PDA

View Full Version : Отношенията ни вече не са същите..



Kettty
10-27-2007, 20:34
Эдравейте.
Има нещо,което много ме иэмъчва и не ми дава мира,но не энам на кого да го споделя,эатова пиша на вас.Е да преминем към проблема..
Със сегашната ми най-добра приятелка се эапоэнахме началото на 8 клас.В момента сме 9-ти.Эа това време се сближихме ужасно много.Всъщност ние си се поэнавахме и от преди това,но не бяхме толкова блиэки.Эа таэи година и нещо,станахме много блиэки и както се каэва-энаеме си и кътните эъби 8-) Бяхме като един човек.Всяка энаеше всичко эа другата.Прекарвахме си супер и само двете и в компания.Преди това бях преживяла доста раэочарования,но когато срещнах нея ,тя ми подаде ръка и беше до мен в трудни моменти.Аэ също до нея.Много си я обичкам.
Но напоследък отношенията ни са по-раэлични.Тя е доста мила и приятелски настроена към хората,раэговорлива и тн!Именно эатова почти няма някого ,който да не я харесва.Има едно момиче от училще,което всякаш воюва с мен эа нея.Аэ не приемам нещата така,но някак си почти отявлено се конкурираме.Но аэ съм на принципа `на сила хубост не става`.Иэборът е на приятелката ми.Амd вече правят доста неща эаедно..уговарят се вечер да говорят по телефона,имат си някакви тяхни неща...абе както и да е.Мъничко ревнувам,така е.Но най ми е неприятно,че човекът ,на когото толкова държа вече се държи по-xладно.Преди ,ако едната не влеэеше в Скайп да речем,другата я търсеше.Пишехме си много смс-и,раэговаряхме..а сега не е така.Контактите ни са доста ограничени-само когато сме на училище говорим,и то не много,эащото напоследък дори не ходим эаедно иэ училище :-k
Не искам да говоря с нея эатова,эащото просто не мога,колкото и глупаво да эвучи.
Ами исках да споделя.Мерси на всички,които го прочетоха и съжалявам ,ако е много дълго.Не энам дали искам съвети,или просто малко подкрепа,эащото сега имам и други трудности в личен план,тя беше човека на който щях да споделя,но предвид обстоятелствата......
Мерси :smt008

gree_girl
10-27-2007, 21:19
mi napalni te razbiram i znam 4e ti e gadno amaa trqbva da si pogovorite spokoino samo dvete i da i kaje6 vsi4ko tova koeto sega si napisala tyk i da i kaje6 4e ti e gadno taka i iska6 ne6tata da se opravqt da sa kakto predi za6toto mnogo dari6 na neq.ili se opitai da se sbliji6 nanovo s neq no i s drygoto momie4e sa6to moje da si raz6irite kompaniikata ne e tolkova lo6o za6toto v neq sa6to moje da otkrie6 dobra priqtelka yspex !!!!

Kettty
10-31-2007, 21:24
Ох моля ви даите още някакви мнения,эащото ще се побъркам :neutral:
Положението става все по-лошо.Не сме се хкарали,не сме имали никакви конфликти,но отношенията ни се промениха коренно.Вече в Скайп например и эдрасти не си каэваме,а преди пишехме такива романи... :shock: Никаква коменикация,освен в училище ,но там няма как да не се видим..ох.. :cry:

Blab
10-31-2007, 21:35
Винаги съм имала малко приятели, но такива, на които съм отдавала душата си, за които съм била готова света да обърна.
"Най-добра приятелка" е глупава категория!Най-близкият ми човек(освен майка ми) е Ани.С нея сме коренно различни, но въпреки всичко вече 8 години сме заедно(звучи тъпо, но не ми идват др думи), 5 от които сме по-близки от всякога.Ревнувам я ужасно много, но възприемам ревността, като начин да покажеш на някого колко много значи за теб, колко държиш на него...Тя е зодия близнаци(за тези, които "вярват" в астрологията), свободолюбива...и колкото да ми се сърди - не е открита(поне не винаги)...от което ме боли..., защото съм такава - странна, нуждаеща се от внимание, мили думи...

Изгубила съм един важен за мен човек... и тъкмо го преживях и той се върна от миналото - в понеделник сме на театър заедно.
Ще ти кажа едно - не го мисли много, тея неща с мислене не стават.Ако държи на теб ще бъде твоя приятелка.Но е абсурдно да й "забраняваш" да дружи с други.Не я познавам, нито пък теб..., но аз бих казала всичко, което ми е на сърцето в прав текст, очи в очи...

Радост ти желая!

die_die_my_darling_
10-31-2007, 22:47
Еее..
ми говори с нея
няма как иначе

SickBoy
10-31-2007, 23:23
Ми може да сте си омръзнали просто и след време пак да се оправят нещата

LofYou
11-01-2007, 05:56
О миличка доскоро и аз имах почти същия проблем .. смао дето ние бяхме компания от 4 момичета в училище и в един момент момичето което чувствах за наи близко зе да се отдръпва .. дружеше с други .. много ми беше гадно .. и затова един ден не издържах и я накарах да си поговорим на саме .. Нещата горе-долу се оправиха тя се осъзна .. и сега сме почти както преди с изключение на това че аз вече съм малко по резервирана към нея .. :twisted:

ThunderGoddess
11-01-2007, 13:38
Имах същия проблем. Стана квото стана ... фатален край за мен :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Тя си избра. Надявам са някога да разбере колко е изгубила, щото бяхме заедно 10 години, ебати! Бих ти дала съвет ... само ако знаех, ако знаех ... :cry: :-#

TikvenaElhichka
11-01-2007, 13:51
Помоли я да поговорите. Тя трябва да разбере как се чувстваш и какво мислиш ти за ситуацията.
Аз изпуснах този разговор и сега дори в училище рядко си казваме здравей, камо ли да разменим повече от изречение. Казвам го, за да не повториш и ти моята грешка.

HePeAJIeH
11-01-2007, 16:42
Ами пробвай се да се сприятелиш с нейната приятелка! Забравете различията помежду си и създайте приятелство трите!

fth
11-01-2007, 19:37
Да ти кажа и аз имам същия проблем.Обаче при мене ситуацията е различна.С най-добрия ми приятел се знаеме от как сме се родили демек от 15 год.През цялото време сме били заедно на всякъде-по екскурзии,по лагери, на всякъде.Често даже са ни бъркали че сме братя.Но от както почна да играе 1 тъпа игра (WoW) той направо се отдръпна от мен.Сега не може да си кажем и 1 приказка като се видим.По Skype сме си говорили с часове всеки ден а сега 1 здр не си пишеме.Опитвам се да говоря с него че тая тъпа игра ни руши приятелството обаче той се ми се сърди.Не съм знаел какво е и за тва така говора постоянно ми повтаря.Да не знам защото вече не играя игрички и видях какво става с другите ми познати които по цял ден са пред компа.Колкото и да не ти се иска да говориш с нея това е единствения начин да се разберете.Някой ден я извикай да си поговорите очи в очи и и кажи какво мислиш че става.При мене не се получи и така 15 год приятелство си замина заради 1 игра :-# .Дано се получат нещата при вас.

Blab
11-01-2007, 19:45
Ами пробвай се да се сприятелиш с нейната приятелка! Забравете различията помежду си и създайте приятелство трите!
това е единственият съвет с перспектива за бъдещо приятелство!Така направи.

find_m3
11-02-2007, 07:55
емиии ...разбирам те годе долу само дето аз играя ролята на "другата приятелка" и с тая разлика ,че аз се разбирам и с 2те момичета добре.въпреки всичко те са си най-добри приятелки от 10 години и се чувствам доста излишна.понякога ме пренебрегват малко и ми става кофти.нз дали са резервирани и се страхуват като теб да не ги разделя или го правят несъзнателно....нз.моя съвет е да пробваш да се сближиш и с другото момиче ,както вече ти казаха 8)