PDA

View Full Version : Малко по-специална диета :)



Cleo [Nobody`s Wife]
10-27-2007, 16:42
Хора дайте някакъв съвет как да сваля излищните килограми от корема и талията, но по начин, по който да не отслабвам на други места.Пробвала съм различни диети и упражнения, но "сланинките" по корема си стоят, а краката ми отслабват и се получава много грозен ефект ...

Дебел Идиот
10-27-2007, 16:50
]Хора дайте някакъв съвет как да сваля излищните килограми от корема и талията, но по начин, по който да не отслабвам на други места.Пробвала съм различни диети и упражнения, но "сланинките" по корема си стоят, а краката ми отслабват и се получава много грозен ефект ...
По принцип се отслабва навсекъде :?
Я ми кажи как ти отслабнаха краката :oops:

desidala
10-27-2007, 16:54
Не знам :( и очаквам да ти отговорят, за да разбера и аз :P

Cleo [Nobody`s Wife]
10-27-2007, 16:56
]Хора дайте някакъв съвет как да сваля излищните килограми от корема и талията, но по начин, по който да не отслабвам на други места.Пробвала съм различни диети и упражнения, но "сланинките" по корема си стоят, а краката ми отслабват и се получава много грозен ефект ...
По принцип се отслабва навсекъде :?
Я ми кажи как ти отслабнаха краката :oops:
За отслабването на краката съдя по това, че след спазване на диети дънките и панталоните, които нося са ми станали широки там ... :neutral:

KpuCuTo0o
10-27-2007, 17:29
Ама, кажи какви диети си спазвала, за да ти отслабнат краката.. :) а иначе за корема и талията.. незнам... :neutral:

glupacheE
10-27-2007, 18:21
Китайска диета


Благодарение на тази диета за 21 дни ще свалите около 8 - 10 килограма!



I-и и II-и ден :1 л прясно мляко, 1 ч.ч. доматен сок, 200 г черен хляб.





III-и и IV-и ден : както следва :

Закуска : 1 чашка кафе или чай, но без захар. сандвич - 50 г черен хляб, 1/2 ч.лъжица мед, 1/2 ч.лъжица масло

Обяд : 1 чиния бульон /риба или пиле/. 50 г месо, 2 суп.л. зелен грах /боб/, 50 г черен хляб. След 2-3 часа : 50 извара /обезмаслено сирене/, 2 твърдо сварени яйца.

Вечеря : 1 чашка кисело мляко, 50 черен хляб /1 филия/.




V-и и VI-и ден

Закуска : 1 ябълка или 1 чаша ябълков сок.

Обяд : Зеленчукова супа без месо - зеле, патладжан, тиквички, моркови, пипер /по 2-3 лъжици/. - 50 г черен хляб

След обед : 2 ябълки или сок.

Вечеря : Зеленчукова салата, 50 г черен хляб, чай + 1/2 ч.л. мед.



ЗАБЕЛЕЖКА : До 21 ден се повтарят III, IV, V и VI ден . Без I и II ден!




1-вите 10 дена - без животински продукти

сурови зеленчуци
зеленчуци на пара,варени или печени (тиквички, зелен фасул, броколи, карфиол и т.н.) - без боб, и царевица
плодове и фрешове (без банани, грозде)
кафяв ориз, картофи
соево сирене
зехтин

2-рите 10 дена - в менюто се включват:

пилешко
риба
яйца

3-тите 10 дена - добавете и обезмаслено кисело мляко и извара, но отделно от другите хранения

Всяка сутрин на гладно се изпива чаша вода с лимон и фреш от грейпфрут. Пият се зелени чайове или чайове за отслабване. Може да се пие вино (червено и бяло) или бира - максимум 1 на ден!
На обяд и вечеря да се консумира свежа салата с основното ястие и да не се смесват белтъчни и въглехидратни продукти (напр. картофи с месо).
Плодове - 1/2 час преди и 2 часа след ядена
Вечеряйте поне 2-3 часа преди лягане
Разходки и спорт


Koq ot dietite e po dobra spored vas ili kajete mi druigi kak za okolo dva meseca ili po malko po vazmojnost da svalq okolo 7-10 kg

kiro89sf
10-27-2007, 18:31
стига с тия смешни диети, бееееееееееееееееееееее
E какво предлагаш?
Напиши в моята тема как се отслабва без трудните научни термини :-o

glupacheE
10-27-2007, 18:45
Добре де като искаш да спра с тапите диети кажи ми как да сваля тапите гадни ужасни отвратителник 8 кг кажи миии при положение че свалям трудно знаеш ли колко е гаднооооо