PDA

View Full Version : Гладната диета (ползи и загуби)



~ShaDoW~
10-27-2007, 22:50
Интересно ми е с така наречената гладна диета да кажем за 10дни колко може да свали човек? и изобщо всичко което знаете за това:) айде пишете :P :-$

vodka_f
10-27-2007, 23:08
хм гладна диета :razz: тва виц ли е ?

~ShaDoW~
10-27-2007, 23:28
хм гладна диета :razz: тва виц ли е ?

nikaf vic ne e a realnost. gladna dieta-glad+limon primerno za den. postoqnno izpolzwana ot mnogo jeni po sweta. ne,ne e vic.

RAWRRR
10-28-2007, 03:29
Аз съм перманентно на "гладна" диета- "секс и ябълки".
Затова винаги съм дебела. :-P
Мъжете са виновни за всичко. :grin:

fiama
10-28-2007, 04:55
С глад+един лимон на ден, най-вероятно резултатът варира от язва до гастрит. Колко кг би свалила- не знам, вероятно не много, защото тоя ефект 10 кг за 10 дена е мит.Та освен развален стомах друг ефект надали ще постигнеш!

Lorraine
10-28-2007, 08:12
От гладни диети си докарах анорексия!За 10 дни предполагам не повече 2- максимум 3кг ..понеже аз за 3 месеца свалих 11 ](*,)

celica
10-28-2007, 11:27
Ами аз по този начин за 3 дена свалям 2 килограма и не мисля че е толкова опасна тази диета, ако не се прекали с нея разбира се. Всичко е полезно в малки количества \:D/

dan4ety
10-28-2007, 11:54
Ще свалиш нещо и после пак ще качиш, защото ще си изтощена от нездравословно хранене и ще почнеш да ядеш по много за да си набавиш нужните ти за организма вещества и щ екачиш дори може би двойно повече на това, което си свалила. Така че по-добре НЕ пробвай :-o Както каза fiama най-много да си развалиш стомаха от колкото да свалиш килограми!

Madness
10-28-2007, 12:24
От гладни диети си докарах анорексия!За 10 дни предполагам не повече 2- максимум 3кг ..понеже аз за 3 месеца свалих 11 ](*,)
Аз за месец и нещо-10...
Гладна диета...най-лесно е...искаш да свалиш =>спираш да ядеш :)
Нездравословно е сигурно ама действа поне при мене

No_Limit
10-28-2007, 12:26
Ще свалиш нещо и после пак ще качиш, защото ще си изтощена от нездравословно хранене и ще почнеш да ядеш по много за да си набавиш нужните ти за организма вещества и щ екачиш дори може би двойно повече на това, което си свалила. Така че по-добре НЕ пробвай :-o Както каза fiama най-много да си развалиш стомаха от колкото да свалиш килограми!
Аз бях на такава диета и резултата е гастрит . Спазвам строг режим на хранене и ако го разваля няма ти кажа какви болки изпитвам НЕДЕЙ

Slave4You
10-28-2007, 13:22
Ваще как ви дават да не ядете толкова време бе :shock: Наще само ме питат кво съм яла днеска а на вечеря ме викат да ям задължително ](*,)
Иначе не мисля че има ефект от такъв вид диети защото не може вечно да не ядеш, нали? Една фр на майка ми се подложи на няква диета - 100 дена само вода и супа. Отслабна МНОГО ... но само временно. После пак си върна повечето килограми. Според мен единствената причина да се подложиш на такава диета е за определен повод. Например ... ако ще се жениш след 2 месеца и искаш да изглеждаш добре на сватбата, или за абитюрентския бал или някво др такова важно събитие. Иначе просто ей така да гладуваш ... няма смисъл;)

iams
10-31-2007, 14:28
Ами и моето мнение е не опитвай, защото организмът е така устроен, че като не ядеш известно време и после започнеш да се храниш(макар и в по-малки количесва)ще бъдеш 2 пъти по-гладна.Това е така защото организмът иска да си набави нужните хранителни вещества за следващ такъв период. Аз не знам какво си докарах точно от неядене, но сега не мога да стоя много време гладна-появява се едно парещо и болезнено чувство между гърдите..много е гадно. Сега гледам винаги да има какво да правя и като имам занимание не обръщам внимание на глада

mladen87
10-31-2007, 14:35
ми да ви еба майката скапана :-x :-x :evil:
аре като сте толкова големи умници КАЖЕТЕ веднъж в живота си как се свалят тези шибани килограми?!?!?
Вредна била "гладната диета" - ми като не ни казвате ВИЕ (разбиращите) истинската диета, ще я правим много ясно :-x

п.п.специално в тая тема "разбиращите" са: vodka_f , 182+44_4adel, fiama , dan4ety, ^Adrenalinka^








Диети съкс...
Просто се хранете правилно и спортувайте
Как ве мульо?

monityY
10-31-2007, 14:39
Не знам какво е това гладна диета,ама звучи така че 10 дена почти нишо да не ядеш...Полза ли?-НИКАКВА?Загуба?-ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И ЗДРАВЕ!

iams
10-31-2007, 16:59
В една друга тема пуснах една ефикасна за мен диета, но точно сега не мога да се сетя .. беше в някоя от актуалните тези дни май беше пусната -белтъчена диета ако искаш mladen87 потърси. надявам се да ти е от полза. Намерих я. Темата е ЕФИКАСНА ДИЕТА

gothic_angel
10-31-2007, 17:45
Значи ако е гладуване не опитвай защото сваляш там някакви килограми и после си ги връщас със силата на светлината :D ...Организма има запаси изчерпат ли се...

Marge
11-01-2007, 00:10
Майка ми 40 дена беше на чайове и плодове, хранителен режим на моята любимка доктор Емилова :-D Но тя не я използва за да отслабне, ами за да и се изчисти организма. При това "лечебно гладуване" организма се изчиства от токсините на ниво клекта, това е най-голямото и преимущество. Но разбира се тя 40 дена без храна си заслабна доста доста.

DisciplineAndOrder
11-01-2007, 00:19
Ами вредна е ма!
Отиваш на фитнес вместо да седиш пред компютъра!Мръдни си задника и се постегни малко!

milla
11-01-2007, 07:24
за 10 дни няма да е много,ако искаш да има ефект трябва поне 1 -2 месеца,но не да умираш от глад,напр когато огладнеш ще изядеш една ябълка и така...