PDA

View Full Version : Трева



Billy Spleen
10-26-2007, 22:56
Пичове, значи ся съм в нов клас и повечето пушат трева, а аз искам да вляза в групата пичовете. Ама ме е страх нещо. Кво да правя?

ThankYouVeryMuch
10-26-2007, 23:43
Няма да влезеш в "групата на пичовете" дори да пропушиш, освен ако не си истински пич.

IdiOtKa
10-27-2007, 10:42
емм мисля че можеш да влезнеш в тази компанийка дори и без да пушиш ...но пък няма нищо страшно в тва да бохнеш малко , даже си е супер яко !

antifreeze
10-27-2007, 23:18
az lichno ne vujdam kuv e smisula da se pravish na takuv kuvto ne si samo i samo za da vlezesh v dadene kompaniq :? no puk jivotut si e tvoi i izborut sushto...

loyal_88
10-27-2007, 23:48
Ми пробвай, нищо няма да ти стане ;) Ако ти хареса си продължавай да си пушиш, а ако не ти хареса се губи смисъла от употребата и няма смисъл да продължаваш, защото хем няма да ти доставя удоволствие, хем ще станеш някаква поза :)

stefko89
10-28-2007, 03:56
molq molq mom4e nqma lo6o ot tova da vratne6 edno kozuna4e s kompaniika i posle da se razkarva6 :-|

one_more_minute
10-28-2007, 08:19
щом искаш да си пич пуши, всички пичове пушат трева!! :evil:

HouseSoul
10-28-2007, 14:37
Пичове, значи ся съм в нов клас и повечето пушат трева, а аз искам да вляза в групата пичовете. Ама ме е страх нещо. Кво да правя?
A-a-a-амa т-т-т-ти м-м-м-мaй си глуп-п-п-пaк a??? ](*,) ](*,) ](*,)

BioX
10-28-2007, 22:43
pu6i kato si takav navitak da si v grypata na pi4ovete!

fuckface
10-28-2007, 23:28
пробвай един път...ако ти хареса продължавай. ако не ти хареса-недей...можеш да си пич и без да пушиш :)

bruteca
10-28-2007, 23:34
пробвай един път...ако ти хареса продължавай. ако не ти хареса-недей...можеш да си пич и без да пушиш :)
Точно казано

korabokroshenec
10-28-2007, 23:38
тревата няма да те направи пич...

Mariel
10-29-2007, 08:59
Няма нищо страшно. :wink:
Даже е супер яко.
Чети бързо,преди да са ми изтрили мнението и да за заключили темата.. :-D =D> +5

луда
10-29-2007, 09:47
тревата както знаеш е дадена от бога
ценя растението със седем листа,
но след една две цигари немога да мисля..

стиснал здраво джойнтите в ръце отивам в парка
часът за мене вече дойде, работа ме чака...

със зеления пълнеж аз винаги съм свеж
и колкото да искаш ти неможеш да ме спреш...

марихуана обичам те скъпа зелена дама
без теб немога скъпа...

един два три немога да ги преброя този джойнт
размаза моята глава..

7 листа незнам какво да правя сега, каде да свия един
и с кой да го завъртя,това е моя живот и всеки ден е така
цигара след цигара чувствам ,че ще откача...
:D

DisciplineAndOrder
10-29-2007, 12:12
тревата както знаеш е дадена от бога
ценя растението със седем листа,
но след една две цигари немога да мисля..

стиснал здраво джойнтите в ръце отивам в парка
часът за мене вече дойде, работа ме чака...

със зеления пълнеж аз винаги съм свеж
и колкото да искаш ти неможеш да ме спреш...

марихуана обичам те скъпа зелена дама
без теб немога скъпа...

един два три немога да ги преброя този джойнт
размаза моята глава..

7 листа незнам какво да правя сега, каде да свия един
и с кой да го завъртя,това е моя живот и всеки ден е така
цигара след цигара чувствам ,че ще откача...
:D

:razz:

Тревата няма да те направи пич 8-)

луда
10-29-2007, 23:13
няма да го направи пич
ако иска да пуши ако иска да не пуши
немога да разбера само що си хабя
буквите :D

mickelangelo
10-30-2007, 10:23
Бъди интересен ... бъди пич без да пушиш трева .. и защо трябва да си с пичовете ... направи така че те да са с теб ...

XceSS
10-30-2007, 10:30
Абе пич не спичай толкова за 1 масе е нищо нема да ти стане споко.А пък затова дали ще се вкараш в техната компания ми виж сега можеш да пушиш колкото да се сближиш с тях.В смисъл не като 1 път пушиш с тех и вече се водиш некви най добри приятели ами просто да се запознаеш с тях да видят че си ОК.

П.С. пък ако ти хареса почвай да си пофиш бате :D

sladkata_bibsi
11-02-2007, 10:33
Аз също бях в подобна ситуация миналата година трябваше да пуша трева с тях за да бъда от тяхната групичка на "гадните и готинитите" пробвах и се оказа че е много готино и сега заедно всичките се наслаждаваме на вкуса на тревичката и се хилим като тикви :-D :wink: :grin:

rakiQ
11-02-2007, 10:41
не моа разбера шо требе си в некфа якка компания и тряя пушиш трева да се друсаш и тн?!
всички мой фр са или на амфети ,херца,трева,гъби и тн.... пък кво?!!! никой не ме е карал насила да се друсам! :-x

macka123
11-02-2007, 10:45
Не е нужно да пушиш коз за да си в компанията на пичовете.На мен всички ми казваха , че ще пропуша в тва даскало но вече 2 година и не съм пропушила и никой не ме смята за загубенячка.Не го прави заради другите.Ако си пич си пич , независимо дали пушиш тревица или не!

FelisDirus
11-02-2007, 10:55
Ако пропушиш заради другтие, ти гарантирам, че си истински Плужек.

Symphony of Destruction
11-02-2007, 12:38
Ако пропушиш заради другтие, ти гарантирам, че си истински Плужек.
Напълно!
Ако толко искаш ТИ да го направиш - давай, пък да видим колко ще ти хареса. Ма няма смисъл да пушиш джойнт заради някой друг, в чието крю дори не си...
А, и е незаконно, нали знайш :D

DevilWish
11-02-2007, 21:20
Ми пробвай, нищо няма да ти стане ;) Ако ти хареса си продължавай да си пушиш, а ако не ти хареса се губи смисъла от употребата и няма смисъл да продължаваш, защото хем няма да ти доставя удоволствие, хем ще станеш някаква поза :)
+1

ShadyRecords
11-13-2007, 21:53
Пич не почвай О_O ако си мислиш че си пич като козиш много се лъжеш...казвам ти го щото аз пуша редовно нито сам пристрастен нито нищо но няма смисал да започваш щото тия същите могат да те завлекът към твърда дрога... екстази кока ЛСД и не дай си боже ХЕРОИН :shock: ако въпреки това неме послушаш твой си проблем ти си решаваш :) ако искаш да си по газе почвай да слушаш ХиП-ХоП и бъди смъкнат... 8)

**EcKo**
11-13-2007, 22:53
Не пуша и съм пич...Няма смисъл...Щото ако си балъче и пропушиш ше си пропушил балък.А ако си пич ще си непушещ пич.

ShadyRecords
11-13-2007, 23:00
exploitedteen кфо не разбра от поста ми не сам казал че само от гледане ще умре :D казвам че не дай си боже се подмами спасение няма... а за чадел да чади колко иска но да не се примамва към др

Blacklisted
11-13-2007, 23:11
Ако искаш да си готин тряя да пропушиш, няма начин, а ако не слушаш рап и не си смъкнат - забрави.

teenkopele
11-13-2007, 23:22
Ако иска да си готин тряя да пропушиш, няма начин, а ако не слушаш рап и не си смъкнат - забрави.

Стига бре... :D

Barbie
11-13-2007, 23:25
Аз също бях в подобна ситуация миналата година трябваше да пуша трева с тях за да бъда от тяхната групичка на "гадните и готинитите" пробвах и се оказа че е много готино и сега заедно всичките се наслаждаваме на вкуса на тревичката и се хилим като тикви :-D :wink: :grin:

Чуваш ли, пиле - бъди тиква! 8-)

Баси, аз като бях млада имахме и по-смислени занимания - театър, кино, книги...

Душко, прояви оригиналност - докато останалите пушат, ти хрупай моркови. 8-)

one_more_minute
11-14-2007, 06:44
Ако искаш да си готин тряя да пропушиш, няма начин, а ако не слушаш рап и не си смъкнат - забрави.
Не се хаби.. никой не разбира от ирония.. вчера някъв ми прати ПМ да ми предложи амфети.. имал и трева и правел отстъпки :?

theEXPLOITED
11-14-2007, 07:25
eйййййй и накрая к'во реши ша пушим ли или не?

^Sam90^
11-14-2007, 07:58
Абе, кво го плюете, бе. Нали почти всички сме почнали повечето си пороци от гъзария... ;)
Нека си пуши детето... част от нормалното му развитие като тийнейджър е. :D Е, все пак не прекалявай! ;)

Blacklisted
11-14-2007, 08:26
^ моля те емигрирай



Не се хаби.. никой не разбира от ирония.. вчера някъв ми прати ПМ да ми предложи амфети.. имал и трева и правел отстъпки Направи си среща с него бе :smt077

ABSOLUTme
11-14-2007, 11:56
Нека си пуши детето...! ;)
О Боже и тва доживях да чуя :D
Ти от позицията и опита на 105 годишен ли говориш? 8)

pacienta
11-14-2007, 11:56
Като гледам въпроса ти искренно те съветвам да завъртите един път ,всяка такава бригадка има нужда от клоун а ти ще си прекрасен в тази роля.Ще се изненадаш колко ви е забавно заедно и ако останеш ще почнат да се прокрадват съмнения ,че всички те ебават ,докато не осъзнаеш ,че наистина е така. и без това в тази възраст ,човек е податлив на манипулаций а като младата ти глава пуши и мозака вътре се джурка ,си направо готов за готвене :grin: