PDA

View Full Version : Добре ли постъпих...или не?



sweet_baby_f
10-29-2007, 08:52
Znachi moqta nai-dobra priqtelka si haresva edin moi mn blizak priqtel ot 1 godina. Te se zapoznaha predi 2 meseca po skype i si bqha pisali mnogo puti. Tq be6e ostanala s vpechatlenieto 4e toi q haresva i vseki put kogato se vidqt i se usmihva i se durji mn milo. No uvi predi 2 dni az bqh s moq priqtel na kafe i stana ne6to na vupros za moita priqtelka. Togava toi mi kaza 4e e mn dosadna i mu e stra6no nepriqtna i protivna. Az neznaeh kakfo da napravq i smetnah za nai-pravilno da kaja na moita priqtelka kakvo mi e kazal samo 4e malko i go kazah po takuv na4in 4e da ne i stane mnogo po gadno, no vmesto tova na neq i stana mn gadno i vze 4e mi se rasurdi. Molq vi kajete dobre li postupih spored vas i kakvo da napravq 4e da ne mi se surdi :( :cry: :roll:

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

BaD_GiRl_mL2
10-29-2007, 08:54
Естествено. Има ли смисал да минава още време, да хлътне още повече и тои да и го каже.. по-добре е ти..и не ми е ясно защо на теб се е разсардила, при положение че ти дори и помагаш да не се излага още повече пред него :-x

Mariel
10-29-2007, 08:54
Според мен добре си постипила, не трябва момичето да живее в илюзия.ТРЯБВА ДА СМЕ РЕАЛИСТИ

_KrAsIvA_LuJa_
10-29-2007, 08:58
Според мен добре си постипила, не трябва момичето да живее в илюзия.ТРЯБВА ДА СМЕ РЕАЛИСТИ

Постъпила си мн добре не трябва да криеш от нея все пак тя ти е френд но нз какво да направиш за да не ти се сърди.Да но се оправи сичко

Obsession
10-29-2007, 09:01
Според мен си постъпила добре, защото няма смисъл да я лъжеш, тя да се заблуждава и да мисли, че може да има нещо. Ще и е гадно сега, но след време ще разбере, че си и го казала за нейно добро :wink:

lIgLaAa
10-29-2007, 09:02
postupila si dobre \:D/ a pak zada ne ti se surdii obqsni 4e si go npravila za neino dobro ina4e kakvo bi stanalo ako tq hlutne o6te pove4e po negu? :wink: :D

ToySoldier
10-29-2007, 09:02
po-dobre 6te6e da e toi da si i go kaje

MoHuTo
10-29-2007, 09:02
Добре си постъпила, а тя не е реагирала правилно..дай й малко време да осмисли нещата и поговорете :)

nastyangel
10-29-2007, 09:08
Ми то добре си постьпила, но може тя погрешно да е разбрала, тей че говори с нея и кьсмет \:D/

nestle
10-29-2007, 09:13
Няма за какво да се притесняваш, разбира се че си постъпила добре! :)

DisciplineAndOrder
10-29-2007, 09:14
Не им се бъркай в отношенията... :?

sweet_baby_f
10-29-2007, 09:15
mnogo mnogo vi blagodarq na vsi4ki pone se uspokoih 4e i dr mislqt kato men :-) :-D

sexy_momi4e
10-29-2007, 09:25
естествено,сърди се защоот и е гадно и не осъзнава,че не си виновна...ще и мине :wink:

SlAdKoTy zLo
10-29-2007, 09:28
\:D/ na tvoe mqsto i az 6tqx da napravq taka :wink:

kobrichka
10-29-2007, 09:29
Добре си постъпила, а тя не е реагирала правилно..дай й малко време да осмисли нещата и поговорете :)

Съгласна \:D/
Мн добре си постъпила,след като сте добри приятелки винаги трябва да си казвате истината независимо,колко е болезнена.Остави я както каза MoHuTo остави я малко да помисли.Но може например да и пратиш един смс или най-добе да се видите и да и кажеш,че си го направила за неино добро. :)

lyly_lili
10-29-2007, 09:34
Естествено. Има ли смисал да минава още време, да хлътне още повече и тои да и го каже.. по-добре е ти..и не ми е ясно защо на теб се е разсардила, при положение че ти дори и помагаш да не се излага още повече пред него :-x

i az tova se 4udq :neutral:

thedutchess
10-29-2007, 09:39
Според мен добре си постипила, не трябва момичето да живее в илюзия.ТРЯБВА ДА СМЕ РЕАЛИСТИ

Постъпила си мн добре не трябва да криеш от нея все пак тя ти е френд но нз какво да направиш за да не ти се сърди.Да но се оправи сичко


Абсолютно! \:D/ Тя трябва да знае истината а не да се заблуждава, а това че ти се сърди..... според мен не е правилно, защото ти си й го казала защото си й истинска приятелка, ако не беше не би й го казала, защото нямаше да ти пука.

slun4evo
10-29-2007, 09:58
Според мен си постъпила много добре, сега поне няма да има надежда.Права си, че си и казала и тя няма право да се сърди.Поне не си премълчала истината, най-добре ще е тя да забрави това момче, знам че е много трудно, но няма как. :)

prettyIdeath
10-29-2007, 11:15
Чакай малко ве,ти па за ко си виновна?То кво си напрайла? Тва че на нея и е болно..не значи че тряа на тебе да си го изкара...леле... #-o

sweet_baby_f
10-29-2007, 12:28
mnogo mersi za burzite otgovori dnes i pisah i se suglasi da izlezem i da si pogovorim i pone se nadqvam da me razbere za6to sum i kazala istinata :roll:

koalka
10-29-2007, 17:38
За какво пък на теб ти се сърди ми е много интересно? #-o
Би трябвало да ти е благодарна, че повече няма да се залъгва, че онзи я харесва, а тя вместо това прави мизерии...Остави я, като ти е сърдита, нейна грешка.Като й мине, сигурно ще се обади и така...Но засега остави нещата така, е моя съвет.

HePeAJIeH
10-29-2007, 20:26
Много добре си постъпила но явно твоята приятелка е свикнала да получава всичко което иска и не е свикнала да губи! Не си виновна ти виновен е характера и и възпитанието и #-o :(

wasntme_
10-30-2007, 00:25
wowwwwwww kak moje da se kolebae6... :shock: est 4e dobre si postapila :) apak tvoqta priqtelka v momenta ti se sardi za prostotiq... realno nqma osnovanie da se sardi na teb. Stava vse edno - "Ubii vestonoseca"... sardi ti se 6toto i e krivo za mom4eto... postapkata ti e savsem to4na =D>

white_chik
10-30-2007, 04:51
Пиятелката ти е малко тъпичка,но от друга страна е реагилрала нормално.Това е първична реакци,-наранена е,егото й е потъпкнао и ти си била първия човек,който й е бил пред очите и си го е изкарала върху теб.Дай й малко време да се осъзнае,да свикне с мисълта,че е живеела в заблуда и след време,ако тя не те потърси,за да ти се извини,няма смисъл ти да я търсиш,явно за нея вашето пирятелство не си заслужава.