PDA

View Full Version : Просто Любов



Just Be In love
10-28-2007, 10:42
Здравейте! Възхитен съм от този сайт, не само по отношение на съдържание, но и това, че тук се е създало едно малко семейство, често сплотявано от проблеми и терзания!
Аз не искам съвет, така че това, което ще напиша е само една изповед към Вас!
Любов, да, надявам се да я има някъде, дефиницията за нея е излишна! Да, вярвам в нея, да знам, че тя е някъде там! Тази любов, която се надяваме да открием, но дали? Не е ли въпрос на късмет или просто притиснати от времето, категоризираме поредната ниша от чувства, като... като Любов! Дали тя подлежи на душевен синтаксис, дали не е фикция, недостижима, а може би лесно изпълнима, ако се самозалъжем! Любов, та нали тя е индикаторът, който сигнализира, за появата на нашата полвинка, нали тя първа докосва сърцето ни, гали го, леко, нежно, и...ооо, нее, съмнявам се, че е толкова лесно, че е просто една метаморфоза на сърцето, а сигурна ли е, честна ли е спрямо нас? Сърце, част от нашия организъм, може би, хиперболизирано, може би, но не съм склонен да вярвам.... кого лъжа?... себе си, Вас? Сърцето е това, което патриотично се разгорещява, което ме кара да не обмислям действията си, да съм развълнувам! Любов, идва и остава! Синхрон между двама, посредник на чувства и пазител! И какво, та ние я обезценяваме, не може да описваме временните чувства, като любов, не може да се наричаме влюбени, когато самите ние знаем, че не сме! Тъжно ми е, гледам и сам не си обеснявам днешната ситуация, която е отражение на нашето поведение, и какво, та нали огромна част от сегашните връзки, изсъхнали, безпочвени, са оставили времето да създаде тези, така чакани чувства! Редно ли е, не, не смятам! Връзки, отношения, чувства, съвкупност от ... от какво?, от нищо, как е възможно главната мисъл, основаваща днешните взаимотношения да е сексът. Да, умаловажам го, да, той е съвременната част, която сглабя едно удоволствие без чувства. Има огромна паралелна неразбирателност, секс изпълнен със страст и чувства, които дори самите ние не можем да удържим, отлитащи и разбиващите се в самите нас, да, това е удоволстовие. Да, мечтая, да ... любовта е отношение и грижа, която днес е като един сложен въпрос, който явно не можа да бъде разшифрован от голяма част! Радвам се, имам невероятно семейство, аз не търся обич, получавам я, огормна и всеотдайна, но страхувам се, че няма да мога да разгранича истинското влюбване от поредното увлечение! Да, няма да мога, защото вече съм срещнал това момиче, дали е изцяло истинска любовта ми към нея, надявам се! Имах смелост да изразя чувствата си... да разгърна душата си като бял лист, лесно разбираем и лесно раним! Няма смисъл да оприличавам реакцията на съответното момиче като неоценяване на това, което съм, ще кажа, че и дадох свободата, думите ми не бяха тежки и обременяващи, те бяха като леки писма, с малко изразителни редове, но докосващи нейното сърце! Защо съм такъв романтик, защо сам си преча, но не мога да спра този взискателност, искам чувствам, искам не искри, жадувам плам от любов, за какво? Много малко момичета ценят това, добре, вервете при своите приятели, които безцеремонно мислят само за едно...!

Обичайте се Истински! '' Fragrance ''

kifla
10-28-2007, 10:47
Много красиво написано :oops: Браво !Искренно завиждам на приятелката ти \:D/ :)

vodka_f
10-28-2007, 10:58
романтик=рядкост вече браво човече :smt038 :smt038 :smt038

sexy_momi4e
10-28-2007, 11:07
Много красиво написано :oops: Браво !Искренно завиждам на приятелката ти \:D/ :)наистина браво =D>

yuyuto
10-28-2007, 14:19
Дългичко... Пък и аз съм си мързеливичко... :roll:

MiMcHeToOo
10-28-2007, 14:47
Много красиво написано :oops: Браво !Искренно завиждам на приятелката ти \:D/ :)

не си единствената дето завижда.. Иначе - браво за написаното :)

BeBsItO
10-28-2007, 15:58
evala ti, de da bqha vsi4ki hora kato teb :) :)

KiLLeR_InSTiNkT
10-28-2007, 16:03
Браво за искреността! :)

[PReDaToR]
10-28-2007, 16:18
Наистина браво, daже ми напомни на 1на фраза от 1 филм "Сексът беше наистина лесен. Имаше секс навсякъде. И, всъщност не значеше много. Любовта, любовта се намираше трудно. Дори и да я търсим, което не правеха много хора. И дори да я намерим, което малко хора правеха, дори и да беше точно пред очите им. Не...как може да я видим с всичкия този секс по пътя..."

kobrichka
10-28-2007, 16:26
Да имаше повече хора,като теб.Мн е хубаво написаното =D>

sweet_baby_f
10-28-2007, 18:22
Да имаше повече хора,като теб.Мн е хубаво написаното =D>
така е много е хубаво =D>

Just Be In love
10-31-2007, 18:29
Благодаря! :smt007 :---)

alkobalko
10-31-2007, 18:31
Написаното е много хубаво.

EvilBrunette
10-31-2007, 19:57
Хм... т'ва ще го използвам ако имаме тема за любовта по Български. :) Добре казано...

koalka
10-31-2007, 20:40
Да, хубаво е, а и добре си изразяваш мислите.