PDA

View Full Version : Ще ми помогнете ли? :)



Heaven_Can_Wait
10-27-2007, 13:02
Здравейте! Съжалявам, ако темата не е за тук. :-| Но...искам да ви помоля нещо - ако може да се регистрирате тук - http://www.limpa.bg/reg/inv/damapika . :wink: :---) Играя за GSM Sony Ericsson k310i и мнооого ще ми помогнете. :---) Единственото условие е да си сложите снимка. Ако поканя 30 човека, които са си сложили снимки, взимам gsm. :smt003 Мооооля виии :wink: Пък и вие можете да се борите за телефонче, след като се регнете. Мерси предварително на всички, които ще ми помогнат. :grin: :wink:

Decu
10-27-2007, 13:09
Ще спечелиш ти..два телефона 8-)

desidala
10-27-2007, 13:33
Ами, аз се регистрирах и си сложих снимка. Надявам се да съм ти помогнаба :roll:

vodka_f
10-27-2007, 13:34
Ами, аз се регистрирах и си сложих снимка. Надявам се да съм ти помогнаба :roll:
добра душа :-)

Anf3tamin4o
10-27-2007, 13:41
Искам да кажа само едно нещо на автора не се подвеждай на този глупав сайт
Това е същото нещо като печеленето на парите никакви телефони не дават това ти го гарантирам и после ще съжаляваш печелят само потребители но не дават нищо.Откажи се навреме :))

Heaven_Can_Wait
10-27-2007, 13:42
Ами, аз се регистрирах и си сложих снимка. Надявам се да съм ти помогнаба :roll:

Мерси много!!! :)

Heaven_Can_Wait
10-27-2007, 13:43
Искам да кажа само едно нещо на автора не се подвеждай на този глупав сайт
Това е същото нещо като печеленето на парите никакви телефони не дават това ти го гарантирам и после ще съжаляваш печелят само потребители но не дават нищо.Откажи се навреме :))

Може и да си права... :roll:

~BoRn^InLoVe~
10-27-2007, 13:45
Искам да кажа само едно нещо на автора не се подвеждай на този глупав сайт
Това е същото нещо като печеленето на парите никакви телефони не дават това ти го гарантирам и после ще съжаляваш печелят само потребители но не дават нищо.Откажи се навреме :))

Може и да си права... :roll:прав*

Anf3tamin4o
10-27-2007, 13:48
Може и да си права... :roll:
Уверявам те че съм прав що народ изрева от тези пари дето ги даваха по интернет срещу реклама на сайт няма да ти говоря.

Heaven_Can_Wait
10-27-2007, 15:58
Може и да си права... :roll:
Уверявам те че съм прав що народ изрева от тези пари дето ги даваха по интернет срещу реклама на сайт няма да ти говоря.

Ще видим... един познат твърди, че от предишна игра е печелил тениска. И са му я дали... :neutral:

^Sam90^
10-27-2007, 16:01
Е, аз пък спечелих кибритена клечка и ми я дадоха. Тениска е едно, ГСМ- друго :?

koalka
10-27-2007, 18:45
Да бе, така лесно се печели телефон, та нали всеки щеше да се регистрира...

Heaven_Can_Wait
10-27-2007, 20:39
Да бе, така лесно се печели телефон, та нали всеки щеше да се регистрира...

Не, бройката на телефоните е ограничена. Първите 100, които поканят в сайта 30 или над 30 човека СЪС СНИМКА В ПРОФИЛА СИ, печелят gsm. Ааам такоа, един от всички, поканил над 60, печели лаптоп... :shock:

Т.е. Има 100 гсм-а и 1 лаптоп... :neutral:

Morning
10-27-2007, 20:52
аАа момиче не вярвай на тая тъпотия.. Айде като изтече срока ще си говорим дали си спечелила или не...

Heaven_Can_Wait
10-27-2007, 21:29
Ми то не ми се вярва много, но щом някога са дали нещо, каквото и да е то, защо да не дадат пак? Може би съм доста наивна, но... и без това нямам какво да правя, се занимавам с това. :D Може би вярвам, защото това лято спечелих доста неща - 2 тениски, 1 подложка за мишка и 1 мп3 плейър. И всичко си ми донесоха. А точно плейъра беше от най-ненадеждния и тъп сайт, който някога съм виждала. :shock: Регистрирах се с насмешка. Беше някакъв във хит бг, все едно лапе на 10 години го е правило, но е факт, че ми дадоха плейъра... :shock: Иии затова май съм почнала да им вярвам... ще видим... [-X

Heaven_Can_Wait
10-30-2007, 14:11
upppp upppp upppppppp :-D