PDA

View Full Version : Чудя се, кой казва истината.............................



eli_to
10-26-2007, 22:40
Ще се опитам да разкажа историята си ясно и колкото мога кратко, и се надявам на малко помощ, защото не мога да разбера каква е истината! Значи има едно момче, с което сме най-добри приятели от години. Под най-добри приятели разбирам наистина пълния смисъл на тази дума. Той наистина е човека, на който мога да се доверя и да споделя да всичко, да си говорим за всичко, да поискам съвет и т.н. Преди почти година той изглежда е събрал смелост и ми призна, че изпитва и други чувства към мен. Честно казано, подозирах до известна степен, но не вярвах, че чак така стоят нещата! Вярно е, че като се запознахме с него той се опитваше да ме сваля, но с течение на обстоятелствата станахме най-добри приятели. Аз не изпитвам нищо друго към него, освен приятелски чувства. Ценя го страшно много, но само като приятел и му казах това. Той каза, че при него е същото и каза, че бил разбрал, че е по-добре да сме най-добри приятели отколкото гаджета и искал само да ми каже, за да съм знаела. Каза, че чувствата в него са много силни, но никога не би им дал воля, за да не развали приятелството ни. След тези думи, ме помоли този факт да не пречи на приятелството ни и да не промени нищо. Разбрахме се, да е така и наистина нищо не се промени. Останахме си най-добри приятели. Но, честно казано, след тази случка гледам на него малко по-различно... Но нямаше промяна в отношенията ни. Аз имам гадже от повече от 6 месеца и всичко между нас е точно, но от 1 месец се появи доста сериозен проблем и не знам на кой да вярвам!!! Значи от различни хора чух, че гаджето ми е женкар, и че докато е с мен, е спал с други две момичета и това му била редовна практика - да спи с други момичета докато си има гадже. той самия ми е разказвал, че другите му лепнали слава на женкар, защото е спал с много момичета. Сам казва, че за 3 години е спал с 17 момичета. Но след като е срещнал мен е решил, че това не е хубаво, и че ще остане верен само на мен. Доказва го по най-различни начини и наистина се стреми да разбера, че ме обича. В получената информация освен това, че е спал с други момичета, докато сме заедно се казваше, че е бил с мене само за да спи с мен и за да си вдигне самочувствието и "рейтинга" пред приятели, че е отворил още една девственица. Още не сме правили секс с него и сме се разбрали да не бързаме. Информацията изглежда доста достоверна, поради това, че всички неща, описани в нея са верни. Но самата информация не може да бъде 100% доказана, защото всеки, които знае факти за него и за нас, може да я скалъпи по начин, че да изглежда достоверна. След като получих тази информация, гаджето ми веднага каза, че някой иска да ни раздели, и че нищо не е вярно. Изглеждаше много искрен - разплака се и се кълнеше, че ме обича, и че никога не би направил такива неща, след като аз съм му гадже! Реших да не се разделяме веднага, ами да видя как ще се развият нещата. Продължих да получавам информация за всякакви гадни неща, правени от него. Както казах, нито може да се докаже, че е така, нито обратното, защото информацията я получавам от приятели и познати, които са имали връзка с някакви други хора в интернет и дори с гаджето ми, които е говорил глупости за връзката ни. Той каза, че някой се е представил за него. По едно време каза, че според него единствения възможен човек, който да вкарва интриги между нас е най-добрия ми приятел. Аз съм казала всичко на гаджето ми за него, плюс това, че той ме харесва, но сме се разбрали да бъдем само приятели. Принципно е абсолютно възможно, защото най-добрият ми приятел знае всичко за връзката ми, защото всичко съм си споделяла с него и наистина може да използва тези факти, които знае за нас и за гаджето ми за да измисли интригата. Според гаджето ми той искал да ни раздели и да тръгне с мен. В началото на цялата тази история, най-добрият ми приятел не взимаше конкретна позиция и нямаше точно мнение по въпроса. Той самия каза, че може някой да се представя за гаджето ми в интернет и да създава интригата с неизвестна цел. До някаква степен, само заради това мнение аз реших да не се разделяме с гаджето ми. Но колкото повече се задълбочаваха нещата, толкова повече аз самата се уверявах в нещата, които научавах за гаджето ми. И един ден, докато обсъждахме нещата с най-добрия ми приятел, аз казах, че вече съм сигурна, че тези неща са верни и съм решила да се разделя с гаджето ми. Така и направих. Оттогава най-добрия ми приятел започна да изказва доста лоши мнения за вече бившото ми гадже, заради нещата, които правел (които така или иначе не са доказани 100%). Най-добрия ми приятел ме подкрепи напълно и каза, че съм взела правилното решение. Има и още нещо странно - откакто тръгнах с това си гадже винаги съм усещала известен скептицизъм от най-добрия ми приятел, когато смеси говорили за гаджето ми. Обаче, се видях още няколко пъти с бившото ми гадже, за да чуя неговата защита (пък и не мога да отрека, че изпитвам чувства към него). Нещо, което вече бившото ми гадже каза, ме накара да се размисля - най-добрия ми приятел си няма гадже от както сме най-добри приятели. Това, уж, доказвало, че чака мен. Освен това, той се държи невероятно мило, винаги ми е бил от помощ, никога, нищо не ми е отказвал и десетки пъти ми е правел услуги, дори без да го питам, само защото е виждал, че имам нужда от помощ. Това, според бившото ми гадже, са опити да ме привлече и да ми създаде чувства към него. И за това нямал гадже и ме чакал. Не мога да повярвам, макар че има известен смисъл. След това си поговорих с най-добрия ми приятел и го питах защо изведнъж започна да говори много лоши неща за вече бившото ми гадже. Той каза, че след като аз съм била решила, че всичко е вярно, той си е изказал мнението и всичко е било приятелски съвети с цел да не се наранявам повече и всичко изхождало от това, че много ме обича и всичко, което е казвал е било само, защото е мислил, че е най-доброто за мен. Склонна съм да му вярвам, но от друга страна да вярвам и на бившото си гадже, защото и неговите доводи са верни. Споделих с приятелки и те ме посъветваха да обърна внимание на поведението на най-добрия си приятел, за да разбера, дали това, което казва, че иска само да сме приятели е вярно, или че наистина има и други желания към мен. Замислих се за някои неща: Стотици пъти сме си ходили на гости с него - аз в тях, той в нас. Доста пъти съм се преобличала, докато и той е в стаята и само съм го молила да се обърне на другата страна, за да не ме вижда, все пак по бельо. Забелязвала съм, обаче, че той се опитва да наднича. Спомних си една друга случка от преди доста време - беше ми на гости и гледахме един филм на компютъра. Седяхме си на дивана и аз се бях сгушила в него. По едно време се отпуснах и направо си легнах в него, така да се каже. Усетих, как през цялото време той беше силно възбуден от това, че аз съм си легнала в него. Доста пъти като ми е на гости, аз съм по доста оскъдно облекло - недеите да си мислите бельо или нещо подобно. Просто дрехите ми за вкъщи показват много неща, а аз си стоя с тях, когато той ми е бил на гости, защото изобщо не се притеснявам от него. Но само нещо леко да се наведа или да се излегна на дивана се виждат доста работи или пък потничетата, с които стоя са с доста изрязани деколтета. Забелязвала съм, че някои пъти погледите му са концентрирани в тези области. Не знам това до каква степен може да говори за това, какво му е отношението към мен. Сега не знам на кой да вярвам - от една страна е най-добрия ми приятел, човек на който съм си споделял всичко и наистина много ценя, но е възможоно той да има желание да е с мен и да е създал интригата само за да ме раздели с гаджето ми и след като се направи на добрия и ме подкрепя след разочарованието, аз да го харесам и да тръгнем (думи на бившето ми гадже, като предположене какво може да става) и от друга страна е гаджето ми, за които наистина не може да се докаже, че е правил всичките тези неща. Бившето ми гадже постоянно ми се моли да тръгнем пак и постоянно казва колко е тъжен, колко страда и т.н. Но казва, че за целта трябва да разкарам най-добрия ми приятел. Най-добрия ми приятел, пък, казва, че ще направя голяма грешка ако тръгна пак с този човек. Не знам кой е крив и кой е прав. Държа много на най-добрия ми приятел, а пък още изпитвам доста силни чувства към бившето ми гадже. Не знам какво да правя. Надявам се, че някой ще прочете историята ми и ще ми даде съвет, защото се аз лично не виждам никакъв изход. Благодаря ви предварително.

П.П. Аз съм на 17, а пък двете момчета са на по 19.

metaxa
10-26-2007, 22:48
Абре момиче ти да не си написала едно и също няколко пъти :-o :-o :-o :-o :-o .Това ще ти го прочетат точно 5 човека ама още 100 ще отворят темата-от интерес.

П.С.:Четах първите няколко реда и доколкото разбрах гаджето ти е голям курвар късай с него и давай с приятеля че на момчето не му се седи на сухо :D :D :D :D :D :D :D Това последното е майтап ама махай гаджето

EternalSilence
10-26-2007, 23:08
доколкото виждам и двамата са правели всичко възможно да излгеждат добре в очите ти, но и да те объркат

не мога да преценя кой от двамата те лъже, може би нито един, може би и двамата, но се замисли - ти, повече от всеки друг трябва да ги познаваш, да знаеш докъде могат да стигнат заради чувствата си... но и недей да позволяваш на каквито и да е чувства да ти попречат в обективната преценка, ако приятелството ти с едното момче е по-силно от обичта към другото или обратното - не преценявай само по това

мога да ти кажа едно със сигурност - не приемай това заглеждане на най-добрия си приятел по теб като знак, че те лъже или нещо такова, нормално е момче да се загледа по красиво момиче, пък било то и най-добрата му приятелка, която познава от детската градина примерно ;)

Presley
10-26-2007, 23:23
Не го прочетох цялото,но схванах эа какво става дума.
Поэнаваш приятеля си,все пак сте блиэки.Прецени дали е способен да направи такова нещо.Може би държи на теб,но желанието му да бъдете эаедно е по-силно.Въэможно е да е скалъпил тая история ,с цел да ви раэдели.Но е въэможно и приятелят ти да не е цвете..
Все пак дори и сам ти се е хвалил ,че э 3 години е спал със 17 момичета..прави си иэводите сама.Това,че се е раэплакал нищо не эначи.Сама прецени на кого да вярваш..дано само не се превърнеш в поредната отворена от него девственица и нищо повече..

kifla
10-27-2007, 10:55
Чесно казано аз бих повярвала на най-добрия ми приятел

MoHuTo
10-27-2007, 13:04
Ами честно казано си наистина в много объркана ситуация, и двамата изглеждат съмнителни, но ние няма как да знаем със сигурност кой от двамата лъже...ти ги познаваш по-добре...прецени, на кого имаш по-голямо доверие :)

GregoryHouse
10-27-2007, 13:53
Знаеш ли докато бях в Италия какво видях на да пише над една икона...така ми се зaби в ума... "Истинският приятел е винаги прав."

Pepon
10-27-2007, 13:53
Всяко едно момче(е...почти) би кривнало от пътя в един момент...това не значи,че чувствата му към теб са охладнели или т.н.!От това което пишеш едно е сигурно...Гаджето ти те обича...приятеля ти също...Това че гаджето ти е кръшнал няколко пъти и все пак е при теб значи че не това е просто секс...каква ти е гаранцията че приятеля ти няма да прави същото...Мога да хвана бас че гаджето ти е някой мъжкар,а най-добрия ти приятел е някой женчо...само такива "момчета" плетат интриги...това е моето мнение...

eli_to
10-29-2007, 12:55
Чесно казано аз бих повярвала на най-добрия ми приятел

Чесно казано, и аз щях да повярвам на най-добрия ми приятел, без дори да се замислям, но само ако не знаех за неговите чувства към мен... Точно тази причина ми дава извсетни съмнения! Иначе аз съм на мнението, че истинският приятел е завинаги, докато гаджето може да си отиде по всяко едно време и да дойде друго... Но точно в моята ситуация имам съмнения, поради намесените чувства...

Искам да се извиня, защото не си зададох въпроса по-точно!!! Ясно е, че вие не можете да ми кажете кой лъже и кой казва истината и какво точно да правя! По скоро аз исках да ви питам да ми дадате съвет, по какъв начин да разбера кой лъже! Примеро да създам някакви ситуации и на двамата и да видя кой как ще реагира или да наблюдавам някои неща, които правят докато са с мен, които биха ги издали и т.н. Ако може да ми кажете нещо такова. Както аз дадох примера с това, което ми казаха моите приятелки - те ме посъветваха да наблюдавам поведението на най-добрия ми приятел и според тях това, че ме гледа в определени части на тялото ми говори за други негови желания... Но според мен, това не може да е сигурен показател, както и някой по-нагоре написа - нормално е едно момче да гледа тяло на хубаво момиче, дори и това да е най-добрата му приятелка. Някой може ли да ми каже нещо подобно, но което може да е по-сигурен показател? Ще съм Ви много благодарна, защото вече искам да изляза от тази ситуация, а не мога!!!

maybelline
10-29-2007, 14:03
Изглежда всички отговори тук започват с това, колко била дълга темата. Да, темата е дълга и като не ви се чете - не четете, но и не отговаряйте, защото да отговорите на въпрос, който не сте чули (в случая - прочели) е глупаво и само обърквате питащия.

Разбирам ситуацията, в която си попаднала - доста неприятно наистина. Първо искам да ти кажа, че е много глупаво да се доверяваш на слухове. Слуховете действително разделят хората, а често не са верни. Защо не бива да се доверяваш? Всяко едно момиче, което харесва (вече)бившия ти приятел може да разпространява клюки с цел да те накара да скъсаш с него. Всяка патка (ако иска да се добере до него) и всеки кретен (ако иска да се добере до теб) може да разпространява слухове за него или за теб. Безбожно лесно е да направиш фалшива хронология в Скайп и другите чатове, месенджъри (ICQ, yahoo.messenger) и тази фалшива хронология може да изглежда напълно достоверна. Само за информация, за да си сигурна че е истинска, хронологията трябва да присъства в Скайп-а на гаджето ти (едва ли би възразил да хвърлиш поглед, ако това ще докаже невинността му и ще спаси връзката ви). Другото, което е, никое момче не би говорило наляво-надясно гадни неща за теб и то да ги пише в чат при положение, че всичкото това може да стигне до теб. Той трябва да е ненормален, за да пише на другите "ще отворя и тая девственица" или "тая е кучка" и т.н. знаейки че това ще стигне до теб за отрицателно време. Относно слуховете какво е говорил (не в Скайп, а наживо с някой) - това може да е както истина, така и абсолютна лъжа, целяща да ви раздели, а пак повтарям - достатъчно е един единствен човек да харесва него (или теб) и да е достатъчно голям кретен/патка и ще успее да предизвика такава ситуация. Не че е по темата, но мен са ме заривали със такива слухове и просто се научих да разпознавам истинските (и как да ги разпознавам) от лъжливите - затова бих искала да се научиш и ти, но засега е достатъчно да не вярваш на всеки слух от разни, които доколкото разбрах дори не са ти близки приятели.
Гаджето ти (бившето де) е било с теб над 6 месеца. Когато някое ммомче ходи с някоя, само за да я "отвори" и да се похвали пред приятели, той за нищо на всета няма да пропилее половин година заради някакво момиче, за което не му пука, а иска само секс и да се хвали после. Нещо повече - ти каза, че той дори се е сългласил да изчакате и че не напира за секс. Никой нормален няма да губи половин година за да преспи с едно момиче.
Най-добрия ти приятел те харесва, това е ясно, но не е достатъчна причина да разпространява слухове. Той ти е най-добър приятел и то (както разбирам) от доста време. Приятели като него се ограничават дотам да ти кажат нещо от рода на "Е, не си заслужава да си с този" или "Ами както си решиш", но не тръгват да разпространяват слухове с цел да ви разделят. Това не е направено от човек, който държи на теб. Това е направено от един/една който/която харесва теб или бившия ти приятел и групичка клюкари, които той/тя познава добре и знае, че ще ти поднесат "новините" за секунди. Най-добрият ти приятел е започна да говори лошо за момчето, с което си била, едва след като скъсахте. "Значи от различни хора чух, че гаджето ми е женкар, и че докато е с мен, е спал с други две момичета и това му била редовна практика - да спи с други момичета докато си има гадже" - това си го дочула само от негови "приятели" или общи познати, които имат нещастието да бъдат дебили (и клюкари) и единствената цел на това е да те разколебаят (а очевидно са разбрали че лесно се връзваш на слухове).
Идеята е, че най-вроятно нито бившият ти приятел, нито най-добрият приятел са виновни, а някой "трети" с групичката му/й.
Добрата новина е, че можеш да направиш нещо (донякъде), за да разбереш какво става, а лошата е, че ще ти трябват много усилия.
Какво можеш да направиш? Ако приятелят ти и бившият ти приятел са готови да съдействат (а те ще са готови ако не искат да останеш с впечатленията, които са причинили края на връзката ти и може да причинят края на едно приятелство), прегледай хронологията в Скайп-овете (и другите месенджъри) им (без предупреждение, да нямат време евентуално да изтрият нещо). Разпитай бившия си приятел по-подробно в какви отношения е с хората, които са ти казали че той спи с всяка срещната (докато има гадже) и не изключвай възможността неговите "приятели" да са го казали на майтап. Някой очевидно е искал да го злепостави в очите ти. Не мисли че всеки ти иска само доброто - ако някой беше загрижен точно за теб (да не те мами гаджето ти), щеше да се види с теб НАСАМЕ и да НЕ разпространява информацията, която има и би ти го казал внимателно и определено не по Скайп, а на живо. Така че направо изключи възможността някой да го е казал, за да ти помогне. Остават малко причини - да съсипят връзката ви (тук причините за това ще са поне 100 като най-голямата е че някой харесва гаджето ти, чак до самата идея колко е "забавно" да съсипеш една връзка) и да създадат интрига. Единствено втората причина може да бъде оправдана с (почти) достоверна информация, но това е по-редкия случай. Все едно да знаеш че "Катя спи с Иво,а гаджето й не знае.Сега ще й кажа и ще гледам какво става - много ще е интересно". Не ти ли звучи все едно го казва някоя тъпа клюкарка? И е много по-лесно да се измисли, че някой спи с друг, отколкото да се е случило наистина.
Хората са разбрали, че не е трудно да те заблудят. Ти си свестен човек (а това ясно личи от начина по който си написала историята - грамотно и без разни изцепки като "lubof" или "sfyr6eno" и си писала на кирилица, а начинът на изказване просто потвърждава това), а да излъжеш един свестен човек за съжаление не е трудно, ако той не знае колко гадни могат да бъдат хората.
Знам че си много объркана сега и е важно да опиташ да разбереш истината. Пробвай по начина, който ти казах, а ще е чудесно ако измислиш и по-добър. Кажи ни ако има някакъв напредък и как се развиват нещата. Успех!
П.С. Ако имаш нужда от съвет или помощ, пиши и ЛС, с радост ще ти помогна ;)

Philosopher
10-30-2007, 08:02
Хмм... доста сложна ситуация. Много трябва да се изчете и изучи за да се направи някакъв психоанализ върху ситуацията. Но едно нещо ми направи впечатление. Ти казваш, че най-добрия ти приятел ти хвърлял закачливи погледи, възбуждал се когато си в прегръдките му. Значи ако е момче няма начин да контролира тези работи. Особено ако си и привлекателна, неизбежно е да не му се привлече вниманието. Някак си се съмнявам той да е пускал слуховете, тъй като по този начин си вкарва автогол и автоматично два жълти картона последвани от червен... Трябва да е много глупав за да го е направил, така ще те загуби и като приятел и въобще като човек. Миналото на бившето ти гадже е доста... хм.... съмнително. Мисля, че този човек не те заслужава, не си хаби нервите с него и най-вече не си пропилявай живота. Това, че е спал с 17 момичета за 3 години, и че се хвали отгоре на всичко според мен не му създава много положителен рейтинг. Също така, щом има толкова голям любовен живот зад себе си, значи не е проблем да изиграе някоя роля и да ти ревне като пеленаче, само и само за да те задържи при себе си. Не искам да те отказвам от него, но според мен е най-малкото глупаво да бъдеш с такъв човек. Моят съвет е да се дистанцираш малко от ситуацията и да преосмислиш нещата, изпаднала си в гадна ситуация малко или много и навярно ти е тежко.
И най-важното е да се замислиш върху отношенията ти с най-добрия ти приятел. Ако имаш дори и много малки чувства към него... защо не се обвържете. След като той има чувства и ги е показал явно, това приятелство вече няма да е същото. И от горенаписаното разбирам, че момчето те чака... това е суровата истина. Щом няма гадже от толкова време навярно таи някакви надежди. Не приемай казаното от мен 1:1, все пак сравнително малко си написала, че да си правя някакви конкретни изводи! Обобщих нещата и бих казал, че не си струва да се връщаш при бившия, пък какво да правиш с най-добрия си приятел вече е по-сложно и ако имаш желание можеш да напишеш нещо повече конкретно за вашите отношения и някаква предистория. Ако ти е по-удобно може да го направиш на ЛС, готов съм да ти дам някой и друг съвет \:D/ Успех!

sLaDkA_GrEsHkA
10-30-2007, 08:46
ne prochetoh mneniqta na horata predi men, no spored men naistina e vuzmojno nai dobriq ti priqtel da e napravil vsichko... vse pak ako na gajeto ti mu e bilo merak samo da spi s tebe shteshe li da te chaka polovin godina ???? koi normalen bi go napravil, sama znaesh kolko lesni momiche ima veche puk i shtom na nego mu vurvi v tova otnoshenie ako e iskal neshto da go e poluchil.... ako puk ne mu pukashe za teb sega shteshe da lije zadnika na nqkoq druga nali ? s drugoto momche ste nai dobri priqteli .. ok ... no shtom ima chuvstva kum teb dori i da ne go pokazvate pak znaete che ne e kakto predi... lichno moe mnenie si e che nai dobriq ti priqtel si izmislq ...

mickelangelo
10-30-2007, 08:57
Бях в подобна ситуация ... и ще ти кажа нещо което ми казаха и на мен ... " Обичай този които те обича не този който те привлича " помисли си над тази фраза ... :)

Philosopher
10-30-2007, 09:14
Бях в подобна ситуация ... и ще ти кажа нещо което ми казаха и на мен ... " Обичай този които те обича не този който те привлича " помисли си над тази фраза ... :)

Много точно казано! Казвам ти, съмнява ме тази история с бившия... едва ли ще излезе чист... но да не се впускаме в теории за велики конспирации!

FaHrEnHeit
10-30-2007, 09:20
Гаджета бол, приятелите са за цял живот.Не мога да ти кажа кой от двамата те лъже, защото ти трябва да ги познаваш най-добре, но моето мнение е че приятелчето ти ще е точния човек в ситуацията. А,колкото до него че е надничал и че се е възбуждал от теб е съвсем нормално за един млад мъж. :wink:

mii4eto
10-30-2007, 09:27
Гаджето ти не струва. Съжалявам, че го казвам, но той е някъв женкар. По-склонна съм да вярвам на най-добрия ти приятел. А и все пак като се замислиш:приятели за цял живот. Аз лично не съм съгласна с това гаджето ти да те съветва да си зарежеш приятеля...По-скоро зарежи гаджето. Не знам кой е прав и кой е крив, но дори и да изпитва нещо, приятелят ти е момче. И се съмнявам, че има много такива като него. Какво като гледа към по-изрязаните деколтета и т.н. Нали е момче. А и ако си привлекателна...не мисля, че би могъл да запази хладнокръвие. Но по-добре си пази приятелите, защото все пак можеш да разчиташ на неговата подкрепа. А гаджето ти...абе...де да го знаеш. Днес може да е с теб, утре с друга. На него май не може да му се има доверие. :-|

e_l_i_z_a
10-30-2007, 10:25
Кой лъже?
Отговорът е - нито един. :) А същевременно и двамата.
Най-добрият ти приятел,или по-скоро най-отчаяният ти обожател 8) не те лъже-той наистина те обича..ама толкова отчаяно че...чак ми е чудно 19-годишен човек да проявява такова поведение...и да се занимава с клюкарски истории.. :? Лъже те за всичко друго .... :-P
Приятелят ти е възможно да е имал тук-там някой "подвиг"(но това не може да се докаже),но ... все пак-мислиш ли,че ако не му пукаше за теб,щеше да си играе толкова да те убеждава в правотата си? :) -Т.е. изводът е,че има чувства към теб и не желае да те загуби.А това е достатъчно показателно,и щом ти искаш да си с него .. какво чакаш? :twisted:
Най-добрият ти приятел е сдухан интригант. =D> :-|
По думите ти виждам,че си разумно момиче,а и може би доста привлекателно.Което ме навежда на мисълта,че приятелят ти(бившия) също е привлекателен .. а нали се сещаш колко лесно се слагат етикети на този и онзи .... особено ако гледката е прекрасна красива влюбена двойка... :evil:
Недей да се чудиш кой е прав и кой е крив-точен отговор няма да получиш.Хубаво е че гледаш трезво и детайлно на нещата и очевидно мислиш преди да правиш нещо.Ако искаш да си с бившия-направи го.Все пак ако твоят отчаян обожател(най-добрия ти приятел) го интересуват чувствата ти и това дали си щастлива или не,ще се опита да те сдобри с него .... ;-) Което,естествено,НИКОГА няма да стане :?..Прекалено е егоистичен и отчаян. :twisted:
П.С. Приятелство между момче и момиче,дотам близко като вашето,е невъзможно.Освен ако единия не е обратен. :smt001

rihannka
10-30-2007, 13:00
из4етох цялата тема и немога да поварвам 4е успях.. :? по темата ,малко ми е объркваща,но според мен щом бившия ти те е молил пак да се съберете плакал е зна4и те оби4а и иска да е с теб.неможеш да вярваш на слухове,които се пускат,нито си хванала с моми4е нито е имало признаци 4е ти изневерява,просто така си 4ула..според мен не бива да вярваш и щом имаш 4увства към него трагнете пак.колкото до най добрият ти приятел...мисля 4е изпитва 4увства към теб щом те заглежда и се възбужда..нз тва е мойто мнение..

kael
10-30-2007, 13:20
гледала ли си оная реклама за спрайт " твоя най-добър приятел иска да спи с теб" .... но това не би му попречило да е искрен и да ти казва истината в очите .... нали за това е ПРИЯТЕЛ а не някой който си е падал по теб...
лично на мен бившия ти ми звучи като задник и правилно си го зарязала :D
само ми е гадно за приятеля ти ... представям си на него какво му е не стига че толкова време е с теб без нищо въпреки че си пада по теб, а и я си представи че го обвиниш безпочвено ....

yuyuto
10-30-2007, 13:51
Ох, добреее, пресилих се и прочетох всичко (не е за вярване, гордея се със себе си :grin: , такъв мързелив човек съм)...
Добре, ти в крайна сметка няма ли да намериш едно истинско доказателство, което да те насочи към един от двамата? А? Щот така да ги обвиняваш без да е доказано вината им, не е хубаво... #-o

Kras
11-01-2007, 05:36
Според мен и двамата послъгват(четох го доста бързо и не съм обръщал внимание на детайли) Твоят добър приятел има 100% мотив, така че аз бих повярвал на гаджето си(говоря от твое лице-не съм педал :-D ) но след като имате толкова дълга връзка с приятеля си аз бих останал с него, все пак той се е опитвал да те предпази. Друг въпрос е че такава интрига може да забърка само момиче... :lol:

Shanaq
11-01-2007, 05:48
Е ти собствено мнение нямаш ли си ?
Ам и да ти кажа чесно е невъзможно да има приятелство между момче и момиче.Освен това,мъжете са много големи интриганти,дори по-големи от жените,така ,че вяра да им нямаш :P

maximalniq
11-01-2007, 12:52
Е ти собствено мнение нямаш ли си ?
Ам и да ти кажа чесно е невъзможно да има приятелство между момче и момиче.Освен това,мъжете са много големи интриганти,дори по-големи от жените,така ,че вяра да им нямаш :PКато си гадже с някой/я нали пак сте приятели.Приятелство между момче и момиче ИМА.Приятелство между момче и момче ИМА.Приятелство между момиче и момиче НЯМА,това го виждам от брадовчетка ми и нейната "най-добра приятелка",защото през лятната ваканция съм с тях и едната се оплаква на мен колко е гадна другата и другата се оплаква пак на мен колко е гадна друга :shock:
П.Т. Какво доверие имаш на гаджето си като се съмняваш в него. :(

GD
11-03-2007, 09:12
Това е много дълго да й го по накратко :wink:

Bamfi
11-03-2007, 11:48
Противно на повечето изказани тук мнения, съм склонна да подкрепя бившия ти. Малко хора са чак такива актьори, че да успеят да се разплачат пред момиче, като твърдят, че я обичат, ако всъщност не е така. Освен това се замисли за неговия личен интерес в ситуацията. Ако, както се твърди, е спал със 17 момичета за последните 3 години, той надали ще търси сериозна връзка и надали е щял да си хаби 6 месеца от живота с теб, ако нямаше чувства към теб. А как реагира той, когато си скъсала с него? Реакцията му може да покаже доста.

Това, че най-добрият ти приятел се заглежда по теб, може да се разглежда и като нормална мъжка реакция. По-неприятното е, че той се опитва да те предпази от бившия ти. Това е донякъде нормално, след като има чувства към теб, но можеш ли да се довериш на такъв човек за съвет, след като мнението му ще е повлияно от чувствата му? То и неговата не е лесна. Чудя се как все пак сте успели да останете приятели, след като ти е признал чувствата си.

Изключение са случаите, когато пиша тук, но ми направи впечатление, че си описала историята изключително грамотно и логично.

sexy_dizzy
11-09-2007, 16:11
Аз също ще подкрепя бившия ти и съм склонна повече да вярвам на него!Трябва да си щастлива, че досега е имал само несериозни връзки и е избрал теб за момиче, което да го направи сериозен!Възможно е най-добрият ти приятел да пресилва много неща, за да ви раздели!Бившия ти те обича!А и сега като се съберете отново, дори да е правил леки отклонения някога, надали ще е способен пак да го направи след случилото се!Момчетата рядко плачат, а особенно женкарите, помисли върху това.
Искаш някаква примерна ситуация, в която да ги поставиш на кръстосан разпит?!Защо просто не ги накараш да застанат един срещу друг?Бившия ти да се оправдае пред него и теб, а твоят приятел да подкрепя своето мнение!Много неща можеш да научиш така...поговори с бившия си и просто го попитай дали е съгласен да застане срещу него и, ако веднага се съгласи---значи няма какво да крие от теб, а, ако увърта...значи има за какво!УСпех, миличка!

AliceSw
11-09-2007, 16:43
ама нали се сещате колко им е сериозна връзката за него и как я чака, ако същевременно се чука с други

пффф, моята идея е леко противна...накараи добра приятелка да "се понатисне" на бившия, но ти не трябва да си там, ако не знае, че сте приятелки още по-добре

FreeSpirit
11-10-2007, 14:36
Доста си писала и да ти кажа леко се отекчих,ама прочетох всичко и за не отиде времето ми на вятъра ще ти кажа какво мисля.
1.Ти трябва най-добре да познаваш момчетата и да знаеш кой те лъже и кой не.
2.Щом ходиш с едното момче вече 6 месеца,би трябвало да го познаваш по добре и да знаеш всичките историйки за него,а не сега да ги научаваш.
3.Щом имаш такова голямо доверие на най-добрия си приятел,защо сега се съмняваш в него и действията му?
А сега си ти на ход,вземи нещата в свои ръце и реши какво ще правиш занапред.Успех :wink: