PDA

View Full Version : Прекалено малка :S



barbie__girl
10-27-2007, 10:43
Zdraveite pak :( imam edin vapros svarzan pak s rusata kosa :( taka na 15 sam a maika o6te ne mi e pozvolila da si boqdisvam kosata v ruso :( parvi vapros kak da q ybedq ? vtori vapros: prekaleno li sam malka naistina :(
pls iskajete mnenie
blagodarq vi predvaritelno :---)

No_Limit
10-27-2007, 10:48
Не , не мисля че си малка . Един съвет - за да стане хубаво русо използвай палете ххл . То и моето мамче не ми даваше , но я боядисах без да знае и после реакцията и беше "Много си хубава така" . Можеж да пробваш и това " Моля те , само един път , ще я подхранвам и няма да се увреди " Варианти много ...

fiama
10-27-2007, 10:56
Как да убедиш майка си- знам ли, ти си я познаваш най-добре. Като за начало се замисли защо не е съгласна да боядисаш косата си. Изрусяването, както и всеки друг вид третиране на косата я увреждат. Нали знаеш, че освен в случаите, когато косата ти е била просто по-тъмно руса, във всеки друг случай, трябва да подновяваш цвета на косата, особено в корените на всеки 2-3 седмици. В противен случай става неприятна гледка. А боядисвайки уж само корените, виждаш, че се получава макар и малка разлика с останалата коса. При което трябва да боядисаш цялата си коса. Представи си на какво ще заприлича тя след подобни третирания. Все пак това е твоята коса, така че нито аз, нито майка ти, нито който и да е тук, може да те убеди в нещо! :)

ob1rkano_momi4e
10-27-2007, 11:10
emi i na men maika mi nemi dava6e da se izrusq zatova parvo q nakarah da si naprsq ki4uri i taka napraih si posle i kazah 4e 6te gi poddarjam i postoqnno hodeh da si praq novi i to nakraq tq se saglasi i da se izrusq eee sq ve4e ne sam si s rusa kosa ama tova be6e kat bqh na 14 ama da znai6 mnogo 6te si iztu6ti6 kosata

mon4eto
10-27-2007, 11:46
Parvo vij dali ruso 6te ti otiva kato si sloji6 peruka i kak da ubedi6 maika si prosto q nakarai da razbere 4e naistina ti haresva ruso :wink:

DivoTo_KoTe
10-27-2007, 11:59
Първо помисли,че като започнеш веднъж боядисването трябва постоянно да го правиш.
Ако найстина си се навила бих ти препоръчала фризьор,малко скъпичко ще излезе,но ефекта ще е по-хубав.

sexa_na_kompleksa
10-27-2007, 12:08
По принцип съм против боядисването на коса.Много изгаря,а и не виждам какъв е смисъла.Щом природата те е направила кестенява,защо искаш да вървиш против нея ?

DisciplineAndOrder
10-27-2007, 12:32
По принцип съм против боядисването на коса.Много изгаря,а и не виждам какъв е смисъла.Щом природата те е направила кестенява,защо искаш да вървиш против нея ?

Защото любимата и чалга певица е с руса коса :wink:

Dark_Angel_F
10-27-2007, 12:36
Аи първо добре си помисли , защото това много изтощава косата и последиците може да са направо катастрофални за косата ти ... А замайка ти познавяш я и би трябвало да знаеш как да я убедиш...

ProstoAz
10-27-2007, 13:52
На 15г. мисля, че ти е прекалено рано да се боядисваш! Днес искаш русо, след 3 месеца ще се направиш черна, след това ще решиш, че трябва да си с червена коса, а само след още няколко месеца пък ще се сетиш, че руса си си била много добре и ще си съсипеш косата окончателно. Накрая ще си я отрежеш. Просто прекалено често си сменяш мнението на 15г...

ouT-oF(coNtr0L)
10-27-2007, 21:50
На 15 години?! Недей ..

beautiful_f
10-28-2007, 07:02
#-o Не се боядисвай .... като се боядисаш един път ще трябва пак и пак и пак да се боядисваш защото ще седи грозно като ти израсте косата после ще ти окапе и ще приличаш на -> :-| и ще ти се вижда темето и ще се сещаш че майкати е била права да не ти даде ...

Loshotia
10-28-2007, 07:05
za6to vsi4ki trqva da se vodqt ot kretenkite po nqkoq 4alga televiziq?

Намали си подписа

Иначе по темата, и аз смятам, че си малка.

GaNGsTa`Gi®l
10-28-2007, 07:22
купуваш боята отиваш в някоя приятелка боядисва те изкъпваш се в тях.. и като се прибереш вкъщи няма кво да ти каже вече ;)

ReFlEcTiOn
10-29-2007, 12:08
не мисли че си малка но...1.си изгаряш косата с това русо...2.мислиш ли че това найстина искаш или дали 100% ще ти отива този цвят да не стане така че като се видишп в огледалото да се оплашиш и да искаш отново да се боядисваш....според мен за това не ти позволява маика ти...съвет:по-добре като за начало си направи само кичури :-)

die_die_my_darling_
10-29-2007, 22:07
аз за 1ви път се боядисах на 12
и се боядисах синя :)))
ко я питаш
аз се боядисах без да питам :0
събрах си пари и... :))))

rali4ka91
10-30-2007, 07:03
Споко, преди година и аз си бях навила на пръста да се боядисам руса, ама майка ми "НЕ!" :-x Добре, че я послушах де.Щото направих си кичури тогава и в момента са ми бая израсли и хич не е красива гледката.А ако си боядисаш цялата коса, на всеки 3 седмици ще трябва да и мажеш корените иначе е отвратително като се покажат тъмните корени [-( А и всички знаем, че веднъж боядисаш ли русо никакъв цвят после не може да го покрие, все избива.Така,че не прави тая грешка :)

Nicole_Richie
10-30-2007, 10:57
Xaxaxa...Napravo nqmam dumi...Kosata si e tvoq pravi kakvoto iskash...az moita si e tretiram ot 12-13 god.i nito 1 kosam ne mi e padnal! Good Luck!

Marge
10-30-2007, 18:08
Ми няма да я питаш бе, боядисваш се и готово, тя нищо няма да може да направи :wink:

gothic_angel
10-31-2007, 04:59
Ами не си малка честно казано аз съм на 13 и рядко но се боядисвам а за да убедиш майка си помоли и се :D