PDA

View Full Version : Ще празнувате ли на Halloween?



Myxaxaxa
10-28-2007, 17:55
Имате ли идеи за празника или смятате, че това не е български празник => не трябва да се празнува?

thedutchess
10-28-2007, 17:59
Ааа ше празнуваме, ше празнуваме! Даже вече почти съм готова с костюма! :-D Тука, в моя град - Благоевград, правят яки Halloween партита.... Looking forward to...!

nata6ka
10-28-2007, 18:01
i az mislq da se naglasq da poizpla6a say4enicite :evil: to koga se pada ?? :oops:

ArTanDra
10-28-2007, 18:05
Еми аз сега преди седмица - две празнувах байрама.. сега хелуин и после чакам ханука.. празник ли е празнува се няма значение какъв е !!!



П.С. Възмущавам се понякога от такива теми , вие българи ли сте или мекотели ала американчета ?!

bulgarche
10-28-2007, 18:21
Други празници се празнуват тогава :D

DisciplineAndOrder
10-28-2007, 18:29
Не... :?

^Sam90^
10-28-2007, 19:54
Няма да го празнувам... аз рд-то си не празнувам, пък тва... [-(
Е... ако някъде ме поканят на напиване, може и да попразнувам малко... :oops:

OtherDimension
10-28-2007, 20:58
Ааа ше празнуваме, ше празнуваме! Даже вече почти съм готова с костюма! :-D Тука, в моя град - Благоевград, правят яки Halloween партита.... Looking forward to...!
къде бе ги правят?? :o

Exothermic
10-28-2007, 21:43
Мне :? ,най-много да се погледна в огледалото
в полунощ :-P

RAWRRR
10-28-2007, 22:09
Псувайте си,обиждайте,заяждайте се..
Аз ще ида на Хелоин партито, ще се напия като гъЗ,ще се понатискам с кавалера си в тоалетните и ще слушаме глем рок и хорор пънк. :razz:

10-28-2007, 22:15
Псувайте си,обиждайте,заяждайте се..
Аз ще ида на Хелоин партито, ще се напия като "задни части",ще се понатискам с кавалера си в тоалетните и ще слушаме глем рок и хорор пънк. :razz:
Така е, хубаво ще си прекараме.
А кога смяташ да ме пуснеш до 3та база? 8) 8)

RAWRRR
10-28-2007, 22:43
Не ме разсмивай.
Сега се сетих,че ще съм с най-прекрасния кавалер на света :). :grin:
Който всъщност преди 2 дни ми предложи женитба. :twisted:

Него бих го пуснала до не знам коя база,ако ще и да ми забива игли под ноктите.

Democrat
10-28-2007, 23:17
Хубав празник, но неосъществим в България :-s

RAWRRR
10-28-2007, 23:21
Ами айде на сватба,
аз съм се заклела на смъртния одър на прабаба ми,че ще се пазя за първата брачна нощ,и вече нямам търпение! :-k

Аз му казах,да,всъщност,тоест би трябвало да сме сгодени (?)
Както и да е,не ми се говори за това,достатъчно ме храниха по-възрастните. :D

gluhar4e
10-28-2007, 23:22
ем ако до тогава се организираме да ходиме някъде,ше го празнуваме,ако не...не знам :? ше се помотаеме из квартала с костюми и много грим и ше ни гледат странно :D :smt006

Spork
10-29-2007, 00:22
България и Хелоуин- :razz:

f0rbid
10-29-2007, 00:30
КОГА Е ХЕУИН ???

Liz
10-29-2007, 00:51
Хелолиин е такава глупост, не е истински празник, въпреки че съм и в Канада, не го празнувам..

RAWRRR
10-29-2007, 01:04
Aбе,грррррррр

Откога станахте такива моралисти,толкова предубедени и хора с принципи?

Какво като е езически празник!Важното е че е добър повод да се съберете с приятели и да се повеселите.

На бас,ще колкото и да ми е тъпо на Хелоин партито,пак ще ми е по-добре отколкото да вися цяла нощ в интернет и да играя bite fight,като по-голямата част от форума..!

Ziezi
10-29-2007, 01:32
Ми айде тогава да празнуваме и деня на независимостта,а?сигурно ще е по-весело,отколкото да си седиш у вас,кво ше кажеш?
предлагам от догодина вече да се празнуват-хелоуин,деня на независимостта,национални е празници на Германия,Англия,Италия,Рус я,Турция,цяла Африка,югоизточна Азия и деня за почитане на слънцето на шошоните!
А между временно може да отпаднат Великден,Богоявление,1 ноември и Трифон Зарезан,щото са скучни и не е прието да се правим на идиоти по американски при тях,харесва ли ти идеята?

ПП:всъщност,чак сега видях съобщението на ескплойтед...

RAWRRR
10-29-2007, 01:40
Аз съм егати капиталистката и чуждопоклоничката,дето ще празнувам Хелоин.
Всъщност аз няма да празнувам Хелоин,а 31ви октомври.Ден,както всеки друг.
Вярно,ще съм маскирана,но защото имам фетиш към образа,който ще придобия..и ще ми стане едно такова хубаво и палаво. :D

Ziezi
10-29-2007, 05:15
Аз съм егати капиталистката и чуждопоклоничката,дето ще празнувам Хелоин.
Всъщност аз няма да празнувам Хелоин,а 31ви октомври.Ден,както всеки друг.
Вярно,ще съм маскирана,но защото имам фетиш към образа,който ще придобия..и ще ми стане едно такова хубаво и палаво. :D

Бе виж кво бе,боли ме таман левия бъбрек дали ще празнуваш или не!ебавай се колкото си искаш,но фактът си е факт-празнуваш нещо,което няма нищо общо с България и нейните традиции, и което дори не знаеш кво е!

ПП:ако искаш да изглждаш страшно,ходи без грим!

RAWRRR
10-29-2007, 05:18
'Баси как ме нареди само.. :cry:
Голям мъж си!

Eрнст Баркман
10-29-2007, 07:58
не

DisciplineAndOrder
10-29-2007, 08:49
:razz: Не.Като тръгнеш по къщите за лакомства,некой ще ти даде ли?В България сме все пак!

OtherDimension
10-29-2007, 08:57
какъв хелийн
на 31-ви е РОМА-ЛАЦИО :smt002

miSs_sIxtY
10-29-2007, 11:55
Дам,ще празнувам Halloween...с friends of course ;] 7 часа в кафетУ на една приятелка...СамУ нз как да се маскирам :D Колебая се между вещица и принцеса,но наистина мисля'че ще е по-хелоуинско да бъда вещица :D

Spork
10-29-2007, 12:33
а кога е тоя шибан празник? #-o

JuSt_a_GiRl_Uk
10-29-2007, 12:44
Тази година няма да го пропусна... =; =;

JuSt_a_GiRl_Uk
10-29-2007, 12:49
а кога е тоя шибан празник? #-o

На 31.10 :)

cveti_sexy_92
10-29-2007, 13:22
абе хора т`ва не е български празник и мисля,че не трябва ние да празнуваме :? но няма нищо лошо да има още празници за да си направим готиното 8)

oTPoBHa
10-29-2007, 15:12
аз съм беззъб урунгел който ще взривява бомби 8-) :booooomb:

puppy
10-29-2007, 15:54
I don't wanna celebrate it cuz it isn't Bulgarian feast and I think it's stupidly to ask the people for sweets...
What if some old woman open the door? I'll tell her about the foreign traditions and feast, and I'll ask her: "trick or treat" ... She will ask me what does it mean cuz she don's speak English...
Писах на английски, понеже виждам, че това много ви харесва, е, дано сте ме разбрали, за тези, които не са ще кажа: Ние сме българи, имаме се наши традиции, обичаи и празници, не е нужно да крадем от другите народи...
защо ви беше да пишете PUB(имаме си българска дума за това - кръчма) FRIENDS(приятели звучи по-благозвучно) OF COURSE(едва ли тези, които не учат английски знаят какво е... Няма да изброявам всички думи, написани на английски, просто исках да кажа, че на мен това ми е супер тъпо. Знам английски и то добре, но много хора няма да ви разберат и е тъпо да напишете 5 думи на български и изведнъж някоя на английски, не се вписва някак си. Изберете си един език и говорете само на него, ама май не можете. В час по английски ви е смешно някой като каже "I want to go in the кухнята." - тъпо, нали?

HePeAJIeH
10-29-2007, 15:56
Точно в умрял град кат Шумен ще празнувам! Тука всичко е супер скучно :-#

koalka
10-29-2007, 19:22
Няма да го празнувам...

Ziezi
10-29-2007, 21:33
Аз ако имам възможност и време ще празнувам празника... Най-малкото ще си направя хорър маратон в нощта на 31-ви срещу 1-ви. Пък може и тиква-фенер да си направя и да я оставя да ми свети,вместо лампа за настроение. Дано в някой от пъбовете в София да се празнува..

Аз не съм фен на комерсиалния вариант на празника - некви тъпи костюми и 'trick or treat' изнудването за бонбони... Тва е само за дебили като американците... Аз съм фен на оригиналната легенда,зародила се в Ирландия... Някво супер зловещо е (а аз съм фен на тея неща)...

Пък и представете си... Мъглива октомврийско-ноемврийка вечер... Светещият Джак обикаля с фенер в ръката по улиците,търсейки вечен покой... А ти си в кръчмата и пиеш поредната халба Гинес... 12 през нощта,духове,призраци,черн котки,вещици,всичко що се сетите надава вой и раздира тишината,с привкус на смърт и зло...

Ти май верно си един много голям Български националист,а?

RAWRRR
10-29-2007, 21:52
I don't wanna celebrate it cuz it isn't (а) Bulgarian feast and I think it's stupidly to ask the people for sweets...
What if some old woman open the door? I'll tell her about the foreign traditions and (the) feast, and I'll ask her: "trick or treat" ... She will ask me what does it mean cuz she don's speak English...
Писах на английски, понеже виждам, че това много ви харесва, е, дано сте ме разбрали, за тези, които не са ще кажа: Ние сме българи, имаме се наши традиции, обичаи и празници, не е нужно да крадем от другите народи...
защо ви беше да пишете PUB(имаме си българска дума за това - кръчма) FRIENDS(приятели звучи по-благозвучно) OF COURSE(едва ли тези, които не учат английски знаят какво е... Няма да изброявам всички думи, написани на английски, просто исках да кажа, че на мен това ми е супер тъпо. Знам английски и то добре, но много хора няма да ви разберат и е тъпо да напишете 5 думи на български и изведнъж някоя на английски, не се вписва някак си. Изберете си един език и говорете само на него, ама май не можете. В час по английски ви е смешно някой като каже "I want to go in the кухнята." - тъпо, нали?

Много добре го владееш английския,
като ти гледам умствения потенциал,ти препоръчвам да се занимаваш с другия си език по-дейно,поне така ще припечелваш достатъчно.
:razz: :razz: :razz:

=D>

Давай маце,жестока си,ама на бас че в рейса като ти подадат билетче,казваш мерси,а не благодаря.
+ това в българския има не само чуждици,а и заемки,заемките нямат български еквивалент и не може да не ги използваш.. каква е българската дума за комп=тър,телевизор?

DiVa_SaMoDiVa
10-31-2007, 14:18
Да не съм в САЩ случайно,та да празнувам :lol: Това не е български празник и не виждам защо да го празнувам [-(

Seducti0n
10-31-2007, 14:57
Да :grin:

zloto
10-31-2007, 15:19
да
след малко започвам да се обличам и гримирам 8-)

s0vv
10-31-2007, 16:03
Тази година няма да го празнувам за мое съжаление.. Жалкото всъщност е това, че повечето хора (и най-вече младите) в България са настроени по този отрицателен начин към останалия свят (западният) и не намират друго решение на проблема, че те са пред нас по много параграфи, освен да ги обиждат и мразят по какъв ли не начин, отричане на тяхното, защото не е наше (?!), вместо да първо да видят (не да гледат) какво всъщност е хубаво и какво лошо, за да вземат полезното и хубавото като отхвърлят пошлото и вредното, което ни засипва по всевъзможен начин. Да, всеки има право на избор (нали?) какво и как да прави, но тази безмислена борба да се отрича всичко чуждо и различно е нещо характерно за друг период.. Интересно как след като има толкова ненавист към тези страни (най-вече САЩ) се стремим да им подражаваме, може би несъзнателно, дори ги подкрепяме или това не е възможно. Омраза и ненавист преплетени с едно неосъзнато подражение на техните отрицателни привички и пристрастявания, което ни превръща в това което мразим (?!?). Май тук Иронията има пръст, не мислите ли?
Защо трябва да сме такива, не можем ли да се променим?
За онези, които ще ме нахранят и ще ме пратят на всички лоши места по света, защото според тях съм "привърженик" на чуждото и съм се превърнал в техен "поклонник" (макар и някои от тях да са, но да не го виждат) - не ми пука, защото те нямат куража да се променят и да свалят тези черни очила през които гледат и най-вероятно ще си останат същите вечно недоволни и мразещи същества. Тези които доловят квинтесенцията на казанoто от мен (макар доста разбъркано и неясно) и усетят посланието на моите думи са тези които вярвам, че искат да се променят, като се превърнат в едни положителни и отворени за идеи личности, които знаят разликата между добро и зло и действат в полза на първото... Бъдете себе си и правете това, което истински искате, дори остналите да ви се присмиват и презират, защото не ви разбират. Не е важно от къде си, а на къде отиваш. Като край на този словесен облак от мисли, прочетете и помислете над следното..
Радост пълни света на този, който гледа на всичко без вражда и предубеждение.

BaRвie
10-31-2007, 16:13
М не..

find_m3
10-31-2007, 17:08
ми не

mon4eto
10-31-2007, 18:53
NE za6toto tova ne e balgarski praznik i smqtam 4e horata koito praznuvat 4ujdi praznici ne uvajavat rodinata si vse pak na tozi den vmesto da praznuvate tapiq heloin mojete da se setite 4e i Balgariq ima podoben praznik nare4en Sirni zagovoezni :)

P.S. kato vidq nqkoi amerikanec da praznuva Sirni zagovezni ili nqkoi drug balgarski praznik togava 6te se zamislq dali da uvaja nqkoi amerikanski praznik :roll:

Disrespect
10-31-2007, 19:08
ебаси тъпия празник...+тва е католически

malka_sladuranka
10-31-2007, 19:44
Ами и аз няма да го празнувам. Не защото не е наш празник, ами просто не ми е интересен.
Св. Валентин примерно си го празнувам, пък е и по-навлезнал у нас... И поне няма бабките да се обръщат след мен ми да се чудят какво става. :-D

blahblahblah
10-31-2007, 20:47
Няма. Няма къде, с кого, кога и как. :neutral:

Rock & Roll Queen
10-31-2007, 21:02
Не. :)

teenkopele
10-31-2007, 21:12
Не.

DisciplineAndOrder
10-31-2007, 21:27
Не го празнувах...
Не е български.
За мен е глупав.

KiLLeR_InSTiNkT
10-31-2007, 21:44
Не

Octofunk
11-01-2007, 09:34
Съседката отгоре го е празнувала и дори е идвала до нас да иска сладки! Леле, добре че не съм си бил вкъщи, че иначе..... А баща ми им е дал цял един шоколад от моите любими. :cry: