PDA

View Full Version : Проблем с подкожни косъмчета



LoveIsBitch
10-27-2007, 03:03
Значи имам проблем с тези косъмчета точно на пениса. Преди 2 месеца за първи път ми стана така.. расте под кожата и аз го оставих и накрая се реших и с една игличка, малко се правих на хирург и го махнах. Сега пак, даже 2, единия пак го махнах по този начин, но другия е вече от 2 седмици сигурно и леко ми се е зачервило около него, а аз не мога да го видя( другите си личеха че са под кожата) но този не се вижда, май е по-надолу и не знам как да го махна и какво да правя.
П.п. Страх ме е да правя нещо, защото и без това имам бели пъпчици и не смея да пипам. Да спомена, че от 3 4 месеца се епилирам и не знам дали е от това.. неправилно ли го правя не знам...
Някой ако има идея какво да правя да казва :/
Благодаря предварително.

la4ezara
10-27-2007, 08:01
Неправилно се епилираш, отиди на кола маска и всичко ще се оправи

LoveIsBitch
10-27-2007, 19:55
Абе да, ще ида на кола маска за оная работа :) срам ме е все пак

la4ezara
10-28-2007, 08:30
Срам не срам май ще се наложи, иначе е възможно да ти направят операция ;) другия вариант е фотоепилация, ама ще се изръсиш доста, поне няма да имаш косми ТАМ няколко години :)

sindity
10-28-2007, 10:51
Срам не срам май ще се наложи, иначе е възможно да ти направят операция ;) другия вариант е фотоепилация, ама ще се изръсиш доста, поне няма да имаш косми ТАМ няколко години :)
+1 :P Няма от какво да те е срам.. не си 1вия и не си последния, който ще си прави там кола маска :) давай смело ;-)

foreverr
10-28-2007, 13:08
Охо ти не гледай срама, а си помисли за болката-аз бях пробвала там с епилатор и направо болката е непоносима-мене ако ми беше само срамъ ами то и ако идеш ще видиш колко боли!!!!!!!! :evil: :cry:

la4ezara
10-28-2007, 19:17
ееее с епилатор болката е нечовешка, мен ме боли на краката да се обезкосмявам с епилатор, пък какво остава за триъгълника, но съм чувала че има местни упойки и ако нямаш алергия към тях, нищо не усещаш :P

LoveIsBitch
10-29-2007, 19:37
Мерси за отговорите :)
Но аз се интересувам какво да правя с тоя косъм който вече си личи, че е доста израснал под кожата и ме е страх вече. Само си се надявам да излезе и да си го дръпна, че направо... :/ чудя се дали да отида на доктор, а не ми се ще операция.. особено в нашия град, докторите изобщо не са добри. Та се надявам някой да каже друго решение, ако не... тази седмица съм се решил да отида до кожния.
Иначе с епилатора не боли :Д аз и на краката и на ..... си ги чистя, само в началото после вече не се усеща нищо :Р
Мерси много :)

ProstoAz
10-30-2007, 07:00
Отиди на лекар, за да ти го оправят. Иначе може да получиш някаква инфекция (стрептококова или стафилококова - не помня точно, но няма да ти е приятно и ще се наложи да караш на антибиотици). Колата маска за напред също не е вариант, защото тя също като епилатора изскубва косъмчетата от корена, което отново им дава възможност да пораснат под кожата. Аз ти предлагам да си вземеш един хубав ексфолиант за тяло с по-едри частици и да ексфолираш добре мястото, така че косъмчетата да излизат още от самото начало. Когато са толкова вбодени в кожата обаче, колкото предполагам ти е косъмчето сега, и ексфолиантът няма да помогне. :wink:

LoveIsBitch
10-31-2007, 02:21
Благодаря много, значи още утре съм на лекар.
Ако това ексфолиант е крем, който маха един пласт кожа или нещо такова, мисля че за момента няма да ми върши никаква работа.
Мерси отново ;)