PDA

View Full Version : приятели или..



desert_eagle
10-29-2007, 09:29
може да се каже че най-добър такъв имам само един.. или пък 2-ма. с останалите просто ме кефи да излизам. този петък дилемата беше че много харесвам едно момиче на 14 (с 4-5 години по малка (4 или 5 заради и разликата в месеците)). знаех че един от мойта маса беше казал че е голяма сладурана.. Така де реших си "дилемата" и се отказах заради това че е разликата на тая възраст си е голяма... така обаче ме издразни че оня дето се пише за приятел и дето я харесва ме посъветва : определено не се занимавай с толкова малка, щото после ще видиш разликата (нещо от сорта). после се запитах къф е той да ми казва какво да прая щом е излизал само с едно момиче (нямало е такава голяма разлика че да ми говори все едно има опит) а и той е с 1 година по-голям от мене. въпроса ми е какво да му кажеш на такъв човек бе мамка му.. приятели сме от години, а всеки си гледа неговата изгода (което е нормално). въобще в такива моменти човек разбира че може да разчита само на себе си .. нз втълпявам ли си :?

SlAdKoTy zLo
10-29-2007, 09:39
ne priemai dumite na fr-to ti tolko na seriozno prosto ti e dal savet ;)

p.s. ako xaresva6 momi4eto i to tebe trqgni s neq ne vi e koi znae kolko golqma razlikata v godinite ;-) :wink:

HePeAJIeH
10-29-2007, 09:46
Пак бъди приятел с него но все пак попринцип със всички приятели бъди нащрек! Явление"най-добър приятел" при момчетата няма-съществува само при момичетата!

Presley
10-30-2007, 09:51
Не е нужно да има някакъв огромен опит с момичетата,эа да ти даде съвет.А и найстина ти е каэал истината.Пък това,че мислиш,че гледа личните си иэгоди е нормално эа всеки човек (както сам каэа)!Просто ние хората така сме устроени-на първо място мислим эа себе си.В което раэбира се няма лошо и дори е правилно.
Какво да кажеш на такъв човек ли :?: Ами не са нужни думи.Приеми това,което ти е каэал.Пък ако не си съгласен,направи това което ти смяташ эа правилно.
Човек найстина може да раэчита само на себе си.Както се каэва-Помогни си сам,эа да ти помогне и Бог.

NightSky
10-30-2007, 09:55
Няма нужда да има опит, за да ти дава съвет. Освен това е прав, че разликата е голяма.

sasha_90
11-01-2007, 12:09
Не е задължително да следваш съвета на приятеля си.

find_m3
11-01-2007, 13:05
има два вар. или ти е мислил доброто или той иска мацката :o

ThunderGoddess
11-01-2007, 13:12
Тя е пикла на 14 бе човек. Фр-ът ти е бил прав. Може би затова е излизал само с едно момиче - защото си ги подбира повече време и изклиза само с подходящи, а не ей така. Имай предвид аз, която съм момиче на 16 едвам ги търпя тези лигли на по 13-14, които вече чак им излиза от устата лигоч, камо-ли ти на 18-19 там да я търпиш такава. Имате съвсем различни възгледи за света, сигурна съм и нищо няма да стане. Остави детето да си ходи с някой третокласник :) Ако толкова искаш, пробвай. Човека ти е дал просто съвет. Не е нуно да го слушаш :)