PDA

View Full Version : Страшно съм объркана...



gerinceto
10-27-2007, 20:19
Neznam kakvo da pravq i kakvo da mislq.Chuvstvam se mnogu obarkana.Zna4i ne6tata sedqt taka.Ima edno mom4e s koeto sum hodila predi okolo 1 godina i posle skusahme.o6te go obicham stra6no mnogu,no ne mu go pokazvam.i 2mata se durjim edin s drug samo kato priqteli.i naistina sme nai dobri priqteli,ni6ty pove4e.makar 4e az iskam da sme i o6te ne6ty,no me e strah da mu go kaja.ta predi okolo mesec se slu4i ne6ty koeto ne sum predpolagala 4e moje da stane.toi be6e sam u tqh i nie otidohme.sedqhme i si lafehme,posle zapo4nahme da se celuvame,da se natiskame i nakraq spahme zaedno.drugoto koeto e az mu bqh purvata.na sledva6tiq den pak se durjahme kato nai dobri fr,toi me izpra6ta6e da u nas i se celuvahme.ni6ty pove4e.az si imam gadje sega,toi su6to trugna s drugo momi4e.i vupreki vsi4ko toi mi povtarq 4e pak iska da se polu4i ne6ty mejdu nas(smisal kato onazi ve4er da se polu4i ne6ty).i tui kato az imam gadje sega i toi e negov fr,nz dali pri4inata da ne trugnem e v tova,ili prosto vsi4ko e bilo samo za ve4erta.mnogu sum oburkana i nz kakvo da pravq.nqkoi ako ima suvet da kazva,za6toto ina4e 6te se poburkam

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

nestle
10-27-2007, 20:24
Spored mene ne e bilo samo za ve4erta.....govori s nego pitai go dali iska da ste neshty poveche ot fr i ako ti kaje che te iska...zarqzvai go tvoq pi4 i si badi s toq shtom go iskash i ti ;)

Sweet__baby
10-27-2007, 20:25
Мисля, че е било само за вечерта. Не е хубаво да правиш така. Или си с момче, с което правиш секс, или не. Наистина може да си доста объркана, но си останете само едни приятели и със сегашното ти гадже си се държете на позиция...Нали знаеш, че ако разбере какво сте правили с предишния ти приятел ще ти се сърди или най-много да не ти проговори и да те скъса. Така че не бъди наивна, дръж на себе си и не се поддавай на всеки.
И отново ти казвам - останете си само едни приятели! :neutral:

Radeto_
10-27-2007, 20:26
Как какво - първото което трябва да направиш е да кажеш на приятеля ти че си спала с друг.Той най-вероятно ще те зареже и тогава ще си свободна да преспиш още колкото си пъти искаш с другото момче без да се чувстваш виновна.Пък ако не те зареже значи наистина много те обича, така че не си струва да го зарежеш заради другия.Тва е - просто бъди искрена както с него - така и с теб самата.

gerinceto
10-27-2007, 20:29
ama az sum spala s tova mom4e predi da trugna s sega6noto mi gadje taka 4e nqma zakakvo da mu spodelqm kakfo e stanalo s drugiq

koalka
10-27-2007, 20:39
Твърде вероятно е да му е било заради вечерта, защото нямаше да тръгне с това момиче, а с теб, нали?И с тези целувки, вече не сте просто приятели, трудно ще издържите да не го направите пак, след като казваш, че още имаш чувства към него.А и замисли се колко гадно постъпваш с приятеля ти...ако чувстваш към най-добрия си приятел нещо.
Има привличане към теб, щом иска това да се повтори, но не ми се вярва нещо повече...