PDA

View Full Version : Приятелка или...?



rozuvata_p1nterka
10-28-2007, 17:04
Случвало ли ви се е да имате чуввтвото,че ви използват.Вашите приятели имам предвид :) аз имам една приятелка която често ме моли да и пиша домашната и това малко ме дразни,защото разбирам да иска да и се обясни или да и покажеш ама тя иска наготово.Аз много добре знам,че ме използва ама си затварям очите.Просто не искам да се караме,защото не са ми нужни излишни главоболия.Вие как мислите?Трябва ли да си затваряме очите за подобни работи или трябва да решим проблема?Споделете мненията си и ако искате и ваши такива случаи :smt007

Lisa__
10-28-2007, 17:12
Ми аз лично много мразя такива хора който очават всичко наготово.Как ще я оставиш да се възползва от теб. :shock: Разбирам да и помогнеш,да и обясниш как да напише нещо,но ти да и пишеш домапните всеки път.... Според мен тя наистина те използва..По-добре без приятели отколкото с използвачи!

MiMcHeToOo
10-28-2007, 17:15
лелеле как ме ядоса леле :@ как ше и пишеш домашните бе?! ти добре ли си?! я я заеби тая работа! бааси ужаса...

rozuvata_p1nterka
10-28-2007, 17:19
Не бе,не всеки път и не сядам да й ги пиша просто тя сяда до мен и ако имаме някое съчинение по английски или нз си кфо и почва аиде измисли ми че нищу не мога да измисла...ако съм ф настроение й минава номера ама иначе и викам:оф ми и аз не мога да измисла нищо някфи ей такива. :D не мислете,че съм толкова наивна. :)

chocoleptic
10-28-2007, 17:26
Много пъти съм мислила че ме използват и много пъти съм грешила !Но в случая няма съмнение!!Използват те!!

sasha_90
10-28-2007, 17:26
Само те използва и не трябва да си затваряш очите.И при мен стана нещо подобно и с течение на всичко почнах да режа въпросната "приятелка" :grin: сега дори не се викаме да излизаме заедно.

Seducti0n
10-28-2007, 18:18
Затваряйки очите си,ти не решаваш проблема с това момиче,а само го задълбочаваш.Хубаво е да си отзивчива и да помагашна съучениците си,когато не разбират нещо,но да им давш всичко наготово и то нееднократно е просто безмислено.Окей ти ще и помагаш до един момент,но ще дойдат и такива времена,в които теб няма да те има ина нея ще не ще ше и се наложи сама да си справя!
Най-много се дразня на е такива,които си мислят,че целият свят е в краката им и са свикнали нищо да не правят,а само да се възползват от друтиге.За финал на коментара си ще ти напиша едно нещо,което се надявам да осмислиш и разбереш.

"Не е луд,този който яде баницата,а този дето му я дава!"

fuckface
10-28-2007, 18:59
Ако я цениш като приятелка, няма смсъл да се карате за глупости... :)

koalka
10-28-2007, 22:29
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=140293