PDA

View Full Version : Враговете на България?



alex
10-27-2007, 15:27
Преди малко четох в една тема, че "враговете на България още треперят от българския щик". Искам да ви попитам някой от вас смята ли че България реално има врагове. И ако смята че имаме такива то кои са те и с какво ни заплашват. Ще се радвам да отговаряте с малко повечко от 3 думи :)

Ето и моето мнение - България от много време няма врагове. Ние сме част от Европа. Една бяла и мирна страната в която няма нито петрол, нито други ценности които могат да бъдат повод за война. В последните 20 години съседите ни разцепиха Югославия и се водиха войни във Босна и Херцеговина, Върбия, Косово, между Македония и Албания... и кой ли още не. Въпреки това нито някой имаше желание да ни нападне нито ние сме нападали някой. Така както нормалните ЕС държави не са били нападани от втората световна насам, така и ние няма да бъдем нападнати защото ние нямаме нито преки нито косвени врагове.

Е... вие сте на ход :)

Valentin123
10-27-2007, 15:37
Враговете ни са Турция,Гърция и Сърбия

BlueSky
10-27-2007, 15:46
Враговете ни са Турция,Гърция и Сърбия
Повече от 3 думи моля :-D
А относно враговете, смятам, че Русия е най-големия враг на запада (т.е. нас).
Вчера Путин отново заплашва с ракети, абе тоя човек в кой век живее???

Valentin123
10-27-2007, 15:48
Искаш да ти казвам защо са ни врагове?

BlueSky
10-27-2007, 15:49
Искаш да ти казвам защо са ни врагове?
Да, те са историческите ни врагове, но в 21 век не мисля, че са тръгнали да ни поробват и т.н. Едва ли ще има повече балкански войни.

desidala
10-27-2007, 16:01
Не мисля, че ще има войни, но македонците мразят българите. Може би и Либия не ни обича много, но както казах вече, едва ли ще се стига до войни.

Valentin123
10-27-2007, 16:03
Не мисля, че ще има войни, но македонците мразят българите. Може би и Либия не ни обича много, но както казах вече, едва ли ще се стига до войни.

Не македонците ни мразят,а македонистите!Разликата е огромна!

stefko89
10-27-2007, 16:05
noviqt vrag na balgariq e samata politika osobeno politikata na DPS pomislete za6to te promenqt ujna balgariq gradove kato kardjali,mom4ilgrad,djebel i drugi tam se govori na turski neznam dali ste hodili v nqkoi ot tezi gradove no horata tam mnogo rqdko prikazvat na balgarski stroqt se djamii i tem podobni gluposti tva ako ne e uni6tojenie na balgariq ot edna turska organizaciq koqto e v parlqmenta koqto se podigrava s balgariq koqto pravi vsi4ko vazmojno da potur4i nqkoi oblasti v balgariq i sled vreme te da stanat avtonomni republiki!!!

NSDAP
10-27-2007, 16:55
До Alex-Lick my balls :D
К У Р за Гърция
К У Р за Израел _|_
К У Р за Турция
К У Р за Румъния
К У Р за Сърбия
К У Р за Албания
К У Р за СЕЩ
К У Р за Русия
К У Р за Албания
Изброените народи са първи в "черния" ми спъсак на страните,които трябва да бъдат изравнени с земята 8-)

Disrespect
10-27-2007, 17:08
До Alex-Lick my balls :D
К У Р за Гърция
К У Р за Израел _|_
К У Р за Турция
К У Р за Румъния
К У Р за Сърбия
К У Р за Албания
К У Р за СЕЩ
К У Р за Русия
К У Р за Албания
Изброените народи са първи в "черния" ми спъсак на страните,които трябва да бъдат изравнени с земята 8-)

кур за алекс? кой ви направи раздела, мухльо?

кур за Русия? кой ни освободи от Турция, мухльо?

NSDAP
10-27-2007, 17:13
До Alex-Lick my balls :D
К У Р за Гърция
К У Р за Израел _|_
К У Р за Турция
К У Р за Румъния
К У Р за Сърбия
К У Р за Албания
К У Р за СЕЩ
К У Р за Русия
К У Р за Албания
Изброените народи са първи в "черния" ми спъсак на страните,които трябва да бъдат изравнени с земята 8-)

"мъжки полов орган" за алекс? кой ви направи раздела, мухльо?

"мъжки полов орган" за Русия? кой ни освободи от Турция, мухльо?
Ghey,не се пали толкова 8-) Това за админа беше шегЪ 8-)
А пък не тази Русия ни е освободила,щом комунизма мине през една страна,нищо вече не може да бъде същото,а да не говорим за местото от къде се е пръкнала тая чума 8-)
Отдавам чест на руснаците,които са загинали,но аз не обичам тази Русия [-X

RAWRRR
10-27-2007, 17:43
Най-големите врагове на България са българите.
Онези българи,които лентяйстват и лежат на гърба на останалите.
Онези българи,които даже не завършват средно образование.
Онези българи,които си хвърлят фасовете на улицата и боклука през терасата..

и т.н.

и на второ място-българските управляващи.

Darkl1ng
10-27-2007, 18:25
Мда като за начало, най- големите вргове на България са тези българи, които не се интересуват от нея и са я забравили... а това е наистина един голям процент.

Mooo6no
10-27-2007, 18:29
Най-големите врагове на България са българите.
Онези българи,които лентяйстват и лежат на гърба на останалите.
Онези българи,които даже не завършват средно образование.
Онези българи,които си хвърлят фасовете на улицата и боклука през терасата..
Това се отнася само за част от българите, но и за всички цигани. За мен най-големите врагове на България са масата цигани (някъде около 90% тях). :)

Ако ги нямаше тях животът щеше да е по-добър и хубав.

quench
10-27-2007, 20:52
алекс, доста тъп въпрос, не го очаквах от теб!!!

враговете на България са тези, които не са съгласни с другарите националисти!!!

а защо? защото само един истински и чист националист като изявяващите се тук съфорумници може да знае какво е добро за страната ни!

:lol: 8-)

quench
10-27-2007, 21:09
моля те, не ме гони от форума! аз искам да съм полезен, да съм съгласен и съм готов да следвам светлите ви личности до края на света!

;-)

InitialD
10-27-2007, 22:11
Най-вече турция!!!Всички ислямофашисти също!

Относно това че съседните ни православни братя искат да ни видят в ада не е много вярно.Например ако имаш проблем с някой грък и той не те харесва много много...просто му кажи мнението си за турция (по-добре да е отрицателно) и вече сте първи приятели!!!В нета срещнах много гърци които ни имат за братя и ни подкрепят по въпроса с македония!
А относно сърбите мисля че донякъде ние сме си виновни...как искате да не ни мразят след като ние бяхме единствената страна на балканите която подкрепяше даже с митинг бомбандировките на НАТО през 1999!С този си акт ние подкрепихме гадните шиптари чиято единствена цел е да крадат и унищожават църкви!А гърците по време на воините в бивша Югославия са ходели доброволци да се бият срещу муджахедините които са рязали главите на християни и са опожарявали църкви!
Прави са сърбите да бъдат такива ултранационалисти!Благода ение на това си качество са толкова сплотен народ.Гърците също!А в България "националист" е едва ли не мръсна дума!
Но какво съм седнал да ви обяснявам тези неща като повечето тук сте на по 15 и не си знаете собствената история! :-x

loyal_88
10-28-2007, 02:05
Дам, определено турците. Евреите също си вършат работата без да спират отвътре.
Колкото до сърбите - от една страна да, православен народ са, което е добре, но враждата ни с тях просто се засили след 99та. Имало си я е винаги през историята ни. Сега обаче нещо не вървят и при тех нещата със скапаните мюсюлмани. Предпочитам да си останем съседи на Православна Сърбия, пред това да си имаме за съседи от ония, дето ходят на джамия. Ако Сърбия се напълни с разни мюсюлмани, рано или късно ще налазят и тука, още повече че вече сме задната врата на ЕС. А ние и без това си имаме достатъчно фесове...

tankistabg
11-10-2007, 06:51
Враговете ни са Турция,Гърция и Сърбия
и румъния.

Националист
11-10-2007, 09:53
Враговете са ни Сърбия,Гърция,Румъния,Турц я,Македония и евреите с тяхната подлога САЩ и другите глобализатори.Също и техните подлоги ,които ни управляват.Ние никога не трябва да забравяме земите и своите събратя останали в границата на съседите ни .Те са изконно наши и много смели българи дадоха живота си за свободата им. Не трябва да забравяме ,а трябва да искаме от съседите си изконните ни български територий.

Националист
11-10-2007, 10:31
Всъщност враговете на нашата мила родна страна България са милиони!!!

Всички, който бягат от държавата с цел по-добра реализация и по-добър живот са част от враговете. Слушах по "Другата България", че в Африка живеят над 150 000 българи! За САЩ и изобщо за целият свят нямам никаква представа! Тук включвам и майка ми и баща ми, който мислят само как да заминат в Германия и да живеят там. Да но тук аз не съм съгласен!!! Защо вместо да се вдигнем на протест против това което не ни изнася трябва да се натрапваме на хората и държавите, който са осигурили добър живот и голяма реализация за всички, който го желаят!!??!!

Съгласен съм с теб. :smt001

Lynx
11-10-2007, 13:00
Българите да най-големите врагове на Бълагария.
Евреите какво са ви виновни? Колко евреи познава всеки един от вас, че да говори "Те са вроговевте .. те .. евреите..." и така нататък.

Националист
11-10-2007, 22:08
Евреите са опитват да контроллират света и се мислят за богоизбрани .Чувала ли си за Талмуда.

loyal_88
11-11-2007, 00:02
Врагове колкото щеш...
@ exploitedteen, подписа просто кърти! :razz: Мики Маус - Евреин! :razz:

inflammable007
11-11-2007, 11:22
Наи големите врагове на страната ни са тези в парламента,там в момента няма нито един свястен чоечец,дори псевдо националистическата партия атака не работи за национализмър ми раборти срещу него,за враговете на страната ни може да се говори и пише много но мисля ,че реално всеки знае кои са те и кои предават страната ни постоянно,ще изброя личности които мисля за национални предатели боико борисов,иван костов,царя,андреи луканов и още много други (филип димитров ,сергеи станишев,емилия масларова,доган,надето михаилова,слоуман паси и още много други не ги пиша към предателите проради простата причниа,че те не са българи и нормално да работят срещу страната ни.

loyal_88
11-11-2007, 13:52
Наи големите врагове на страната ни са тези в парламента,там в момента няма нито един свястен чоечец,дори псевдо националистическата партия атака не работи за национализмър ми раборти срещу него,за враговете на страната ни може да се говори и пише много но мисля ,че реално всеки знае кои са те и кои предават страната ни постоянно,ще изброя личности които мисля за национални предатели боико борисов,иван костов,царя,андреи луканов и още много други (филип димитров ,сергеи станишев,емилия масларова,доган,надето михаилова,слоуман паси и още много други не ги пиша към предателите проради простата причниа,че те не са българи и нормално да работят срещу страната ни. Слоуман е голяма гад, нали? \:D/

HePeAJIeH
11-11-2007, 14:52
Когато корупцията и жаждата за пари и власт спаднат драстично и се получи едно национално обединение тогава можем да говорим за врагове и спечелени и изгубени битки!

Roko123
11-13-2007, 08:53
sarbite i makedoncite ni mrazqt ako mojeha i imaha sili da sa ni sma4kat

kakaomen
12-12-2007, 21:46
За момента враг №1 на България е Европейският съюз. Те в момента ни слагат под икономическо робство...

fox3
12-25-2007, 10:25
:-o Така, като цяло мога да кажа, че руснаци и немци са ни приятели,защото и двете страни ни помагат, особенно Русия. А колкото до враговете ни - най-големите ни врагове са Турция, Англия и Австрия. От Турция трябва най-много да се пазим, защото все пак има втората по големина армия след САЩ.

fox3
12-25-2007, 10:27
Извинявам се относно предищният ми коментар, исках да кажа, че СА НИ ПОМАГАЛИ Русия и Германия. :wink:

StAkE
12-26-2007, 16:00
abe sme6nici....
glavnite vragove na bylgariq sa evroto i dolara ... i ne prosto kato valuta, ami kato banknoiti v kufar4eta prateni na na6te "dyrjavniici"....
na6te "zagrijeni za byde6teto ni politici" ni preprodavat na kogoto dade pove4e.... vrag moje da e absolutno seki koito ima interes kam nas... syrbiq i gyrciq sa si zeli svoeto o6te balkanskite i svetovnite voini.. turciq o6te kat sa ni porobili... rusiq si zeha kakvoto ima trqbva6e prez "komunizma" (deto taka i ne se systoq v BG) sega samo USA mogat da sa ni vragove.... te imat nujda ot pazar na oryjie... a nie ako sme dostata4no glupavi 6te ni trqbva za da se izbivame pomejdu si.....

PP. koi li idiot se e izcepil 4e na6iq "6tik" 6te pobedi kogoto i da e ....qvno ne e vijdal kakvo ima na razpolojenie po bylgarskite kazarmi i kolko ot nego trqbva da ostane....

loyal_88
12-26-2007, 16:20
От Турция трябва най-много да се пазим, защото все пак има втората по големина армия след САЩ. На турция не й трябва армия за да ни смачка. И между другото, армията им въобще не е втората по големина - виж армиите на Русия, Индия, Китай, Иран...

Sevt
01-02-2008, 07:55
Врагът винаги е един - турските изверги.
И ако преди се стрямаха да ни мачкат със сила, сега го правят духовно и икономически. Щом в България има хиляди турски фирми, щом в България има цели населени места в които не можеш да си купиш хляб ако не знаеш турски, и на националния празник излиза турския кмет и говори само и единствено на турски това е ново робство. А приеме ли ЕС турция, падне ли границата м/у България и турция те ще изселят тука няколко десетки милиона турчуля и край с Майка България. Затова, ей Богу, дано се разпадне тая мизерна организация копираща още по - мизерните щати.

Sevt
01-02-2008, 14:33
Понятието " завинаги " е исторически доказано че е неправилно.
А колкото до поробването...докато има националистически, патриотични и националноотговорни партии и Българи целта не е постигната. Както за 500 години не успяха да ни заличат така и сега няма. Само се моля Еврейския Съюз да се разпадне преди те да влязат в него :booooomb:

Sasho_Kill
01-02-2008, 14:47
Така дори и в 21 век се водят войни и да българия в 21 век има врагове.
Като запо4нем с вътрешните врагове, които разяждат страната от вътре като ДПС, които непрекаснато строят джамии и тям подомни 4алмарски истории да не говорим 4е им позволихме да построят храм на Инихан Баба(поробителя на Родопите) на връх Свобода, а сега искат и на Шипка да праят на Сюлейман Паша(е ако там напраат ли4но ще го бутна), пове4е от ясно е 4е ДПС работи против българската държава в полза на Турция, това е една анти-конституционна партиа само ако видим какво озна4ава ДПС - движение за права и свободи, на кой са тези права и свободи, България не е ли свободна демократи4на държава ?
Да не говорим, 4е по БНТ има новини на турски, ха кажете в коя нормална държава в света има такова нещо, що в Испания няма новини на арабски(като има мароканци и квили там още не), що в америка няма новини на Испански като е пално с латиноамериканци, що в Германия няма новини на турски като и там е пълно с фесове ?
Хора осъзнайте се турски фирми строят пътищата ни, турци изкопуват земите ни в някои градове и села за да си купиш хляб трябва да знаеш турски, за да те наемат на работа трябва да знаеш турски и то тук в България ??? По родопите ве4е взеха да не нари4ат гяури, ДПС промива мозаците на хората, 4е щом са мюсюлмани зна4и са турци, е зна4и арабите и те са турци така ли ?, изкам да ви кажа 4е ж България по4ти няма турци тези хора са потур4ени българи с промити мозаци, спомнете си кои бяха терористите в българия през 80-те години, кои взрявяваха вагоните за майки и деца по влаковете сащите тези които в момента са в ДПС и не управляват, сащите тези които бяха осъдени на смърт от същите тези комунисти с които сега се прегръщат, но какво ли не правят парите и власта.
Пак да не говориме какво става по време на изборите с нашумелия напоследак изборен туризъм, с рейсовете от истамбул които идват да гласуват и решават нашата съдба, питам ви това редно ли е, питам ви кой допуска това ???
Има и още много и още много да пиша, но само от това е достата4но 4овек да се обеди 4е ДПС работи за турската държава и против България и нищо 4удно след време Родопите да се превърнат във второ Косово.
Затова ви казвам хора гласувайте видяло се е, 4е си4ко живо лъже, но поне ако си4ки гласуват ДПС няма да събере гласуве и няма да е такава сила каквато е сега, за това ви казвам гласувайте и изберете по-малкото зло.
Ини4е другите наши съседни даржави мисля, 4е неможе да имат никакви претенции към наз, само ние можем да имаме, ние можем да имаме претенции към сърбите (западните покрайнини),гърците(бяло море),Ромъния(Северна Добруджа),Македония такава държава няма това са българи, които са откъснати от нас и дадени на сърбите след втората световна война по късно когато се отделят от Югославия никой не ги признава за държава, а само ние първи,после с войната с албанците им даваме оръжия и танкове, но те си остават неблагодарници с промити мозаци от сръбската държава.
Това е от мен доста исписах, но ако някой го е про4ел мисля 4е няма да съжалява

DisciplineAndOrder
01-03-2008, 13:27
щом съществуват партии като ДПС,Турция отдаавна не е враг...

Sasho_Kill
01-03-2008, 14:55
Да ти имам логиката бе, тва беше нещо изклю4ително тапо как можа да го кажеш ](*,)

Sevt
01-04-2008, 11:43
щом съществуват партии като ДПС,Турция отдаавна не е враг...

](*,) ](*,) ](*,) :booooomb:

DisciplineAndOrder
01-04-2008, 17:28
обосновете се...?

Sasho_Kill
01-04-2008, 17:38
Ти го каза не аз само по себе си е адски тапо и смешно про4ети какво сам написал на по предните страници за ДПС и белки схфаниш, няма да пиша по 100 пати едно и сащо я.

Mitio_man
01-04-2008, 17:48
еми враговете ни мисля,че са всички балкански държави,защото не се знае кога могат да ни нападнат.когато осетя че България е много слаба(както сега,без армия сме все пак) могат да ни съсипят за един ден,защото онея в София,в Парламента ще се предадът веднага.Но не мисля че това ще стане защото те се страхуват от САЩ,а те имат бази в България.В момента най-големия враг на България са ПОЛИТИЦИТЕ,защото те съсипват държавата без да им мигне окото.