PDA

View Full Version : генекологични клиники в пловдив



*gerito*
10-27-2007, 19:16
molqvi da mi predlojite nqkakva chastna klinika v plovdiv smqtam da ida no nemoga da si vzema napravlenie za6toto sam pod 18 i li4nata mi lekarka e zla i 6te kaje na na6ite za tova vi molq da mi preporychate i ako moje da me svetnete kak varvqt cenite pri chastnite genekolozi molq viii 8-[

DivoTo_KoTe
10-27-2007, 19:37
Ми един преглед е от 10 до 20 лв.От малък град съм,може в Пловдив да е по-скъпо,но моята гинеколожка ми взима 13 лв за преглед.

*gerito*
10-27-2007, 19:41
ama chastna li e da ne hodi6 s napravlenie 6toto az chetoh v internet che vzimat po 25-30 leva no se otnasq6e za akusher-genekolozi

DivoTo_KoTe
10-27-2007, 19:43
ama chastna li e da ne hodi6 s napravlenie 6toto az chetoh v internet che vzimat po 25-30 leva no se otnasq6e za akusher-genekolozi


Мне е частна,държавна е.Иначе предполагам,че частните са по-скъпички.
Ако не е тайна ти само за преглед или за нещо конкретно ще ходиш?

zorri
10-27-2007, 19:45
защо толкова настояваш да отидеш, а вашите да не те разберат?????

pitan4icata
10-27-2007, 20:13
mi zna4i do ponedelnik pazar poliklinikata (nz kak se vika) ima edin genekolog i 4asno i darjavno - dr. VILI MURATEV ,az hodq s napravlenie no golqmata setsra si pla6ta kato 4astno mislq 4e 20-30 lv nqkade be6e..

*gerito*
10-27-2007, 20:24
ami ne iskam da razbira malko sa i stari shva6taniqta az sam na 16 no imam nujda ot pregled imam stranno te4enie no za nego mn se e izgovorilo v saita i vse gi pra6tat na genekolog istinata e 4e problema mi ne e malak imam i sarbej i te4enie i bolki pri sex i izob6to ne e hybavo a se miq 3 pyti dnevno sas intimen gel izob6to perfektna higiena nemoga da si obqsnq iskam normalen sex bez bolki :cry:

DivoTo_KoTe
10-27-2007, 21:32
ami ne iskam da razbira malko sa i stari shva6taniqta az sam na 16 no imam nujda ot pregled imam stranno te4enie no za nego mn se e izgovorilo v saita i vse gi pra6tat na genekolog istinata e 4e problema mi ne e malak imam i sarbej i te4enie i bolki pri sex i izob6to ne e hybavo a se miq 3 pyti dnevno sas intimen gel izob6to perfektna higiena nemoga da si obqsnq iskam normalen sex bez bolki :cry:


Е тогава обясни на майка си само за бялото течение и я помоли да идете заедно,не е нужно да им казваш,че водиш полов живот.

IdiOtKa
10-27-2007, 21:36
ami ne iskam da razbira malko sa i stari shva6taniqta az sam na 16 no imam nujda ot pregled imam stranno te4enie no za nego mn se e izgovorilo v saita i vse gi pra6tat na genekolog istinata e 4e problema mi ne e malak imam i sarbej i te4enie i bolki pri sex i izob6to ne e hybavo a se miq 3 pyti dnevno sas intimen gel izob6to perfektna higiena nemoga da si obqsnq iskam normalen sex bez bolki :cry:
някой хора са доста чувствителни(физически) и мисълта ми е че този интимен гел може да преебава нещата ! защото в него има лайняни химии който дразнят на организма ..

fiama
10-28-2007, 05:23
В Пловдив лекарят, разполагаш с най-добрата апаратура е д-р Йончев. Кабинетът му е на ул. Иван Вазов. Преглед при него струва 40 лв. Друг частен лекар има и в Медикус Алфа- д-р Калинов. Нз на частно колко взима.

pepitaaa
10-28-2007, 09:30
гИнеколог :-D

Liar
10-28-2007, 14:29
ami ne iskam da razbira malko sa i stari shva6taniqta az sam na 16 no imam nujda ot pregled imam stranno te4enie no za nego mn se e izgovorilo v saita i vse gi pra6tat na genekolog istinata e 4e problema mi ne e malak imam i sarbej i te4enie i bolki pri sex i izob6to ne e hybavo a se miq 3 pyti dnevno sas intimen gel izob6to perfektna higiena nemoga da si obqsnq iskam normalen sex bez bolki :cry:


Е тогава обясни на майка си само за бялото течение и я помоли да идете заедно,не е нужно да им казваш,че водиш полов живот.
Дивото коте,имаш ли навършени 18г?
Между другото,ако майка и влезе с нея в кабинета,ще разбере,че щерка и не е девствена,на гинеколога ще му стане ясно това още като я прегледа и най-вероятно ще я разпита за сексуалния и партньор.А това маминка не трябва да го чува,нали?=)

DivoTo_KoTe
10-28-2007, 15:39
ami ne iskam da razbira malko sa i stari shva6taniqta az sam na 16 no imam nujda ot pregled imam stranno te4enie no za nego mn se e izgovorilo v saita i vse gi pra6tat na genekolog istinata e 4e problema mi ne e malak imam i sarbej i te4enie i bolki pri sex i izob6to ne e hybavo a se miq 3 pyti dnevno sas intimen gel izob6to perfektna higiena nemoga da si obqsnq iskam normalen sex bez bolki :cry:


Е тогава обясни на майка си само за бялото течение и я помоли да идете заедно,не е нужно да им казваш,че водиш полов живот.
Дивото коте,имаш ли навършени 18г?
Между другото,ако майка и влезе с нея в кабинета,ще разбере,че щерка и не е девствена,на гинеколога ще му стане ясно това още като я прегледа и най-вероятно ще я разпита за сексуалния и партньор.А това маминка не трябва да го чува,нали?=)


Значи нямам навършени 18,аз когато ходих за първи път беше с майка ми.Гинеколожката не позволи на майка ми да влезе в кабинета и когато влязох тя ме попита дали водя полов живот и не каза нищо после на майка ми.

*gerito*
10-28-2007, 19:09
olee 40 leva pregleda i 100% 6te mi dade nqkvi hap4eta za okolo 30 leva az nqmam tolkova kinti az ob6to si mislih 4e 6te mina s 30-40 leva ama na4e trqa da ida s maika osven i da se nbadqvam da ne q prosvetqt za moq sexyalen jivot i s napravlenie nai dobre