PDA

View Full Version : 4ALGATA ZA I PROTIV



AmAnItA
10-28-2007, 17:07
KAK MOJE DA IMA HORA NA KOITO TOZI VID MUZIKA DA SE HARESVA!ZVU4ENETO E EDNOOBRAZNO S VSQKAKVI ORIENTALSKI ELEMENTI I V POVE4ETO SLU4AI E NQKOQ SRABSKA PESNI4KA!A PAK I TEKSTOVETE SA GOLA VODA!I VAPREKI TOVA 6E SPOMENA 4E KATO SE NAPIIE6 NE PODBIRA6!VSE PAK KATO GOVORIM ZA MUZIKA GOVORIM ZA ZABAVLENIE NO DA NE ZABRAVQME 4E MUZIKATA E I IZKUSTVO I TRQBVA DA NOSI NQKAKVO POSLANIE! A 4ALGATA KAKVO POSLANIE NOSI!!!!!!!!!!!!!!!!

sladur4e_yo
10-28-2007, 17:32
As slu6am 4alga i mnogo si me kefi.Tova,4e ti ne slu6ash 4alge ne sna4i 4e i drugite trqbva da sa kato teb.Rasli4ni hora-rasli4ni predpo4itaniq.Tova koeto si napisala pokasva 4e ti ne uvajavash jelaniqta i predpo4itaniqta na drugite,4algata e vid musika kato vsi4ki ostanali i vseki koito iska i na koito mu dostavq udovolstvie moje da q slusha.

_BoSSy_
10-28-2007, 18:03
Аз слушам всякакъв вид музика.Ся ще се намерат чалгари,които ще ти кажат че не ти разбира главата от музика,но пък като се замислиш, то си е до стил.На мен ми харесват точно определени изпълнители и песни(от чалгата).И имаш право като казваш,че е еднообразна,защото в повечето песни се пее за любов-"защо ме нарани","сърцето ми е само твое","обичам те но ти не го разбра"..и т.н.Но пък има и хубави купонджииски песни-е го Ивана правеше хит след хит и нямаше кръчма в която да не се пускаше "нещо нетипично" поне по 5-6 пъти на вечер и все си ставаше забавата.
Но определено не съм от тия които по цел ден гледат "планета" и нямат никаква музика освен чалга в MP3-ките си... :-D

_BoSSy_
10-28-2007, 18:07
As slu6am 4alga i mnogo si me kefi.Tova,4e ti ne slu6ash 4alge ne sna4i 4e i drugite trqbva da sa kato teb.Rasli4ni hora-rasli4ni predpo4itaniq.Tova koeto si napisala pokasva 4e ti ne uvajavash jelaniqta i predpo4itaniqta na drugite,4algata e vid musika kato vsi4ki ostanali i vseki koito iska i na koito mu dostavq udovolstvie moje da q slusha.

ти хубаво слушаш чалга,ама подписа ти нещо.......???ХахаХАх.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sasha2k8
10-28-2007, 18:22
As slu6am 4alga i mnogo si me kefi.Tova,4e ti ne slu6ash 4alge ne sna4i 4e i drugite trqbva da sa kato teb.Rasli4ni hora-rasli4ni predpo4itaniq.Tova koeto si napisala pokasva 4e ti ne uvajavash jelaniqta i predpo4itaniqta na drugite,4algata e vid musika kato vsi4ki ostanali i vseki koito iska i na koito mu dostavq udovolstvie moje da q slusha.
+1 и аз съм така

SmeX
10-28-2007, 18:32
As slu6am 4alga i mnogo si me kefi.Tova,4e ti ne slu6ash 4alge ne sna4i 4e i drugite trqbva da sa kato teb.Rasli4ni hora-rasli4ni predpo4itaniq.Tova koeto si napisala pokasva 4e ti ne uvajavash jelaniqta i predpo4itaniqta na drugite,4algata e vid musika kato vsi4ki ostanali i vseki koito iska i na koito mu dostavq udovolstvie moje da q slusha.
МЪУАЬХАХЬХАЬХАЬХЬАХАЬХЬХА ХАЬХАЬ Като ти видях подписа след като прочетох какво написа напраааао се размазааааааааааааах :smt044 :smt044 :smt044 :smt082 :smt082 :smt082 :smt082

don't stop the music
10-28-2007, 18:46
As slu6am 4alga i mnogo si me kefi.Tova,4e ti ne slu6ash 4alge ne sna4i 4e i drugite trqbva da sa kato teb.Rasli4ni hora-rasli4ni predpo4itaniq.Tova koeto si napisala pokasva 4e ti ne uvajavash jelaniqta i predpo4itaniqta na drugite,4algata e vid musika kato vsi4ki ostanali i vseki koito iska i na koito mu dostavq udovolstvie moje da q slusha.

ти хубаво слушаш чалга,ама подписа ти нещо.......???ХахаХАх.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:да бе и аз тва гледах.. :razz: :razz: :razz:
таааа по темата :arrow: ми секи си слуша квот му е кеф :) чалгата, колкото и да е противна за някои си е масово разпространено явление... което.. ми да, тъжно е, ама сега такъв е живота и като пускаш теми, изпълнени с възмущение нищо няма да промениш, най-много да се породи поредния спор #-o

sladur4e_yo
10-28-2007, 18:48
Podpisut mi e takuv sashtoto poprincip 4algata ne mi e ljubimiq tip musika.As slusham vsqkakva musika.Haresvam 4algata dotolkova,dokolkoto mojesh da tancuvash na neq,no ne i da q slusham den i nosht.Moje bi ste me rasbrali pogreshno,ili as ne sum se osrasila kakto trqbva. :-|

SmeX
10-28-2007, 18:56
Podpisut mi e takuv sashtoto poprincip 4algata ne mi e ljubimiq tip musika.As slusham vsqkakva musika.Haresvam 4algata dotolkova,dokolkoto mojesh da tancuvash na neq,no ne i da q slusham den i nosht.Moje bi ste me rasbrali pogreshno,ili as ne sum se osrasila kakto trqbva. :-|
абее нз ама важното е че се размазах от смях :smt082 :smt082 :smt082

VinagiSumAz
10-29-2007, 06:27
i kvo vi haresva v taq protivnata i bezmislena muzi4ka

XxBloody_QueenxX
10-29-2007, 08:11
аз Па се кефим на чалга
Абе ти български учила ли си!? Божеее...какви неграмотни хора има!
:smt019
Колкото до чалгата - аз просто не знам как някои хора я харесват, защото за мен лично това не е музика... други пък я харесват и я слушат #-o всеки с предпочитанията си....

SlAdKy_KoTi
10-29-2007, 08:11
Podpisut mi e takuv sashtoto poprincip 4algata ne mi e ljubimiq tip musika.As slusham vsqkakva musika.Haresvam 4algata dotolkova,dokolkoto mojesh da tancuvash na neq,no ne i da q slusham den i nosht.Moje bi ste me rasbrali pogreshno,ili as ne sum se osrasila kakto trqbva. :-|
абее нз ама важното е че се размазах от смях :smt082 :smt082 :smt082
Пхахаха и аз така :lol: :lol: :lol: :lol: само чета кфо е написала и подписаааа .............пхахахахаа :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
А колкото до чалгата - Деца чалгата е един боклук без смисал!!! :) Така че запомнете едно - Чалгата не се пее,тя се друса!!! :lol:

XxBloody_QueenxX
10-29-2007, 08:17
As slu6am 4alga i mnogo si me kefi.Tova,4e ti ne slu6ash 4alge ne sna4i 4e i drugite trqbva da sa kato teb.Rasli4ni hora-rasli4ni predpo4itaniq.Tova koeto si napisala pokasva 4e ti ne uvajavash jelaniqta i predpo4itaniqta na drugite,4algata e vid musika kato vsi4ki ostanali i vseki koito iska i na koito mu dostavq udovolstvie moje da q slusha.
Олелеее :lol: :lol: :lol: Поне махни подписа :lol: :lol: :lol: :lol:

Qnchety
10-29-2007, 08:22
Абе като ви се чете за чалгата на задните страници има поне 20 такива теми.
А иначе и аз да си кажа мнението 8-) : Аз слушам чалга и не ми пука кфо мислят тея коит не я слушат. Наистина повечето песнички след време ми омръзват, тъй като са еднотипни, ама все пак ме кефят :-)

ProstoAz
10-29-2007, 09:13
Стига такива теми!

7 и 11 точка от правилника!