PDA

View Full Version : Приятелка или...?



rozuvata_p1nterka
10-28-2007, 17:06
Случвало ли ви се е да имате чуввтвото,че ви използват.Вашите приятели имам предвид :) аз имам една приятелка която често ме моли да и пиша домашната и това малко ме дразни,защото разбирам да иска да и се обясни или да и покажеш ама тя иска наготово.Аз много добре знам,че ме използва ама си затварям очите.Просто не искам да се караме,защото не са ми нужни излишни главоболия.Вие как мислите?Трябва ли да си затваряме очите за подобни работи или трябва да решим проблема?Споделете мненията си и ако искате и ваши такива случаи :smt007

ArTanDra
10-28-2007, 17:10
Ама защо и пишеш домашната , представям си колко е "умна" за да кара някого да свърши работата й. Еми незнам дали ти е приятелка или не зависи как я чувстваш , но определено и липсва нещо в главата...

chocoleptic
10-28-2007, 18:09
Много пъти съм мислила че ме използват(не за домашни) и много пъти съм грешила!!Но в този случай няма съмнение!!Използват те!!!

BaRвie
10-28-2007, 18:16
Виж сега,едно приятелство не може да се държи на това дали ше и напишеш домашната или не...когато бях в 3 клас и аз имах подобен проблем,само че с момче,така изразявах любовта си понеже бяхме "гаджета" :D
Ако тя ти е приятелка, няма да ти направи проблем ,ако не и напишеш домашното..за мен ситуацията си е чиста проба използвачество.. :)

NightSky
10-28-2007, 19:09
Тва ли единствения признак, че те използва?

rozuvata_p1nterka
10-29-2007, 09:47
Аз не я обвинявам за нищо просто го дадох като пример и не става въпрос само за използване ами попринцип по какво може да се познае,че 1 човек ти е приятел.И не съм седнала да и пиша домашното просто нея я мързи да си измисля диалози и съчинения и аз и казвам и тя пише и за тфа :D пишете и ваши такива случаи...който иска :-D