PDA

View Full Version : Идеи за уголемяване на гърдите ?



nestea_13
10-26-2007, 21:02
Znam, 4e ne e nai-vajnata, no kogato vsi4ki imat gyrdi, a samo ti nqma6-po4ti nikakvi, togava se prevry6ta v ujasen kompleks i samo za tva misli6. Trqbva mi pomo6t...tova e nai-golqmata mi me4ta. Iskam da imam pon normalen ili daje malyk bust......Pls davaite idei kak pone malko da gi ugolemq.......SOS!!!!! ](*,)



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

KiFy
10-26-2007, 21:08
Нищо не можеш да направиш.. просто изчакай - ще пораснат, спокойно, няма къде да ходат :wink: . Пък и не е нужно да си с най-големия бюст, за да си си сладка и привликателна, така че не трябва да ти става фикс идея и само за това да мислиш. :)

Liar
10-26-2007, 21:17
Погледни реално на нещата-малко са момичетата с голям бюст!Просто ти си толкова обсебена,че нямаш правилна преценка.
За увеличаване-няколко момичета от форума казаха,че хмела е увеличил гръдната им обиколка с 2 см,може да пробваш,пък каквото стане.Потърси темата.

Liar
10-26-2007, 21:30
хмел-боза бля бля :D то не е ли силикон :oops: 8-)
Когато човек е отчаян,в стеремежа си да постигне желания ефект би опитал всичко възможно,току виж нещо даде ефект.Така че не се подхилквай,явно нямаш такива терзания и не знаеш какво е. :wink:
А и каква ползва биха имали момичетата да лъжат?

bebook
10-27-2007, 07:06
Спокойто бре , не си единствената с немане на бюст!И аз съм така,ама все още търпя и чакам,макар че почти съм изгубила надежада. ;-) Горе главата и дай една усмивка :-D Ще си така най-много 1 година и след това ще черпиш :smt006 ;]

foreverr
10-27-2007, 09:43
Спокойто бре , не си единствената с немане на бюст!И аз съм така,ама все още търпя и чакам,макар че почти съм изгубила надежада. ;-) Горе главата и дай една усмивка :-D Ще си така най-много 1 година и след това ще черпиш :smt006 ;] \:D/

fiama
10-27-2007, 10:41
Не си споменала на колко години си, имаш ли цикъл, окосмяване и т.н. Ако си в границата 11-15 е нормално гръдната ти обиколката да не е израстнала до окончателния си размер. А и дори да си си оформена вече, и развита до предела си, не мисля, че трябва да се впрягаш толкова. Има адски много дребнички момичета с малък елегантен и стегнат бюст, които са много чаровни и привлекателни! Харесай се първо ти самата, след това и всички други ще те харесат!

bebook
10-27-2007, 12:11
Не си споменала на колко години си, имаш ли цикъл, окосмяване и т.н. Ако си в границата 11-15 е нормално гръдната ти обиколката да не е израстнала до окончателния си размер. А и дори да си си оформена вече, и развита до предела си, не мисля, че трябва да се впрягаш толкова. Има адски много дребнички момичета с малък елегантен и стегнат бюст, които са много чаровни и привлекателни! Харесай се първо ти самата, след това и всички други ще те харесат!

\:D/ Живей си живота така сякаш,не ти си "различната" а те са!Чувствай се перфектно в кожата си.По-добре да си различна отколкото като всички.Ей Ти може и да не изглеждаш перфектно,но ти си това кеото си!Все пак ти можеш неща които другите немогат!Пей,танцувай,рисув й,скачай,тичай и прави каквото си искаш,но само не смей да казваш че си грозна,плоска и не плачи заради тези глупости! :smt006

sapphirr
10-27-2007, 12:19
Идеи за уголемяване на гърдите ?- хората отдавна са го решили тоя проблем...просто си слгат силикон.ама аз не мога да разбера какво е тва от4аяние...ц*ци ще имаш,по-важен ти е броя мозъ4ни клетки

ouT-oF(coNtr0L)
10-27-2007, 20:36
Четох в една друга твоя тема пак за пустите гърди... там беше споменала че си на 15.Ами миличка освен да чакаш мисля, че на този етап няма какво да направиш пък и се замисли една жена се развива до 20 години или по-малко са не помня :D имаш още време .. може би пък по бавно става при теб работата :-P

No_Limit
10-28-2007, 05:15
Споко бе мила, има още за къде да се развиват . Големия бюст според мен е проклятие , защото увисва , тежи и т.н.

divi4ka
10-31-2007, 07:21
Спокойто бре , не си единствената с немане на бюст!И аз съм така,ама все още търпя и чакам,макар че почти съм изгубила надежада. ;-) Горе главата и дай една усмивка :-D Ще си така най-много 1 година и след това ще черпиш :smt006 ;]
и аз съм като вас а асъм на 14 и вече имам цикъл не знам какво да направя! :cry:

divi4ka
10-31-2007, 17:24
искам да попитам нещо почти на 14години съм(ставам след 1 месец) имам цикъл от 2 месеца,но все оше нямам никакви гърди,ама ви казвам плоска съм като дъска имам там 2 стърчащи пъпки и толкова!това нормално ли е? и скоро ще ми пораснат ли?