PDA

View Full Version : Ще Лудна...



jghjghm
10-27-2007, 10:49
Имам много сериозен проблем!Ще карам по същество:
Ще говоря малко кратичко, без подробности и имена, защото ако някой от участниците в писанията по-долу го види, да не се засегне че съм писал лични неща....
Та проблема е следният :
Ходя с едно момиче (Х) от доста време (над 3 годни), всичко беше наред, докато не срещнах друго момиче (У) и между нас не прехвърчаха искри....Момичето "У" ми разкри, че има някакви по-особени чувства към мен...( не само приятелски, т.е иска да сме заедно), лошото е че аз също не съм безразличен към нея...Тук идва проблемът! Момичето (Х) с което ходя от много време, ме обича страшно много и не искам да я нараня като и кажа, че харесвам друго момиче..., но единствения вариант да съм с момичето "У" е да прекъсна връзката си с "Х"....опитах да и обясна нещата по заобиколен начин...., но момичето "Х" просто не иска и да чуе за край на нашата връзка, тя е готова на всичко за да ме задържи.....Кажете какво да направя, за да излезна от ситуацията по най-безболезненият начин....???!?!?
Трябва да избирам между новото и интересното, но несигурното (момичето "У") или проверената вече силна любов и всеотдайност на момичето "Х"....
За първи път попадам в любовен триъгълник така да се каже...и съм раздвоен, от мислене ще се побъркам...Само ще спомена, че съм на над 19 години и проблемът е реален и сериозен. не искам спам и излишни коментари, които не са по темата

10х

jeni_to
10-27-2007, 10:53
наистина мн объркано,но просто слушай сърцето си друго нз кво да ти кажа #-o

No_Limit
10-27-2007, 10:54
И аз ходя с фр.си близо 2 години и се заплеснах по един , но след малко време всичко отшумя . Ако бях сложила край на сериозната си връзка сега щях да се чуствам като най-голямата глупачка . Най-добре се усамоти и си помисли коя от двете предпочиташ- момичето което обичаш или тази която след 3-то е**не ще ти е омръзнала ? Не пропилявай връзката си ;-)

BWald0rf
10-27-2007, 11:00
Еми ти прецени коя искаш .. Ако наистина вече нямаш чувства към досегашното си гадже няма смисъл да я лъжеш-просто и кажи.Но се увери,че това към другата не е просто увлечение за да не те боли като отмине ;)

kobrichka
10-27-2007, 11:02
``Кажете какво да направя, за да излезна от ситуацията по най-безболезненият начин....???!?!?`` Такъв начин няма,ще има наранени на сто процента.Това какво да правиш мисля,че го знаеш само ти. :neutral: Но три години не са никак малко и мн добре помисли преди да правиш каквото и да било.Помисли дали си готов да захвърлиш три години,за едно моментно увлечение.Не ти помогнах мн,но наистина сам трябва да решиш и да си изясниш чувствата към едното момиче и чувствата към другото.Успех \:D/

Sweet__Dream
10-27-2007, 11:04
Napravi si ravnosmetka na otno6eniqta ti i s dvete.Koeto momi4e ti e na surceto budi s neq,za6toto ako napravi6 gre6niqt izbor posle 6te ti e nepriqtno.Ne burzai,gore glavata i USPEH.. \:D/

10-27-2007, 11:11
Еби са у ануса аз така правя!!@!

thefreak
10-27-2007, 11:22
Имам много сериозен проблем!Ще карам по същество:
Ще говоря малко кратичко, без подробности и имена, защото ако някой от участниците в писанията по-долу го види, да не се засегне че съм писал лични неща....
Та проблема е следният :
Ходя с едно момиче (Х) от доста време (над 3 годни), всичко беше наред, докато не срещнах друго момиче (У) и между нас не прехвърчаха искри....Момичето "У" ми разкри, че има някакви по-особени чувства към мен...( не само приятелски, т.е иска да сме заедно), лошото е че аз също не съм безразличен към нея...Тук идва проблемът! Момичето (Х) с което ходя от много време, ме обича страшно много и не искам да я нараня като и кажа, че харесвам друго момиче..., но единствения вариант да съм с момичето "У" е да прекъсна връзката си с "Х"....опитах да и обясна нещата по заобиколен начин...., но момичето "Х" просто не иска и да чуе за край на нашата връзка, тя е готова на всичко за да ме задържи.....Кажете какво да направя, за да излезна от ситуацията по най-безболезненият начин....???!?!?
Трябва да избирам между новото и интересното, но несигурното (момичето "У") или проверената вече силна любов и всеотдайност на момичето "Х"....
За първи път попадам в любовен триъгълник така да се каже...и съм раздвоен, от мислене ще се побъркам...Само ще спомена, че съм на над 19 години и проблемът е реален и сериозен. не искам спам и излишни коментари, които не са по темата
10х
Абсолютния стереотип е тази ситуация.
Знаеш ли щом си чак такъв егоист, няма да страдаш дълго.
Просто си намери топките където си ги загубил и скъсай с гаджето си.
Стига си се келешил.

jghjghm
10-27-2007, 11:43
Проблема е там, че и със сегашното ми гадже нищо не ми липсва....иначе щеше да е лесен избора... ](*,)
Единствено ме е страх, както казахте да не е нещо временно с това новото момиче....и след месец всичко да свърши...и да съжалявам, но без да се пробва не може да се стигне до истината....Дано само не платя висока цена за тази моя импулсивност...

kobrichka
10-27-2007, 11:47
Проблема е там, че и със сегашното ми гадже нищо не ми липсва....иначе щеше да е лесен избора... ](*,)
Единствено ме е страх, както казахте да не е нещо временно с това новото момиче....и след месец всичко да свърши...и да съжалявам, но без да се пробва не може да се стигне до истината....Дано само не платя висока цена за тази моя импулсивност...

Прав си без да пробваш няма как да разбереш,но трябва да прецениш дали си струва да рискуваш и да правиш нещата така,че да не съжаляваш.решението си е твое :-$

desidala
10-27-2007, 11:49
Ти като пробваш, ще загубиш сегашното си гадже, а нали каза, че нищо не ти липсва и с нея. Момичето Y, може да е само увлечение и ако е така, ще загубиш и двете. :?

renito
10-27-2007, 11:49
Аз мисля, че щом си погледнал друго момиче ти просто е очевидно, че нямаш чувства към сегашната си приятелка и затова не я лъжи и скъсай с нея. Все още не е измислена безболезнена раздяла. При вас всичко се е изчерпило вече, може би предела ви бил 3 години и няма на къде повече (поне за теб за нея незнам) единствените чувства, които изпитваш към нея са чиста и невинна привързаност, все пак това са 3 години, нормално е. Аз съм изпадала в същата ситуация, той се чуди 3 месеца как да скъса с мен :x :lol: и повярвай ми след това тя, като разбере, че си се чудил по-какъв начин да скъсаш с нея е много по гадно, защото ти по-този начин я съжаляваш. :-x

jghjghm
10-27-2007, 12:06
renito абсолютно си права..като че ли най-точно описа чувствата ми в момента.... :wink:

renito
10-27-2007, 12:23
renito абсолютно си права..като че ли най-точно описа чувствата ми в момента....


Опитвам се да бъда полезна, дано да съм ти помогнала :) Успех ;)

Iv4eTy
10-27-2007, 12:28
``Кажете какво да направя, за да излезна от ситуацията по най-безболезненият начин....???!?!?`` Такъв начин няма,ще има наранени на сто процента.Това какво да правиш мисля,че го знаеш само ти. :neutral: Но три години не са никак малко и мн добре помисли преди да правиш каквото и да било.Помисли дали си готов да захвърлиш три години,за едно моментно увлечение.Не ти помогнах мн,но наистина сам трябва да решиш и да си изясниш чувствата към едното момиче и чувствата към другото.Успех \:D/

\:D/

hatercrew
10-27-2007, 12:50
:!: :!: :!: :!: naistina li si siguren 4e izpitva6 ne6to kym tva momi4e (y) 6toto da propilqva6 3 godini za edna sedmica e totalen shit poslu6ai syrceto si no ako izbere6 (y) 6tom tvoeto momi4e te obi4a tolkova mnogo 6te te razbere i 6te iska da si 6tastliv :smt007 :smt007 :smt007

MoHuTo
10-27-2007, 12:51
``Кажете какво да направя, за да излезна от ситуацията по най-безболезненият начин....???!?!?`` Такъв начин няма,ще има наранени на сто процента.Това какво да правиш мисля,че го знаеш само ти. :neutral: Но три години не са никак малко и мн добре помисли преди да правиш каквото и да било.Помисли дали си готов да захвърлиш три години,за едно моментно увлечение.Не ти помогнах мн,но наистина сам трябва да решиш и да си изясниш чувствата към едното момиче и чувствата към другото.Успех \:D/

\:D/
\:D/ \:D/

sexy_momi4e
10-27-2007, 18:25
Аз мисля, че щом си погледнал друго момиче ти просто е очевидно, че нямаш чувства към сегашната си приятелка и затова не я лъжи и скъсай с нея. Все още не е измислена безболезнена раздяла. При вас всичко се е изчерпило вече, може би предела ви бил 3 години и няма на къде повече (поне за теб за нея незнам) единствените чувства, които изпитваш към нея са чиста и невинна привързаност, все пак това са 3 години, нормално е. Аз съм изпадала в същата ситуация, той се чуди 3 месеца как да скъса с мен :x :lol: и повярвай ми след това тя, като разбере, че си се чудил по-какъв начин да скъсаш с нея е много по гадно, защото ти по-този начин я съжаляваш. :-x =D>

flowerlina
10-27-2007, 19:15
``Кажете какво да направя, за да излезна от ситуацията по най-безболезненият начин....???!?!?`` Такъв начин няма,ще има наранени на сто процента.Това какво да правиш мисля,че го знаеш само ти. :neutral: Но три години не са никак малко и мн добре помисли преди да правиш каквото и да било.Помисли дали си готов да захвърлиш три години,за едно моментно увлечение.Не ти помогнах мн,но наистина сам трябва да решиш и да си изясниш чувствата към едното момиче и чувствата към другото.Успех \:D/

\:D/
\:D/ \:D/
:wink:

HePeAJIeH
10-27-2007, 19:15
Абсолютния стереотип е тази ситуация.
Знаеш ли щом си чак такъв егоист, няма да страдаш дълго.
Просто си намери топките където си ги загубил и скъсай с гаджето си.
Стига си се келешил.






+1