PDA

View Full Version : Да са ни честити новите кметове



Loshotia
10-28-2007, 18:27
За София- както се очакваше- Борисов, на второ място Заимов, на трето Аспарухов(поздрав за мегабайта :-P )..не ми се искаше така да става, но от мен нищо не зависи..

луда
10-28-2007, 19:01
Че какво да ни е честитото?
новите кметове :razz: :razz:
нови стари все същата боза

Democrat
10-28-2007, 19:12
Трябва да изчакаме окончателните резултати :-#
Народа си каза тежката дума...леко съм разочарован де :-#

sladka_izmama
10-28-2007, 19:23
a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Democrat
10-28-2007, 19:26
a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Да бе...на бюлетините е отбелязано с точка ДПС , а турчина му вика , това е фабричен дефект. :-x
Това ако не е мафия :x

sladka_izmama
10-28-2007, 19:34
a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Да бе...на бюлетините е отбелязано с точка ДПС , а турчина му вика , това е фабричен дефект. :-x
Това ако не е мафия :x
jal mi e za tezi hora samo kato mu slu6ah izqvlenieto i... 8-) :D:D:D:D:D ta toi ne moje da govori bg tragnal kmet da stava bojeee.... 8-[

punk*disaster
10-28-2007, 19:51
йей !!! аз съм много доволна от резултатите :grin: Бойко ме радва , а и другите са от олигофрен нагоре :-s А и той ще ни напраи скейт-парк :grin: :grin: :grin:

InitialD
10-29-2007, 00:14
йей !!! аз съм много доволна от резултатите :grin: Бойко ме радва , а и другите са от олигофрен нагоре :-s А и той ще ни напраи скейт-парк :grin: :grin: :grin:

..и на входа на скейт парка ще има надпис "Arbeit macht frei".
Дано ви направи...че ми писна да ме газите на НДК-то..а и яко го почупихте откакто се събирате там..без да се обиждате ама сте го превърнали в пълна цигания!!!

По темата:Все още не знам кой ще бъде кмет на моя квартал ..само се надявам да не е цветелин кънчев!!?!? :cry: :-x

Loshotia
10-29-2007, 08:30
Абе скейт парк щяла да направи...държки, не вярвах, че има хора, които му вярват... все още. А да знаете на по- малките градове от къде мога да разбера кой е станал кмет, а и на район Красна поляна :-#

SweetTeEscaPe
10-29-2007, 08:31
a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Да бе и аз ги гледах новините и като казаха,че тоя Хасан Азис е спечелил и след малко почвал Кючекът на победата се задавих - това България ли е там или Турция - май Турция - скоро може и да поискат там да се отделят от България,знам ли ги какво ще им родят грозните глави!!! :-x

mon4eto
10-29-2007, 09:41
Bravo na Bate Boiko =D> =D> =D>

Democrat
10-29-2007, 10:17
Ето тук може да разберете кои са кметовете на всички градове :)
http://www.mi2007.org/results/

Disrespect
10-29-2007, 11:07
чух че Бойко щял да махне Доган и другите резаци..

StAkE
10-30-2007, 00:03
да бе 4естита кука кмет....

и много ми е интересно какво се пъчи като от 1,5 милиона гласоподаватели тои спечели с 200 000 гласа и се кефи да го е*а

скейт парк няма да направи ама то заради него го няма стария...

krem4et0
10-31-2007, 09:43
В Свищов пак същия. Пак ще лапа още 4 години. Все едно 8-те години на кметския стол и двата му хотела не са достатъчни.........

Disrespect
10-31-2007, 09:50
и при нас пак си остана Кирилчо..

InitialD
11-02-2007, 15:49
Абе скейт парк щяла да направи...държки, не вярвах, че има хора, които му вярват... все още. А да знаете на по- малките градове от къде мога да разбера кой е станал кмет, а и на район Красна поляна :-#

^Santra^ за квартал Красна Поляна ще има балотаж между ГЕРБ и Алианс за София (СДС,ДСБ)...не мога да разбера за кво хората гласуваха за точно тия партии особено след 14 август и циганските бунтове!?!?!?
Ма е това е ние си избираме идиотите и после се оплакваме..добре че аз не гласувах за нито една от тия 2 партии! :|

KiLLeR_InSTiNkT
11-04-2007, 02:07
Епа честито! Въпреки че не беше нужно Бат` Бойко пак да идва... :shock:

soldier_rdc
11-04-2007, 08:32
Ами то при тая смешна конкуренция оставаше и да не изберат Бате Бойко.Гласуваха за него военните,мафията и айде пак кмет.

OtherDimension
11-04-2007, 10:05
a za kardjaliici da im e 4istit HaSan AZIS ..ne 4e sam ot kardjali de gledah novinite :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Да бе и аз ги гледах новините и като казаха,че тоя Хасан Азис е спечелил и след малко почвал Кючекът на победата се задавих - това България ли е там или Турция - май Турция - скоро може и да поискат там да се отделят от България,знам ли ги какво ще им родят грозните глави!!! :-x

ей, пикли недорасли..ходил съм там и Кърджали е един прекрасен град, в който живеят най-милите хора, които съм срещал!
и са 10 пъти по-българи от теб!!!!
такива са като цяло хората от Родопите, които стотици години съжителстват с тая сган там!

прав е АТАКА

Кърджали е част от България, при това страхотна част
жителите там не са виновни с нищо, че са останали толкова много пачи

а ти сладка_измама .... ти си едно невежо леке
какво се радваш?
тия хора там са ти сънародници!!

quench
11-05-2007, 05:56
аз пък не виждам ти кво се палиш заедно с АТАКАБГ и компания

ама викаш, някак си е по-българско да те краде СДС и ГЕРБ, отклкото Доган,а? ;)

когато на изборите се покаже партия или кандидат, който предлага нов граждански избор, тогава можете да врещите за промяна

иначе всички български политици, които не успяха да си натикат гъзовете в местната власт и да намажат от структурните фондове, обвиниха българският народ в пасивност - да, ама промяната трябва да започне и отгоре, и отдолу в йерархията на делегираната власт

мда - ако бяхме в условията на меритокрация, гласуването щеше да е задължително

благодарен ие на силите на демократичната промяна навремето приеха една конституция между пушенето на 2 цигари, дето позволява и един човек в България да гласува, всички да се набутат в парламента - ама тогава Тошко таксиджията и Митко Лопатата викаха "ура" и вдигаха наздравица с ракията

който е искал демократични промени, да са му честити новите кемтове

OtherDimension
11-05-2007, 09:46
не, по-българско и демократично е да имаш избор за реализация и изкачване в йерархията
ако не си запознат, в Кърджали ако си българин не можеш да работиш на административно място в общината

quench
11-05-2007, 12:00
така е, само че изместваш темата в друга насока

аз питам, с какво ДСБ ще допринесе за развитието на тоя край повече от ДПС, примерно

освен че ще сложи свои хора навсякъде и т.н.

впрочем, и в София не можеш да станеш много неща, ако си свързан дори непряко с някоя политическа партия, имам познати, на които0 е отказвано място тук и там заради това

aniezina
11-05-2007, 12:15
какво да ни е честио?-завръщането на турското робство ли?
За София-да, но нима не забелязвате че турците пак се връщат! Цяла южна българия вече е турска! къде в друга страна се е чуло и видяло чужд народ да ги оправлява! после при комунизма било лошо-лошо ама поне като са оправлявали лайна са си били нашите лайна-няма цигни няма българи-имаш ли българско гражданство значи си българин и си с българско име! Какво ги наслагаха тея турци-пак ли за робство жалеем, че 500 годи са ни били мало! Айде да се радват от Хасково надолу-като сложат фереджетата-въпреки че тва няма да им се струва странно защото без тва във онея южни градоме и села повече от 50% от населението е етническо, турсо и т.н. а останалите няколко процента са българи! Ще се затрием и те тва си е! И най-гадното е че не сме се затрили 500 години а сега ще го направим сами без никой да ни натиска по пъпа...Чстито на печелившите!

Владимир Илич Ленин
11-05-2007, 13:35
Всичко се видя че е нагласено.
Докато циганите и турците решават кой ще е на власт, положението ще е такова какво то е - лошо.

mulgore
11-05-2007, 13:46
България винаги ще си остане оправлявана от турци...Баща ми като ми каза,че Котел и кой друг там град от Балкнаската част имат турци/цигани за кметове...Не помня...Ей майка им...Най-интересните ни и исторически градове :shock: :shock: :shock: Простo ми идеше да зарева...Малее след 18 годишна възраст ако България(ако ще се казва така де) е в същото положение като сега се измитам...Заминавам за Лондон...Не ме бърка..Махам се...
БТВ:За Бойко и резаците не вярвам,че ще ги махне,но му стискам палци..И тез резаци долни...

http://tracker.networx-bg.com/pic/smilies/chop.gif
http://tracker.networx-bg.com/pic/smilies/hang.gif
http://tracker.networx-bg.com/pic/smilies/shoot2.gif

Тука много ми се иска да ги напсувам тея турци и цигани,но ще се сдържа..Просто такива думи ми идва от вътре дето... :booooomb:

OtherDimension
11-06-2007, 11:51
какво да ни е честио?-завръщането на турското робство ли?
За София-да, но нима не забелязвате че турците пак се връщат! Цяла южна българия вече е турска
е е .. прекаляваш :)

aniezina
11-06-2007, 12:32
какво да ни е честио?-завръщането на турското робство ли?
За София-да, но нима не забелязвате че турците пак се връщат! Цяла южна българия вече е турска
е е .. прекаляваш :)напротив-може и да преувеличавам-но не прекалявам :wink: честно казано си е точно така, ако не сега то поне ще стане

InitialD
11-06-2007, 16:09
България винаги ще си остане оправлявана от турци...Баща ми като ми каза,че Котел и кой друг там град от Балкнаската част имат турци/цигани за кметове...Не помня...Ей майка им...Най-интересните ни и исторически градове :shock: :shock: :shock: Простo ми идеше да зарева...Малее след 18 годишна възраст ако България(ако ще се казва така де) е в същото положение като сега се измитам...Заминавам за Лондон...Не ме бърка..Махам се...
БТВ:За Бойко и резаците не вярвам,че ще ги махне,но му стискам палци..И тез резаци долни...

http://tracker.networx-bg.com/pic/smilies/chop.gif
http://tracker.networx-bg.com/pic/smilies/hang.gif
http://tracker.networx-bg.com/pic/smilies/shoot2.gif

Тука много ми се иска да ги напсувам тея турци и цигани,но ще се сдържа..Просто такива думи ми идва от вътре дето... :booooomb:

Намери ти къде да бягаш! ](*,)
Там резняците са повече отколкото в България и са също толкова привилигеровани колкото тук!
Има една книга ..искам да си я намеря...озаглавена е Londonistan...сети се за какво става дума там!
Ако ще бягаш от резняци по-добре не бягай в западна Европа защото там джамиите са колкото тук!!! :-x