PDA

View Full Version : Някакви Хапчета ... ???



pi0neer
10-29-2007, 07:36
Абе хора скоро ще ходя на съзтезание по бокс.. но ми се струва че не съм много подготвен.. смисъл с издържливоста... и ако можете некакви хапчета да ми препоръчате за по голяма издържливост.. смисъл да не се задъхам бързо... на 15 съм... 89 кг .... моля ви HELP 8-[

Mariel
10-29-2007, 07:43
амфет :D

pi0neer
10-29-2007, 07:45
:razz: :razz: :razz: тфа да .. ама не мислиш ли че ще си личи хахаахах

Mariel
10-29-2007, 07:51
А това беше в кръга на шегата.. нямам си и на идея ,през живота си със спорт не съм се занимавал :)

pi0neer
10-29-2007, 07:55
Е аз се занимавам.... и само тфа ми е проблема... ако не се задъхам и иам въздух ще ги спукам... :) ама иначе... още първия рунд съм доло и няям сила да ударя... преди не бях тей ама мн се отпуснах ии..... щото се пак 3 рунда по 3 минути ли колко бяха ... не се играят лесно :)

БiJyY
10-29-2007, 08:29
Ами аз не съм сигурна но ще ти препоръчам Ред бул(или Пит бул, незнам кое е по доброто но мисля че е Ред бул)Попринцип съм чувала че футболистите пият такива енерийни напитки за да не се изморяват и таки неща. :)
Ами дано съм ти помогнала а ти ще си решиш вече какво да правиш! :)

луда
10-29-2007, 08:31
Ефедрин ти трябва
то е горе доло подобно на амфетамина
нищо няма да ти личи и дава много енергия

БiJyY
10-29-2007, 08:33
нема бе.. човека е 89 кила , на 15 години значи е пълен или доста едър но все пак трябва да се маааалко пълен , а ред булите за пряка опастност за сърцето , един бг младок вече умря от кофеин и кодеин на терена , казват че буквално му се е пръснало сърцето за това не те съветвам за такива неща особено докато се биеш :neutral:

Аа ок тогава недей, аз незнаех съжалявам.

pi0neer
10-29-2007, 09:06
Хех не съм дебел едър съм ама от енергиини напитки файда няма... пробвал съм тфа с ефидрина не мисля да го пробвам .. не съм наркоман а спортист :) мисля да пробвам с аминокиселините благодаря все пак ...

луда
10-29-2007, 09:12
Хех не съм дебел едър съм ама от енергиини напитки файда няма... пробвал съм тфа с ефидрина не мисля да го пробвам .. не съм наркоман а спортист :) мисля да пробвам с аминокиселините благодаря все пак ...

хубаво е че не си наркоман 8)
обаче мислиш ли че останалите на състезанието
не са набухани с най-различни химий

ако ще тренираш сериозно го имай в предвид
иначе без нищо според мен ще ти е най-добре
каквото си постиганл си е без химий и ще си чист пред себе си,
майната им на другите

pi0neer
10-29-2007, 09:16
Ами аз съм тренирал достатачно според мен ама точно тва ми е проблема издържливоста... а на миналото съзтезание.. имах чувството че ще ми гръмне сърцето... а оня отсреща дет беше 160 буренце.. си дишаше пре спокойно... ако не бях издъхнал толкова нямаше да ме бие.. аз неможех си поема дъх... за тфа ми тряя нещо такова сега... пък и по тея съзтезания ня никви проверки за тфа съм обеден че секи шиба химий ...