2007, 20:42
Според мен си постъпил правилно, хубаво е, че тя няма да се отдръпне от теб, а ще поддържате приятелски отношения...Еми, можеш само да се надяваш, че и тя ще изпита нещо.

Presley
10-26-2007, 20:43
Ако е имала нещо по-така към теб,може би днес е щяла да ти отвърне.Но тя ясно ти е каэала ,че те въприема само като приятел.Съветвам те да се опиташ да не и правиш намеци и да не и эадаваш въпроси.Тя энае эа чувствата ти и ако пожелае,сама ще направи крачка.Но ако не пожелае ,по-добре эапаэи към нея приятелското си отношоние,в противен случай рискуваш и приятелството ви да рухне. :-|

BWald0rf
10-26-2007, 20:43
Еми то друго неможеш да направиш.Хубаво е че си събрал смелост да й праизнаеш..сега можеш само да се надяваш и тя да те възприеме като повече от фр ;)

miloto_girl_4e
10-26-2007, 20:46
Какъв съвет искаш..? Справил си се чудесно :!:
Признал си и всичко, помолил си я да не си разваляте отношенията..
Сега може само да чакаш да видиш как ще се развият нещата между вас :wink: Мога само да ти пожелая успех с мацката ;-)

GregoryHouse
10-26-2007, 20:47
Ъх...както казва Джон Шепърд Oh,Crap...Тая ситуация е кофти...сега когато знае...100% няма да е както преди повярвай ми дори да останете приятели...или ще ви сближи...или по вероятно ще ви раздалечи...въпреки че си постъпил правилно...при това без да питаш оърво нас...браво

niGGa
10-26-2007, 20:47
да.. и аз го осъзнавам това със приятелството.. надеждата ми е друга.. преди доста време, не помня точно, тя ме харесваше.. но не бяхме чак такива приятели.. даже мога да кажа познати..
а незнам как ще я погледна в очите...

vodka_f
10-26-2007, 21:09
еее не е доъл края на света подкрепяш си я както преди и приятелството да вари,ако не друго :wink:

niGGa
10-26-2007, 21:26
Да, но сега осъзнавам, че рискувам много повече от това, което мога да спечеля.. рискувам приятелството й.. сега всеки път като ме прегръща или целува, ще се сеща за тези мои чувства и ще се спира.. а до сега знаеше че прегръдките са приятелски.. и нищо повече..
както и да е.. не можех да живея повече с това тегнещо чувство.. трябваше да й кажа..а за сега остават само надеждите..

10-26-2007, 21:33
postapil si pravilno, kato si priznal za chuvstvata si ... ot sega natatak edinstvenoto koeto mojesh da napravish e da se darjish kakto predi da i priznaesh za chuvstvata si, zashtoto inache shte se otdrapne ot teb .... pochakai s vremeto moje da se poluchi neshto, ne gubi nadejda

sapphirr
10-26-2007, 21:35
съвета-из4акй решението и без да я питаш излишни въпроси,ако си късметлия ще те огрее,ако не-радвай се 4е все пак сте останали приятели

niGGa
10-27-2007, 11:54
добре..
а ако усетя че се отдръпва от мен, да я оставя ли ?
Смисъл сама да реши какво иска да прави.. дали да сме отново добри приятели или просто познати.. ?

hatercrew
10-27-2007, 13:17
хммм samo ako i tq ne 4uvstva ni6to 6te zapo4ne da se otdrypva nai veroqtno za6toto misli 4e taka 6te q zabravi6 po lesno :cry: :cry: :cry: :-# ne mislq 4e trqbva da q ostavi6 az li4no mnogo stradah po edno mom4e az go haresvah toi men ne no vypreki tova sega se mnogo dobri priqteli

GregoryHouse
10-27-2007, 13:23
добре..
а ако усетя че се отдръпва от мен, да я оставя ли ?
Смисъл сама да реши какво иска да прави.. дали да сме отново добри приятели или просто познати.. ?

Еми...ще ти се наложи...насила хубаво няма да стане...но поне се опитай да я убедиш,че можеш да игнорираш чувствата си ида си останете приятел...дори да не е вярно...

sexy_momi4e
10-27-2007, 18:16
ох това е мн гадно...но ако си останете приятели се радвай,щото мн момичета като разберат такова нещо се отдръпват :?

HePeAJIeH
10-27-2007, 19:37
Дръж се както си е било до сега!С времето ще стане ясно дали ще се получи нещо между вас :wink:

nestle
10-27-2007, 19:46
Ami smoq nai dobar priqtel sashto beshe tei toi mnogo me obichashe pokazvashe mi go az my kazvah che mi e samo priqtel i 4e neiskam ni6to pove4e obache v posledstvie si4ko se obarna tragnahme hodihme edin mesec i sega daje i zdrasti ne si kazvame ;) taka4e po dobre si ostanete samo priqteli 4e pone da zapazite nekfi otnosheniq ;)

Philosopher
10-28-2007, 07:45
Надеждата крепи човека... тя е най-голямата ни сила, същевременно и най-голямата слабост. Много правилно си постъпил, такива чувства на бива да се крият, дори и да разрушиш приятелство. Защото за теб приятелството е прераснало в обич и моя съвет е да се бориш! Но ако видиш, че момичето се отдръпва... трябва и ти да направиш същото. Успех и не съжалявай за направения избор!

MiMcHeToOo
10-28-2007, 07:48
Дръж се както си е било до сега!С времето ще стане ясно дали ще се получи нещо между вас :wink:

+1

niGGa
10-28-2007, 18:30
Надеждата крепи човека... тя е най-голямата ни сила, същевременно и най-голямата слабост. Много правилно си постъпил, такива чувства на бива да се крият, дори и да разрушиш приятелство. Защото за теб приятелството е прераснало в обич и моя съвет е да се бориш! Но ако видиш, че момичето се отдръпва... трябва и ти да направиш същото. Успех и не съжалявай за направения избор!
Много ти благодаря.. тези думи ме окуражават.. наистина..
благодаря и на всички..

slun4evo
10-28-2007, 19:50
Ммм много ми е познато един мой приятел беше влюбен в мен.Ми останете си приятели пък ако е писано и тя ще се влюби в теб, дано.

sasha_90
10-29-2007, 14:13
Добре си направил,че си й признал какво чувстваш,така поне сте наясно.Надявам се поне приятели да си останете,както и ти искаш.

galina_3
10-29-2007, 15:13
ем добре е че си и казал,и сега ако тя иска да стане нещо ще стане :wink:

Gold_Angel
10-29-2007, 15:23
лол... тук подходящ отговор може да ти даде гаджето ми - с него бяхме приятели , а той е изпитвал по-различни от приятелски чувства от далго време преди да разбера :) но аз мисля че може да ти обърне внимание - само не бъди прекалено обсебващ :wink:

niGGa
10-29-2007, 18:43
да.. много добре..
днес са излизали много хора.. по принцип ми се обажда.. сега обаче не го е направи.. явно трябва да се отдръпна и аз..

DiTeraNNo
10-29-2007, 19:06
Виж, минах през абсолютно същата ситуация и мога да ти кажа че хората преди мен са прави - всичко зависи от нея и от това как тя ще го приеме. Но каквото и да реши - остави я да реши сама, иначе нищо няма да постигнеш.
И все пак наистина си постъпил правилно като си и казал какво чувстваш и сте наясно с положението....
Късмет!

antifreeze
10-29-2007, 21:46
ох това е мн гадно...но ако си останете приятели се радвай,щото мн момичета като разберат такова нещо се отдръпват :? suglasna sum... no si postupil pravilno kato si i kazal....a moje nqkoi deni da stane neshto... :-|