PDA

View Full Version : Малък проблем



L1gli4ka
10-26-2007, 20:33
Здравейте за първи път пиша тук, и го направих защото какав по лесен начин да кажеш нещо и да поискаш съвет от непознат.. имам малък проблем същност не съм сигурна че е малък приятеля ми беше в нас преди около седмица не правихме секс но той ме лиза и си поигра с мен, цикъла ми е редовен трябваше да ми дойде преди 4/5 дни но уви пропусна ме майка ми ест започна с въпросите да не би да съм бременна, но няма как да стане по простата причина че предишния цикъл ми дойде навреме и след него не сме правили секс, нямам бяло течение нито възпаление не ме сърби не изпитфам болка при ориниране, затова пък напоследък оринирам доста често и обилно и съм доста раздразнителна, не мога да споделя с майка ми се пак тя си мисли че съм девствена на сичкото отгоре е и лекар, а честно казано ме е страх да отида на гинеколог :-# нз какво да правя някой да има представа защо се получава така или поне какви може да са причините? Благодаря ви предварително 8-[

Liar
10-26-2007, 21:03
Може би притеснението ти е в повече :roll:

fiama
10-26-2007, 21:06
От лизане не можа да се забременее, но ти и сама осъзнаваш това. Закъснението ти може да се дължи на куп фактори- смяна на време, стрес, преумора, далечно пътуване, диета, прием на хапчета и още много други. При всички положения при закъснение над 2 седмици е добре да посетиш лекар. Късмет :)

jotitu
10-26-2007, 21:08
Liar това там на аватара ти нали е опашката на котката, че май ми се привижда нещо :D

а по темата: едно малко закъснение не мисля, че е такъв проблем - щом няма начин да си бременна или е от нерви или възпаление :)

vodka_f
10-26-2007, 21:11
нищо ти няма 8)

Liar
10-26-2007, 21:35
Liar това там на аватара ти нали е опашката на котката, че май ми се привижда нещо :D
Няма ти го мъжа,а =p

L1gli4ka
10-27-2007, 11:41
предполагам че имах нужда да споделя с някой и аз стигнах до заключението че може би е от смяната на времето, а и грипа не ме подмина вероятно тфа са причините благодаря все пак имах нужда някой да ми каже че нищо ми няма :-) :-)