PDA

View Full Version : Дойде моя ред да ви занимая с тъпотии :)



flowerlina
10-28-2007, 16:03
Ми аз проблем си нямам :grin: Беше ми интересно да ми разшифровате понятието 'кифла'/говоря за определение за момиче,а не за тестеното изделие/ :D Мн ми е интересно да разбера секи кво разбира под 'кифла' :D

ЕPu
10-28-2007, 16:06
като ми кажат 'кифла' обикновенно си представям някое от тия наконтени и наклепани с грим момиченца, които не ги интересува нищо друго освен как им стоят огромните цайси, какви обувки са модерни и как да забият някой 'пич' в амор...

SwEeT_PriNceSsS
10-28-2007, 16:06
хаахха :D :D на едно момиче от стария ми клас и викахме тъка.. ама и аз чесно казано не знам защо :-s ама помня нещо, че постоянно ядеше кифли и си беше леко пълничка... та може би за това не знам :grin: :grin: :grin:

Exothermic
10-28-2007, 16:06
Наконтена лигла на токчета .... [-o<

BeBsItO
10-28-2007, 16:06
:D :D :D e oto4ni se de... s 6okolad ili s marmalad? :D

flowerlina
10-28-2007, 16:09
:D :D :D e oto4ni se de... s 6okolad ili s marmalad? :D
Мила,случайно съм споменала,че говоря за определение за момиче,а не за тестено изделие :roll:

donkihot
10-28-2007, 16:10
МмМм нещо наконтено,лигаво...

zorri
10-28-2007, 16:29
"Селска кифла" е по-яко...... :D Не... нз.... имам една мн добра приятелка, с която като пчнем да се дразним.. аз и викам "селска кифла"... и тя мн ми се дразни.... ама после и двете се смейм..... казвам и го за да е смешно... :D :D :D ...... Мноу си я обичам..... :smt007

Lisa__
10-28-2007, 16:36
Лигла :-)

DisciplineAndOrder
10-28-2007, 16:37
Наконтена фешънка на токчета 8-)

puppy
10-28-2007, 16:53
ami spored men ne go kazvat za nqkoe nakonteno momi4e,ama 4estno kazano i az nz to4no s kakvo bih zamestila toq izraz :-o vse pak mislq 4e ne go kazvat s lo6i 4uvstva,na men ne mi zvu4i tolkova zle, nz...

Ice_Queen_
10-28-2007, 16:57
Вие пък с тия токчета?
Кво им е на токчетата????????? :-x :-P :x

За мен кифла е ...или някоя мн раздърпана ..
или някоя прекалено префърцунена с огромно самочувствие..

Deni4kaa
10-28-2007, 17:02
Ми аз си представям няква пълна и с няква мазна коса,дето само яде ..абе няква смотла,нз кво общо има с токчета аз не го разбирам така тва :neutral:

zloto
10-28-2007, 18:11
Изкуствена, силно нагримирана фешънка
така си я представям аз...

radito
10-28-2007, 18:13
тъпачка #-o

black_mamba
10-28-2007, 19:18
''мой да съм кифла,ама сам с мармалад :P '' :D

Marge
10-28-2007, 19:37
Значи, кифльоците се срещат най-често в провинцията. Намират се лесно - излизаш на улицата и виждаш 30 еднакви момичета. Те дори не са от ония, хубавите кифли, с марковите дрешки, които наистина имат вкус за МОДА. Те са ония момиченца с еднакви дрешки от магазини "вземи и бягай" ли, кви бяха, и с ботушки натъпкани в дънките и с руси кичури. Пълна липса на идентичност. Нямам нищо против кифлите, но си падам повечето по истинските кифли, не някви фейк момиченца :)

sladku_bebzi
10-28-2007, 20:28
Някоя, която не се грижи за външния си вид 8)

punkrock
10-28-2007, 21:02
Еми попринцип като кажат на някой кифла и се сещам за някоя лигла или курва :D

Liar
10-28-2007, 21:17
Лигаво,прекалено самоуверено момиче без ценностна система :wink:

linka92
10-28-2007, 21:48
И к'во излезе сега?Аз когато бях за седми клас ходих на един лагер.И там имаше ученици от всички класове.И тогава имаше едни "батковци"(за мен тогава бяха батковци) 11-12 клас-постоянно ми викаха,че след 2-3 години ще стана голяма кифла! :shock:
И какво на 12 години-нито съм била на токчета,нито съм била кой знае каква хубавица(не че сега съм,де),нито съм се натискала на някой(тогава и през ум не ми е минавало),нито съм била лигава,нито пък съм била ФиЕшАнкА.И какво остана?! :grin:

peteto89
10-28-2007, 22:02
Вие пък с тия токчета?
Кво им е на токчетата????????? :-x :-P :x

За мен кифла е ...или някоя мн раздърпана ..
или някоя прекалено префърцунена с огромно самочувствие..a taka i az mislq taka tok4etata sa gotini :wink: :razz: (mn qki emoticons) :-)

Samotno_Angel4e
10-29-2007, 08:25
Ема под кифла незнам ко разбирам... 8) 8) 8) Имам едно потребителско име така kifli4kata_92 оба4е нямам нищо общо с горе посочените неща... [-( [-( [-( Казвали са ми,че сам супер срамежлива... :oops: :oops: :oops: Не нося токчета,не сам много дебела,грижа се за себе си...С една дума нямам нищо общо с изброените качества по горе...

gothic_angel
10-29-2007, 10:46
МмМм нещо наконтено,лигаво...

sladur4e_yo
10-29-2007, 11:14
As puk pod kifla rasbiram nqkvo momi4e koeto hem da e debelo i rasdurpano,hem da se misli sa koi snae kakvo i da hodi samo da se frucka i da se natiska s nqkvi golemi muje(na po 25-30 godini).Ne snam as taka si go predstavqm. :D

Mariella
10-29-2007, 11:30
Чакайте малко,кифлите не бяха ли тези дето в главите са остригани като пилци,с руси кичури и диадемки на точки,задължително имат регистрация във Флирт4е.ком,на която пише "LoFFkAm Si BebEtYyY",освен за Гергана и Камелия са чували най-много за Бионсе и всяка събота обуват най-новите си обувчици тип "пантоФкИиИ" в златно,намятат сребърната чантичка и се отправят за бурна нощ (от 7 до 9) в Амор????Ми аз лично така си представям една кифла...

lyly_lili
10-29-2007, 12:08
като ми кажат 'кифла' обикновенно си представям някое от тия наконтени и наклепани с грим момиченца, които не ги интересува нищо друго освен как им стоят огромните цайси, какви обувки са модерни и как да забият някой 'пич' в амор...


opredeleno i az tva razbiram pod kufli :D

Cherlotte
10-29-2007, 16:07
Значи, кифльоците се срещат най-често в провинцията. Намират се лесно - излизаш на улицата и виждаш 30 еднакви момичета. Те дори не са от ония, хубавите кифли, с марковите дрешки, които наистина имат вкус за МОДА. Те са ония момиченца с еднакви дрешки от магазини "вземи и бягай" ли, кви бяха, и с ботушки натъпкани в дънките и с руси кичури. Пълна липса на идентичност. Нямам нищо против кифлите, но си падам повечето по истинските кифли, не някви фейк момиченца :)
Права си,че кифлите с марковите дрешки са по-добре от другите (ако така може да се каже), но и едните, и другите еднакво са си загубили идентичността - всички си приличат. Иначе аз под "кифла" също разбирам това, което всички казаха - момиче, което се интересува само от това какво ще облече, как ще се гримира и т.н. и има високо самочувствие без (почти) никакво покритие.

sexa_na_kompleksa
10-29-2007, 16:49
Чакайте малко,кифлите не бяха ли тези дето в главите са остригани като пилци,с руси кичури и диадемки на точки,задължително имат регистрация във Флирт4е.ком,на която пише "LoFFkAm Si BebEtYyY",освен за Гергана и Камелия са чували най-много за Бионсе и всяка събота обуват най-новите си обувчици тип "пантоФкИиИ" в златно,намятат сребърната чантичка и се отправят за бурна нощ (от 7 до 9) в Амор????Ми аз лично така си представям една кифла...

Напълно съм съгласна ! \:D/

GaNGsTa`Gi®l
10-30-2007, 07:12
Някоя от онея с топираните бритончета :-o

iams
10-31-2007, 13:21
Аз лично си представям момиче, което не се грижи за себе си, разпусното, развлечено.. ако щете и пълно или дебело..което прилича на дропла. надявам се че разбрахте какво имам в предвид :oops: до колкото си спомням когато го използвахме в училище(6-7клас :roll: ) това имахме в предвид.