PDA

View Full Version : Не мога да гледам клипчетата в zazz.bg и youtube.com...



Bebeto666
10-27-2007, 06:39
abe xora ne6to nemoga da gledam klip4etata v zazz.bg i youtube.com izliza mi ne6to за да може да гледате видео клипoве, трябва да имате инсталиран FlashPlayer :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

WILD__BOY
10-28-2007, 07:13
свали си flash player oт adobe.com :) (офоциалният сайт на собственика на flash player)

GIRLWITHBROKENHEART
11-22-2008, 15:22
Аз имам същия проблем ,но немога да си изтегля FlashPlayer от adobe.com

scyLLa
11-22-2008, 15:27
Аз съм с опера и постоянно ми дава това и затова използвам мозилата и ИЕ и нямам проблеми не е от флаш плеъра а просто нет браузъра ви се е скапал...

GIRLWITHBROKENHEART
11-22-2008, 15:45
IE или Avanta и двата ползвам

scyLLa
11-22-2008, 16:11
Аз съм с опера и постоянно ми дава това и затова използвам мозилата и ИЕ и нямам проблеми не е от флаш плеъра а просто нет браузъра ви се е скапал... :lol: Сега пък операта ти била виновна .... паьпаьпьап :lol:
Еми ти позвал ли си опера?Като гледам не си ползвал.Опера има сумати бъгове супер скапан браузър и за това вече не я ползвам.A щом операта не е виновна я кажи от каде е проблема що пише че ми трябва флаш плеър като от мозилата и ИЕ си върви сичко перфектно.

scyLLa
11-22-2008, 16:20
Аз съм с опера и постоянно ми дава това и затова използвам мозилата и ИЕ и нямам проблеми не е от флаш плеъра а просто нет браузъра ви се е скапал... :lol: Сега пък операта ти била виновна .... паьпаьпьап :lol:
Еми ти позвал ли си опера?Като гледам не си ползвал.Опера има сумати бъгове супер скапан браузър и за това вече не я ползвам.A щом операта не е виновна я кажи от каде е проблема що пише че ми трябва флаш плеър като от мозилата и ИЕ си върви сичко перфектно.Според теб бих ли тръгнал за нещо което не съм пробвал .. Естествено, че съм бил за известно време и с Опера и нямах никакви проблеми от рефрешването на страници до гледането на клипове и флаш дивотии
Единственното нещо което харесвам в опера е че можеш да гледаш филма докато го теглиш или там песента.Но сичко друго е БЪГ И ПОЛОВИНА