PDA

View Full Version : Защо всичко е толкова трудно



kiro89sf
10-27-2007, 17:14
От много години се опитвам да отслабна, има някакви минимални ефекти и т.н.
Та днес за пореден път се зачетох във форума на bb-team и всички говорят за точни грамове,точни часове,точни храни и т.н.
Всеки път като се надъхам да отслабна и като прочета какво пише там и се отказвам преди да съм започнал.
Например знаете ли че трябва на всеки ваш килограм да ядете по 1г въглехидрати, 1г мазнини и 2г белтъчини :shock: По дяволите как ще го изчисля това?????????
Можете ли да ми кажете някои приети, работещи, основни правила с които ДОКАЗАНО се отслабва???
Разберете, че не мога да спазвам точни диети - това ме убива ](*,)

Sexitooo{}
10-27-2007, 21:10
eMi hodi na Fitnes.. ili moje bi trenirai nqkakav sport.. shtom ti e trudno da spazvash dieti.. opitvai s teq neshta.. :)


ami ako vsi4ko beshe lesno .. nqmashe da e interesno.. zatva ima trudnosti v jivotaa .. :P

fiama
10-28-2007, 05:01
Това, което ти каза Carnal_Knowledge е вярно. Както и лесно помнещите се правила: сведете сладкото и тестените изделия до минимум, както и пържени храни, чипсове, алкохол. Наблягай на месо-варено, печено, риба, пресни плодове и зеленчуци. Поне 3 литра вода на ден. Много движение и спорт. И воля :)

No_Limit
10-28-2007, 05:06
Сега малко ще откровеннича ... аз имам астма и много време ме тъпкаха с някакви лекарства и напълнях. Бях достигнала 75 кг. след като тръгнах по фитнеси , без хляб сладко и пържено станах 56 кг и си ги поддържам . Дори пия кафе без захар и не близвам бира , така съм от години и ми е добре . Свиква се :-$