PDA

View Full Version : Молба към модераторите



glupacheE
10-27-2007, 18:32
Искам да помоля модераторите да направят подфорум Диети и отслбване в форума козметика и диети ,за да спрат половината да обждат тези които пускат теми за диети и тези които искат да отслабнат да могат да се подкрепят взаимно МОЛЯ

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

imeeeeee
10-27-2007, 18:45
Искам да помоля модераторите да направят подфорум Диети и отслбване в форума козметика и диети ,за да спрат половината да обждат тези които пускат теми за диети и тези които искат да отслабнат да могат да се подкрепят взаимно МОЛЯ
_________________
и аз мисля така :wink:

Slave4You
10-27-2007, 18:47
Ем то като форума се казва Козметика и Диети за какво ти е да има раздел Козметика с подраздел Диети? Смисал ще стане твърде .. подредено и разделено :D
Абе цялата работа е че трябва да спрем да се убиждаме в тоя форум .. като не ни кефи нещо да си замълчим. Плюс това, това че ще има два отделни форума не значи че другите пак не могат да си влизат в другия форум... ако ме разбрахте;)

glupacheE
10-27-2007, 18:49
НЕка раздела се казва козметика и диети и да си има два подраздела тека ще е по подередено и всеки ще влиза кедето иска аз ще искам в раздел диети и ще се подкрепям с другите отслабващи независимо кой как отслбва

glupacheE
10-27-2007, 18:51
И ТЕЗИ КОИТО НЕ ИСКАТ ДА ЧЕТАТ ЗА ДИЕТИ ДА НЕ ВЛИЗАТ И ДА НЕ СЕ ЗАКАЧАТ С ДРУГИТЕ ТАКА ЩЕ Е НАЙ ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ

dan4ety
10-27-2007, 18:56
Нeка раздела се казва козметика и диети и да си има два подраздела тека ще е по подередено и всеки ще влиза кедето иска аз ще искам в раздел диети и ще се подкрепям с другите отслабващи независимо кой как отслбва

Добра идейка :) :) :)

glupacheE
10-27-2007, 20:15
Що вместо да се оплаквате от гаднярите и да хленчите на модераторите не се образовате? м?

Все пак с диетите си експериментирате над вашите тела. Ако имате резервни - хубаво, но хората имат по едно.

В нета е тъпкано с информация. ТЪПКАНО. Вместо да взаймствате диетата на тоя и оня се замислете, дали една диета направена за 80 кг човек може да се използва от някой, който е 60 кг. Просто е абсурдно. Това са двама съвсем различни човека, с различен енергоразход и тн.

Е какво ще ви помогне ли? ЧЕТЕНЕ. СЯДАТЕ СИ НА ЗАДНИЦИТЕ И ЧЕТЕТЕ. АКО ИСКАТЕ И НА ЧЕЛНА СТОЙКА ЧЕТЕТЕ!

Да не мислите, че тези, които имат представа от хранене и метаболизъм са се родили научени?

Започвайте от тук:
spidersport.com/weight-control.php
Mersi mn za konskoto no zashto si mislish 4e ne sme 4eli??///I kvo ti pre4i na teb tova 4e iskame da se podkrepqme i kat si tolko obrazovan shto ne mi izmislish dieta a???? BLagodarq na drugite za podrepata

glupacheE
10-27-2007, 22:16
OK tuk nqma da sporq zashtoto dietata v seksi trenirovki e dobra no nqmam vreme da iz4islqvam vsi4ko i za takiva slojni nehsta ina4e za uprajneniata makar po razli4ni pravq qsno mi e 4e ne moje samo s dieta no i ne moje samo s uprajenie zatova si tarsi dieta a ako popitam nqkoi kato teb mi se nahvarlqt

zvezdichkaaa
10-28-2007, 05:53
Ами идеята ми се струва глупава вие и сега си пишете едни и същи теми тук,така че какво ви бърка?Ако в интернета не намираш инфо иди в някоя книжарница и си вземи книга прочети и си избери подходяща диета според кг ти,пък и тук такива теми колкото щеш и 90% от темите за диети са"Намерих тази диета в един сайт даи помага?".

glupacheE
10-28-2007, 06:30
ок хора спирам да претендирам за подфорума щом сте толко против но щом т толкова учени кажете ми как да сваля 8 кг при положение че ми е съсипан метаболизма,нямам мн време да готвя и да ходя на фитнес правя си упражнения у дома и плс не почвайте да ми говорите защо съм прецакла метаболизма а ми отговорете на въпроса моля

glupacheE
10-28-2007, 09:41
ne stava vapros samo za smetkite ami i za tva 4e trqq da si sgotvish da qdesh po 6 pati na den..i t,n az nqma kak da qm v u4ilishte v samisl treqq da si vze4ma sandvi4 ili vafla i neshto takova aaaa tva opredeleno ne e dieti4no i ne iskam da se zaiajdam prosto mi kaji da otslana sled kato znaesh na4in

Ice_Queen_
10-28-2007, 10:03
ne stava vapros samo za smetkite ami i za tva 4e trqq da si sgotvish da qdesh po 6 pati na den..i t,n az nqma kak da qm v u4ilishte v samisl treqq da si vze4ma sandvi4 ili vafla i neshto takova aaaa tva opredeleno ne e dieti4no i ne iskam da se zaiajdam prosto mi kaji da otslana sled kato znaesh na4in

КВО !?!ПОД..какво? ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ?!
що за толкова години никой не се е оплакал? може би защото повечето хора могат да използват ТЪРСАЧКАТА и да намерят нужната информация"складирана " в толкова мега мн теми.ВС МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ!идеята е че се иска желание да потърсиш / и няколко клика ест../
тва е мега тъпа идея!

КОлкото до вафлите в даскало - смешни изказвания правиш.
МОжеш да си вземеш един плод или зеленчук от вас за в училище!!!ХИЛЯДИ ДЕЦА ГО ПРАВЯТ!
Кисело мляко можеш да похапнеш , след като сио го купила от близкия магазин. ИИИ ако тва не ти стига ще ти изнамеря още сумати информация!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

glupacheE
10-28-2007, 10:32
[quote=glupacheE]ne stava vapros samo za smetkite ami i za tva 4e trqq da si sgotvish da qdesh po 6 pati na den..i t,n az nqma kak da qm v u4ilishte v samisl treqq da si vze4ma sandvi4 ili vafla i neshto takova aaaa tva opredeleno ne e dieti4no i ne iskam da se zaiajdam prosto mi kaji da otslana sled kato znaesh na4in

КВО !?!ПОД..какво? ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ?!
що за толкова години никой не се е оплакал? може би защото повечето хора могат да използват ТЪРСАЧКАТА и да намерят нужната информация"складирана " в толкова мега мн теми.ВС МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ!идеята е че се иска желание да потърсиш / и няколко клика ест../
тва е мега тъпа идея!

КОлкото до вафлите в даскало - смешни изказвания правиш.
МОжеш да си вземеш един плод или зеленчук от вас за в училище!!!ХИЛЯДИ ДЕЦА ГО ПРАВЯТ!
Кисело мляко можеш да похапнеш , след като сио го купила от близкия магазин. ИИИ ако тва не ти стига ще ти изнамеря още сумати информация!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника![/



az dan1k obshtestveno mnenie ne plashtam taka 4e misli si kvo iskash za ideite mi no ne 4e tvoita da iam kisleo mlqko prez golqmoto e mn dobre de ama karaiii]]




a za drugite po spokoini hora koito ne se nahvarkqt kato osvurepeli valcii...
mislite li 4e ako vseki den qm po tolkova grama med koko teja(BQH 4ELA 4E TOVA POMOA PRI OTSLABVANE) i spra hlqba sladkoto i maznoto i sled 6 ne qm shte otslabna i shte svalqm li po 1 kg na sedmica spored vas pri polojenie 4e svalqm trudno

Ice_Queen_
10-28-2007, 10:36
[quote=glupacheE]ne stava vapros samo za smetkite ami i za tva 4e trqq da si sgotvish da qdesh po 6 pati na den..i t,n az nqma kak da qm v u4ilishte v samisl treqq da si vze4ma sandvi4 ili vafla i neshto takova aaaa tva opredeleno ne e dieti4no i ne iskam da se zaiajdam prosto mi kaji da otslana sled kato znaesh na4in

КВО !?!ПОД..какво? ТИ ДОБРЕ ЛИ СИ ?!
що за толкова години никой не се е оплакал? може би защото повечето хора могат да използват ТЪРСАЧКАТА и да намерят нужната информация"складирана " в толкова мега мн теми.ВС МОЖЕШ ДА СИ НАМЕРИШ!идеята е че се иска желание да потърсиш / и няколко клика ест../
тва е мега тъпа идея!

КОлкото до вафлите в даскало - смешни изказвания правиш.
МОжеш да си вземеш един плод или зеленчук от вас за в училище!!!ХИЛЯДИ ДЕЦА ГО ПРАВЯТ!
Кисело мляко можеш да похапнеш , след като сио го купила от близкия магазин. ИИИ ако тва не ти стига ще ти изнамеря още сумати информация!!!

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника![/



az dan1k obshtestveno mnenie ne plashtam taka 4e misli si kvo iskash za ideite mi no ne 4e tvoita da iam kisleo mlqko prez golqmoto e mn dobre de ama karaiii]]




a za drugite po spokoini hora koito ne se nahvarkqt kato osvurepeli valcii...
mislite li 4e ako vseki den qm po tolkova grama med koko teja(BQH 4ELA 4E TOVA POMOA PRI OTSLABVANE) i spra hlqba sladkoto i maznoto i sled 6 ne qm shte otslabna i shte svalqm li po 1 kg na sedmica spored vas pri polojenie 4e svalqm trudno

МЕД= ЗАХАР,Глукоза.
Меда дава прекалено мн енергия / до колкото знам бодибилдърите я приемат преди тренировка понеже дава както казах много енергия/
на тебе мед не ти трябва.ти трябва да приемаш по-малко калорий от колкото изразходваш.е тва е идеята.и то не е така както ти се иска - айде ще ям само тва .

glupacheE
10-28-2007, 11:33
Мислим, че някой хора ги мързи и само си търсят оправдания.

Абе момиче - не переш, не гладиш, не миеш чинии, не работиш. Кво искаш?

Познавам много хора, дето всичко това го правят и пак намират време и за 6 хранения през деня и за спорт, само принцесата няма време.

Еми като нямаш желание намирай си оправдания.

Каза ти си десет пъти какво трябва да направиш, но ти не ИСКАШ да го направиш.

Има ли желание има и начин.


4istq pera gotvq gladq i rabotata mi e da u4aa i sorry ama ne sam razbrala kakvo to4no si mi kazal za otslabvaneto