PDA

View Full Version : Избелване на Зъби(Помощ)



bebook
10-27-2007, 12:37
Здравейте.Искам да попитам някой който се е подлагал на избелване на зъби.Боли ли?Колко струва и въобще каква е вероятността да след време да станат пак жълти?
Аз смятам да си ги избеля,но нямам никаква напредстава.С какво е възможно да ми ги избелят?После трябва ли да се полага "специална" грижа с лекарства или нещо дргуо освен паста за зъби :D .Смятам да си избеля само 10 зъба и то тези основните отпред с който за сега усмивката ми е ужасна и жълта с наместа бели чертички от белотата на зъбите.

П.П. Редовно си мия зъбите,и все още незнам защо така ми се е получило.Не спазвам диета,но не ям някви измислени храни който да пускат боя и т.е. Вероятност е да са ми по рождение,но аз определено не искам да си останат така.Благодаря ви.

Nadelina
10-27-2007, 12:45
She napisha edno mnenie.. ama se izvinqvam che nqma da ti dam nikakva informacia za izbelvaneto... samo iskah da kaja che Cveta na zybite na vsichki hora e razlichen... i kolkoto i da gi miesh i da gi tyrkash i s nai skypite pasti za zybi edva li shte stanat beli kato snqg... samo iskah da te predupredq che ot mnogo miene na zybi moje emaila da ti se predade... i zybite ti da zapochnat da se razpadat... imam edna priatelka koqto pie mnogo kafe... a ot kafeto zybite pojyltqvat (kakto i ot cigarite) i tq sled vsqko kafe gi mieshe dosta staratelno i prednite i zybi zapochnaha da se razpadat... i beshe na zybolekar koito i rqza zybite... i i zalepi otdolu novi... ta... vnimavai :P

bebook
10-27-2007, 12:52
Еми аз съм на момиче на 14.Не пуша,Не пия, не се тровя с боклуци.Мия си зъбите както трябва :Сутрин и Вечер,и при възможност и някъде около обяд.Интересуват ме цените,болката...Абе горе пише какво ме интересува.

kasiopea
10-28-2007, 07:50
Ако искаш да ти полират зъбките трябва да платиш от 10 до 20 лв.
Избелването е от 200 до 800 лв.
Пастите за зъби са от 5 до 200 лв.
И в трите случая не боли! Много е приятно.
Аз похарчих много пари за избелване, полиране и разни пасти, обаче ефектът беше нулев. Зъбките пак ми станаха жълти. Нито пуша, нито пия алкохол и кафе. :? Зъболекарката ми каза, че това е до гена на човек и няма какво повече да се направи.
Мия си редовно зъбите, но те си пожълтяват, всякаш цял век не са виждали паста и четка за зъби. Примирих се, дано при теб да има ефект. #-o

bebook
10-28-2007, 12:53
:shock: :shock: Цените са доста звездни ... И все пак ако става на въпрос за ген,то по-добре да не си давам парите за нещо което може и да не помогне ... Абе ще го преживея някак ... И все пак едва ли усмивката е най-важното нали ?

imeeeeee
10-28-2007, 14:26
Az sym 4uvala 4e ot procedurite po izbelvane na zybite se uni6tojava zybniq email... :D

kasiopea
10-29-2007, 08:02
:shock: :shock: Цените са доста звездни ... И все пак ако става на въпрос за ген,то по-добре да не си давам парите за нещо което може и да не помогне ... Абе ще го преживея някак ... И все пак едва ли усмивката е най-важното нали ?
Цените са много звездни, ама за една тъпа усмивка повечето хора са готови на всичко. #-o За мен не е важното нещо усмивката,но какво да се прави-на едни хора зъбките са бели, на други жълти. [-( Това ни е природата, ти ако искаш можеш да си полираш зъбите или пък можеш да си купиш паста за избелване. Не се знае, може при теб да има ефект /макар че май ще стане като мен-пари на вятъра, без резултат/. :? По-добре не рискувай, ще си караме с жълти зъбки, но ще спестим някой лев. 8)

bebook
10-29-2007, 13:05
За съжаление са жълти...Но попринцип тези които дават пари за избелване трябва да имат излишни пари в джобчето.Все пка не всеки може да си позволи избелване за примерно 800 кинта.Хм то компютър да си купиш,ще ти излезе по-трайно, и определено ще си заслужава. 8-)