PDA

View Full Version : и аз ли да не му обръщам внимание?



izgubihsime4eto
10-28-2007, 20:16
taka...eto i moita istoriika..haresvah edno mom4e po4ti 1 godina a daje ne go poznavah li4no se pak ne jiveq v malak grad i mi be6e dosta trudno da se zapoznq s nego,no bqh ubedena 4e s nego imam ne6ty super ob6to,i 4e ako stanem gadjeta 6te sme prosto idealnite..bqh ubedena prosto v tova..naskoro se zapoznah s nego i mn si 4atihme..otkrihme i dvamata 4e imame mn mn mn ama naistina mn ob6to napravo sme dvoinici ama v rali4ni polove :grin: i mi stana super qko za6toto go znaeh ot samoto na4alo..to4no togava ve4e bqh prestanala da go haresvam..po princip i dvamata sme sramejlivi i mn stranni..razbirame se bez dumi prosto..rqdko se pozdravqvame na kafety..i ne si govorim...samo postoqno pogledite ni se zasi4at i se spirat..po4na pak da me zainteresuva i si mislih mn 4esto za nego..toi prestana da mi pi6e a az ne iskah da si misli 4e go haresvam ili da nahalsvam zatova i az prestanah...predi nqkolko dena bqhme na kupon..pak nito zdr nito ni6ty..sre6nahme se v ednata staq i izvednuj ne6ty stana..toi me gu6na na legloto..otvreme na vreme nqkoi kazva6e ne6ty i tva e ..leje6e vurhu mene..hapkah go po vrata po ramoto..bqhme super blizki..no ne se celuvahme..samo se dokosvahme s lica..i t.n obarva6e me po krusta ,po krakata..ne6ty super nejno be6e..e toi iska6e i sex no mai samo se buzika6e za6toto znae6e 4e nqma da mu pusna haha..buzikahme se,zaka4ahme se i takiva raboti..na sledva6tiq den pak nito zdr nito ni6ty samo edin pogled kakto vinagi..ne mi pi6e nito az na nego...i nakraq ot mn 4udene i ve4e poludqla..mu napisah ne6ty no samo kolkoto da se zavurje razgovor ..toi trqbva6e da zavurje razgovora a toi mi otg qsno i to4no i mi se usmihna ...nqma6e kakvo da kaja..ima nqkolko varinta - da me iska samo za kuponi,da haresva dr i mene da me ima za ni6ty(koeto mai e taka hah),da ne izpitva ni6ty i da ne iska ni6ty,samo togava da si e probval kusmeta prosto za ednoto ebane(i tva e dosta veroqtno mai) .. prosto se podludqvam .. toi e v 4ata i az sum tam..sedq i gledam v prazniq monitor s o4akvane da mi pi6e, no ne .. nz za6to izvednuj sprq da pi6e i t.n. .. prosto otka4am..nz kakvo da pravq..samo v glavata mi e da do4akam sledva6tiq kupon, za da vidq dali pak 6te napravi taka..e aide kajete si mneniety i kajete dali i na vas vi se e slu4valo podobno ne6ty ;] kak ste reagirvali i t.n .. moje bi nqkoi ot vas sa imali su6tata istoriq no sega m/u vas ima ne6ty mn po seriozno..i naprimer kvo da pravq i az li da ne mu obru6tam vnimanie ..ninamm :roll: :-k kato za kapak na vsi4ko moi priqteli mom4eta mi se buzikat zakvoto ni bqha vidqli zaedno i samo mi se ebavat 4e sum se ebala s nego i t.n ](*,) btw az sum na 16 a toi e na 17 (ako ima izob6to zna4enie)

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

kael
10-28-2007, 20:23
обичаа те вземайте се

takethispill
10-28-2007, 20:23
naish ko mila, shtom kazvash 4e ste ednakvi moje i i toi si misli syshtite raboti, nishto nqma da spechelish s inata si kato ne mu pishesh...pomisli si gubish li neshto ako go zagovorish prostos edno zdr...

rihanna_07
10-28-2007, 20:25
na men li4no ne mi se e slu4valo takova ne6to no mislq 4e trqbva da pogovorite i da go pita6 kakvo izpitva k1m teb ili ako te e sram da go pita6 nakarai nqkoi tvoi priqtel ili priqtelka koqto se poznava s nego da go popita i sled tova da ti kaje,no nai dobre e da pogovorite i da si izqsnite vsi4ko koeto moje da stane i po 4ata :smt003

Sunny_stz
10-28-2007, 20:30
Един съвет-ходи на училище! :P

bruteca
10-28-2007, 20:31
Еми пробвай си касмета ф краина сметка не е единственото момче на света :)

NuRi
10-28-2007, 21:04
em namekni my che go haresvash imash simpatii izlezte na kafe.. ;-) i deistvai ;-) togaz sa razbere jelae li te ili si igrai s teb.. :P