PDA

View Full Version : Лагери и екскурзии



EvilBrunette
10-28-2007, 09:25
Искам да Ви попитам, чували ли сте за някакви лагери и екскурзии за тийнейджъри, но да не са организирани от училището. С тийнове от цяла Бърлагия или нещо такова. Да ми дадете някакви инфо в нета, ако има въобще.

SwEeT_PriNceSsS
10-28-2007, 12:02
Аз живея в малак град.. и всяка година от общината се организира лагер.. от 4 смени.. заплаща се и се намира на много приятно и близко местенце.. но е само за хора от моя град ..Попитай може и в твоя град да се организират лагери пък ти да не знаеш..а колкото за тииновете в цяла България.. нито съм чула нещо, нито съм видяла нещо.. :wink:

ражур
10-28-2007, 13:39
и аз търся нещо такова само,че за пролета защото сега зимната ваканция ако не ни я вземат заради стачките ще ходя на планина но не на лагер :grin:
наистина ако някой знае да пише

gabi_94
10-28-2007, 16:38
mi az lqtoto tarsih v google i namerih dosta predlojeniq. ima6e takiva koito primerno tragvatot sofiq no ina4e se sabirat deca ot cqlata strana! az bezmalko shtqh i da otida s edna priqtelka ama tq se otkaza i sama ne mi se hode6e taka 4e potarsi v google

honey_girl
10-28-2007, 17:02
Ще може ли някои да даде линк,че аз не намирам нищо подходящо.Ще съм много благодарна :-$