PDA

View Full Version : Какво да облека за сватба?



ValyaG
10-27-2007, 19:23
Имам нужда от помощ. На 10.11 съм канена на сватба на братовчеда на баща ми. Но наистина нямам нищо, което да е подходящо за подобен повод. Не разполагам и с много пари, но това е отделен въпрос.
На 16 години съм и искам да намеря нещо, което хем да не изглежда ежедневно, хем да ми влезе в употреба след това... Моля ви помогнете! :cry:

sapphirr
10-27-2007, 19:26
"Елиенци" и тва е....друг на4ин не виждам

^Sam90^
10-27-2007, 19:29
Ами, не слагай дънки. Ако имаш бял панталон примерно или някаква поличка. Съчетай го с няква по-шик блузка. Ако нямаш, си купи само ефектна блуза и я съчетай с изчистена пола. ;)

liesse
10-27-2007, 19:34
Черна пола ( с каквато дължина ти си харесваш,но да е изчистена и семпла) и блузка,може да е с по-дълбоко деколте,но да няма много бродерии и надписи...Тези неща могат да се намерят на сравнително ниски цени,а и изчистената пола и блуза винаги ще ти влязат в работа...

mgxpower
10-27-2007, 21:24
Нещо спортно елегантно , което хем да ползваш за сватбата хем на училище и така :oops:

Glezanka
10-27-2007, 21:27
Ами аз предлагам ... напоследък голям хит са черните адски тесни панталони,който като ги съчетаеш със изчистена блуза и стилни обувки можеш съвсем спокойно да отидеш и на сватба ... Абе кво се тормозиш толкоз .. то на сватба се гледа само булката :)

Valar
10-27-2007, 21:29
Толква ли няма кой да попиташ!?

ArTanDra
10-27-2007, 22:04
Слагай от тези черни панталони дето се носят сега тип "цигара" + една по елегантна блузка за 20-30 лв и си готова...

Kisses_P
10-27-2007, 22:28
На твое място бих облекла черен панталон, но не от тези цигара ами малко по-широки.. така че да изглеждат малко по-елегантни.Има интересни сака, които са супер удобна ежедневна дреха, но като са подходящо съчета стават и официални.Потърси малко по магазините сигурна съм,че ще намериш.. ако не избери някоя по-елегантна блуза.. обувки съвсем изчистени.. черни..

malka_sladuranka
10-27-2007, 22:34
Не е ли Илиенци.... :roll:


Аз бях на сватба на скоро и бях с плисирана поличка, обувки или ботуши. Не помня вече и черна блузка.
Може с нещо подобно, ако ти допада.

Spork
10-27-2007, 22:39
преди 2 дена имах същия проблем...ама к'во да се престаравам..сложих един черен панталон блуза с риза отдоло..и кецките... никфи рокли,никво чудо...бах...ко ше се престаравам.. #-o

mgxpower
10-27-2007, 22:59
Слагай от тези черни панталони дето се носят сега тип "цигара" + една по елегантна блузка за 20-30 лв и си готова...Може да е по-пълно момичето :-|

BlueDevil
10-27-2007, 23:02
Бла.. пък аз си ших рокля, то не бяха проби, не бе чудо... все едно аз ще се женя.
Авторката, недей прави като мен :D Слагай някакъв панталон или пола по-изчистени, съчетани с подходяща блузка и газ :) Приятно изкарване!

vodolei4e_m
10-28-2007, 00:13
Ами аз предлагам ... напоследък голям хит са черните адски тесни панталони,който като ги съчетаеш със изчистена блуза и стилни обувки можеш съвсем спокойно да отидеш и на сватба ... Абе кво се тормозиш толкоз .. то на сватба се гледа само булката :)
облечи се с (съблечи се по) сутиен и прашки
така булката вече няма да е атракция :-P

sandra_21
10-28-2007, 03:54
слагай един панталон и някоя по светла блузка и си готова :twisted:

fiama
10-28-2007, 06:06
Ей, мила, я не се тревожи за дреболии- с каквото имаш, с това иди. Огледай гардероба си за някоя по-свежа блузка, виж с какво разполагаш откъм панталон/ дънки/ пола и подхожда ли си с блузката, някое сако или якенце и обувки. Не всеки има възможност да се изръси сума пари за такъв повод и то за облекло. Ако някоя част от облеклото не откриваш из своите неща, помоли някоя приятелка да ти ослужи- все пак това е просто един ден. Весело прекарване :)

ValyaG
10-28-2007, 07:41
Благодаря на всички за отговорите :) :-) В крайна сметка наистина няма да се престаравам...

love_only_one_boy
10-28-2007, 21:27
Ами аз предлагам ... напоследък голям хит са черните адски тесни панталони,който като ги съчетаеш със изчистена блуза и стилни обувки можеш съвсем спокойно да отидеш и на сватба ... Абе кво се тормозиш толкоз .. то на сватба се гледа само булката :)
облечи се с (съблечи се по) сутиен и прашки
така булката вече няма да е атракция :-P
И ти ще отидеш да гледаш :?
Иначе по темата (освен ако вече не е минала сватбата :x ) в никакъв случай не обличай дънки...като се замисля...защо не :? Аммаа зависи от сичко!! Какъв е ресторанта...и т.н... и т.н.... :)