PDA

View Full Version : Много моля за помощ !!! :(



Zvezdi4kata_91
10-28-2007, 22:28
Аз сам на 16 и имах цикал от 2 години ама ми се наложи за 3 месеца да тренирам почти всеки ден и реших да взимам ,,Примолут Нор,, в продължение на тоя период за да нямам проблемни дни. Преди четири дена спрях да го вземам и ми дойде цикала днеска. Нямак по-силен го усещам и мболи корема :( :( :( . Вечерта усетих нещо странно и когато отидох до тоалетна заедно с цикала имаше и някаква месеста тaкан около 2-3 сантиметра широка и около 6-7 дълга. Много се стресирах не казха на никой. Какво може да е било това нещо? Много ви моля кажете ми не си измислям и много искам да знам какво е станало :cry: :cry: :cry:

fiama
10-29-2007, 04:34
Какво искаш да кажеш, мила? Че в продължение на 3 месеца си пила това хапче, за да не ти идва??? Ти поне с лекар консултира ли се за употребата му? Едва на 16 си, идва ти от толкова скоро, цикълът ти надали е бил съвсем легулиран, изобщо защо трябва да пиеш подобен вид хапчета на тези години?! Извинявай за острия тон, просто на много места във форума чета от вас, тийновете, такива безобразия, че не знам- не се лии усещате как си прецаквате организмите! До тук с конското- макар и на 16 да си само, носиш си глава на раменете, и можеш някои неща и сама да прецениш!
По въпроса за 6- санмитемтровото нещо, което изтича от теб- съсирек ли имаш предвид. Защото на мен всеки месец при съвсем редовен цикъл, ми тече същото, както и на повечето момичета. Нормално е. А и ти след 3 месечен "застой", нали не очакваш след това да ти е нормален и не обилен мензисът?
Според мен най-удачно е все пак да идеш профилактично на гинеколог, просто да те види компетентно лице, и оттам нататък да не си позволяваш подобни своеволия, защото това касае твоето здраве, а то е най-важно! Късмет всичко да е ОК :)

vodka_f
10-29-2007, 04:58
напълно съм съгласна с fiama няма за акво толкова да се безпокоиш съвсем обикновен съсирек,но спри да гълташ тези хапчета.. :(

Presley
10-29-2007, 13:53
Може би е било кръвен сесирек.
Това не е на добре,още повече пък щом си пила теэи хапчета толкова голям период от време.Съветвам те да посетиш гинеколога си неэабавн.

Zvezdi4kata_91
10-29-2007, 15:00
Благодаря за съветите но сас сигурност не беше кравен сасирек :cry:. По скоро като някаква такан белезникава на цвят. :(:(:( Какво друго е вазможно да е?????

Zvezdi4kata_91
10-29-2007, 15:03
Благодаря за съветите но сас сигурност не беше кравен сасирек :cry:. По скоро като някаква такан белезникава на цвят. :(:(:( Какво друго е вазможно да е?????

foreverr
10-29-2007, 15:14
Благодаря за съветите но сас сигурност не беше кравен сасирек :cry:. По скоро като някаква такан белезникава на цвят. :(:(:( Какво друго е вазможно да е?????Щом е била белезникава на цвят задължително отивай на лекар-това не е нормално :-o :? Просто кажи на майка си, а ако те е срам от нея иди сама на гинеколог-отиваш при личната зимаш ч направление и от там отиваш на гинеколог-ще ти вземат потребителска такса 1.80, а може и нищо да не ти вземат :wink: