PDA

View Full Version : тъжна



glupacheE
10-27-2007, 23:30
тъжна съм и това ми пречи да зася. всички у дома спят.....тихо е аа аз не мога мисля си...за мен за моите приятели..приятели ли....това лятто се скарах с най-добрата си приятелка...сега няма с кой да споделям....всичко си останава за мен ...а повярвайте ми така е по трудно..толко много неща..отидох да уча в друг град сама и всяка седмица идва баба ми или дядо ми да са при мен( не се преместихме цялото семейство) но нямам приятели познавам малко хора аа като не познавам хоарата се държа сдухано нз защо попринцип съм печен човек...охх и тези кг ...ккакви глупости съм правила..диети..само дето си сипах метаболизма и качих още кг....бях тбалерина а сега като съм в друг ...не съм и това..в момента ми мн гадно и искам просто да пиша нз защо прощавайте за темата и ако искате не ми отговаряйте но имам нужда да пиша.....ккак да отслабна незнам,искам и да ми порасне косата.искам да си имам истински приятели,искам...искамм........ .защо подяволите както всичкото ти е розово изведнъж става такова едно гадно чоглаво.....не мога да спя.....чувствам се мн мн мн ужасно......за себе си ако не друго знам че съм най добрият слушател..но заяо никой не се сеща че и аз имам нужда да бъда изслуашана .... и аз искам да споделям..но на кой искам всъщност.мм..и аз не знам......иммам ли приятели????/ 2 и половина ли му е времето да мисля за това???НО защо не мога да заспяяяя.................................. .............гадно ми е наистина много :-k

sladkobaby
10-28-2007, 02:21
риши ми на моя Skype e pizan4eto